קורס C# Programming

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס C# Programming? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

קורס זה בפיתוח בפלטורמת NET. בשפת #C הינו המקיף והמתקדם ביותר בארץ ומועבר ע”י יניב ארד, בכיר מדריכי קורסי הפיתוח בכלל וקורסי NET. בפרט, שהכשיר למעלה מ 6000 אנשי פיתוח בלמעלה מ 500 קורסים. הקורס הינו ברמה גבוהה מאוד ומועבר כ Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי (בהתאם למתכונת ההכשרה Extreme70). משתתפי הקורס זוכים לליווי צמוד של יניב כמנטור שלהם הזמין להם 24/7. הקורס מכיל את כל הכלים, ספריות, טכנולוגיות ומתודולוגיות עבודה על מנת להפוך למפתח #C ברמה הגבוהה ביותר.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

שפת #C מבית Microsoft הינה משפות הפיתוח הנפוצות ביותר בעולם התוכנה. השפה מאפשרת פיתוח קל, מהיר ומבוסס תכנות מונחה עצמים. בקורס זה נלמד את כ-ל מה שיש לשפה זאת להציע: החל מהתחביר הבסיסי, דרך עבודה עם מחלקות ואובייקטים, מימוש כל יסודות ה Object Oriented, עבודה עם Collections ו Generics, תכנות מקבילי עם Multithreading, בניית ארכיטקטורת מערכת טיפוסית ועבודה מול מקורות מידע שונים.

שפת #C היא משפת הפיתוח הנפוצות ביותר העולם התוכנה. השפה מתאפיינת בקלות שימוש, ניהול חכם של הזכרון, מחלקות ואובייקטים מתקדמים (כל הפיתוח מבוסס Object Oriented) ועוד נושאים מתקדמים. השפה מאפשרת לנו לפתח כל יישום מבוסס פלטפורמת NET. של Microsoft: החל מיישומי שולחן העבודה, דרך אתרי אינטרנט, שירותים מרוחקים, אפליקציות ל Mobile ועוד.

נושאי הקורס

במודול זה נכיר את רכיבי סביבת הפיתוח והריצה, סביבת ה .NET. נלמד על ה CLR, על הגרסאות השונות, על ה CTS ועוד.

במודול זה נלמד לעומק את כל יסודות שפת ה #C. החל מהגדרת ושימוש במשתנים, השמות, עבודהעם אופרטורים, התניות, לולאות ומימוש פונקציות שונות. בנוסף, נלמד לממש מבנים (Structers) ו Enumerations.

במודול זה נלמד לעבוד עם מערכים חד ורב מימדיים. כמו כן, נכיר לעומק את היכולות של ה String Data Type. 

במודול זה נלמד את הטכניקות השונות לטיפול בשגיאות בתוכנית. נבין את ההבדל בין Bug ל Exception, את המחלקות השונות ונלמד לעבוד עם 3 מרכיבי ההגנה משגיאות : try, catch, finally

במודול זה נלמד לעבוד עם מחלקות ואובייקטים. נבין את הייצוג והניהול שלהם בזכרון, נכיר את ה Garbage Collector, נלמד לעבוד עם הבנאי, הפונקציות וה Data Members. נבין גם את הייחוד של Static Data.

במודול זה נלמד לעומק את יסודות תכנות מונחה העצמים. נממש את ה Encapsulation, ה Inheritance וכמובן, נבין לעומק את היתרונות של ה Polymorphism. נלמד לעבוד עם Interfaces, ונכיר את סוגי הגדרות המחלקות השונים.

במודול זה נבין את ההבדלים בין מערכים לאוספים (Collections), נלמד לעבוד עם סוגי ה Collections השונים, את תצורת ה Generics שלהם ונכיר את המושגים Boxing/Unboxing.

במודול זה נכיר יכולות מתקדמות של פונקציות. נלמד לעבוד עם Anonymous Functions, עם Lambda Expressions, נלמד לממש תכנות אסינכרוני בעזרת Callback Functions, נלמד לעומק לעבוד עם Delegates ו Events.

במודול זה נלמד לעבוד מול מקורות מידע שונים בצורה אחידה בעזרת ה Language Integrated Queries. 

במודול זה נלמד את המחלקות והטכניקות השונות לממש אפליקציה מבוססת תכנות מקבילי. נכיר את כל האתגרים, הבעיות והדרכים להתמודד איתן.

במודול זה נלמד לפתח ולממש בדיקות יחידה. נבין את עקרונות ה Unit Testing, ונלמד לממש עם ספרית ה NUnit.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

רקע בתכנות בשפה תוכנה כלשהי.

משך הקורס

40 שעות אקדמיות (5 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

Dynamics CRM

בקורס זה נלמד את מוצר ה Dynamics CRM כפלטפורמת פיתוח. נכיר את כל אפשרויות והטכניקות להרחיב התצורה הבסיסית של המוצר ולהתאימו לצרכים הארגוניים. נכיר את ארכיטקטורת…

Dynamics CRM Dev.

בקורס נכיר את כל אפשרויות והטכניקות להרחיב התצורה הבסיסית של המוצר ולהתאימו לצרכים הארגוניים. נכיר את ארכיטקטורת הפתרונות מבוססי המוצר ונלמד לפתח את כל המרכיבים החיוניים…

SharePoint Solutions

קורס SharePoint Solutions מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר אלפי מפתחים בכלל ומאות מפתחי SharePoint Solutions בפרט…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן