קורס פייתון

Data Analysis with Python

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בData Analysis with Python? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

אנליזת המידע (Data Analysis ) הוא מהמקצועות המבוקשים ביותר בעולמות ה Data. קורס זה מספק את כל הדרוש בכדי להפוך לאנליסט מידע והוא מחולק ל 2: בחלק הראשון נלמד את שפת ה Python, שהיא המובילה בעולמות ה Data. נכסה את כל מבנה ומאפייני השפה ברמת פיתוח אמיתית. בחלק השני נתמקד בספריות המובילות של Python לעיבוד וניתוח המידע : החל מ NumPy למימוש פונקציונליות מדעיות, דרך ספריית Matplotlib ליצירת גרפים ויזואליים ומורכבים, וכלה בספריית Pandas העשירה שתרחיב את כלל היכולות.

יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ ל Data Analysis, והוא נועד להכשיר אנשי פיתוח\עיבוד נתונים\ניתוח מערכות לפיתוח בשפת התכנות Python בדגש על כלים וספריות של השפה העוסקים בעיבוד ואנליזת מידע. הקורס מכסה את מגוון הנושאים הגדול מאפס : החל מהנושאים בסיסיים ועד למתקדמים, כלים וטכנולוגיות נלוות. הקורס מבוסס על תרגול אינטנסיבי (בהתאם למתכונת Extreme70 עליה מפורט בהמשך) על מנת להכין בצורה מיטבית את הבוגרים לאתגרים המחכים להם בתעשייה.

נושאי הקורס

בחלק זה נלמד מאפס את שפת התכנות Python השלטת בעולם ה Data. נכיר את מבנה תחביר השפה, את כל ה Flow Control (התניות, לולאות), נלמד לממש פונקציות פשוטות ומורכבות, לעבודה עם מבני הנתונים של השפה, מחלקות ואובייקטים, וכמובן נסקור את כל ה  Eco-System החל מעבודה עם מודולים חיצוניים ועד ניהול Packages.

במודול זה נלמד לעבוד קבצי מידע בפורמטים שונים: החל מקבצי טקסט, דרך קבצי XML, קבצי JSON, קבצים בינריים וקבצי Yaml. 

במודול זה נכסה את עיקר היכולות של אחת מהספריות הפופולאריות ביותר בעולם ה Data Analysis, הלא הוא ה NumPy.ספריה זו תספק לנו יכולות לעבוד בצורה מתקדמת עם Dimentions ולהפעיל עליה פונקציונליות מדעיות. 

במודול זה נכסה את היכולות העיקריות של ספריית ה Matplotlib המאפשרת לנו לבנות גרפים מתקדמים במספר מימדים ולמעשה משלימה את הפן הויזואלי לכ המידע שינוהל ע״י ה NumPy.

במודול זה נלמד לעומק את הספריה המובילה בעולם ה Data Analysis, ספריית ה Pandas. בספריה זו נלמד טכניקות מתקדמות לניהול ואנליזה של מידע במספר פורמטים ולתת להם ביטויים ויזואליים ומדעיים.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

משך הקורס

40 שעות אקדמיות (5 ימים)

הקורס הקרוב

קורסים נוספים

קורס Full Stack

הקורס היחידי בארץ המיועד לבעלי רקע בפיתוח המכשיר אותם ב 12 שבועות לטכנולוגיות ה Web המתקדמות ביותר. הקורס מועבר במתכונת Extreme70 לצבירת נסיון מקסימלי במהלך הקורס...
קורס FULLSTACK

קורס Full Stack

הקורס היחידי בארץ המיועד לבעלי רקע בפיתוח המכשיר אותם ב 14 שבועות לטכנולוגיות ה Web המתקדמות ביותר. הקורס מועבר במתכונת Extreme70 לצבירת נסיון מקסימלי במהלך הקורס...
קורס FULLSTACK

קורס Node.JS

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח Web Applications מבוססי Node.JS. Express.JS . למעשה, בקורס זה נכסה את שלושת מארבעת החלקים המרכיבים את ה Full Stack...

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן