קורס פיתוח ב-Java

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח ב-Java? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה, מבוססת תכנות מונחה עצמים, בעל ניהול חכם ויעיל של הזכרון. בקורס זה נתמחה בשפת פיתוח זו : החל מהתחביר הבסיסי, דרך מרכיבי ה Framework, עבודה עם מחלקות ואובייקטים, יסודות ה Object Oriented Programming, עבודה עם Collectios ועד נושאים מתקמים כגון Generics, תכנות מקבילי מבוסס Multi Threading ועוד. הקורס מועבר כ Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי וכולל פרוייקט סיום.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

ג’אווה היא משפות הפיתוח הפופולריות ביותר. בקורס ג’אווה זה, נחשוף טכניקות בפיתוח בפלטפורמה עשירה זאת, המותאמת לפיתוח מונחה עצמים, ניידת וחזקה לפיתוח יישומים.

הקורס יכלול מושגים בשפת הליבה כולל סוגי נתונים בסיסיים, בקרת זרימה וספריות פונקציונליות סטנדרטיות. הקורס מדגיש תכנות מונחה עצמים ועיצוב מודולרי לתמיכה בסביבות פיתוח מבוזרות ואת הנדרש ליצירת תוכניות לשימוש ברשת מבוזרת. הקורס כולל גם כיסוי של ה- API מבני נתונים מבוססי Collections, עבודה עם קלט\פלט, טיפול בשגיאות ועוד.

למידה במתכונת Extreme70 מביאה את המשתתפים למיקסום התרגול האפשרי בכיתה , הכנה אמיתית לדרישות השוק על ידי תרגול כבר במהלך הקורס של סקריפטים מתוך עולם התעשיה , לא תרגולי סרק אלא התנסות אמיתית באתגרי פיתוח כפי שמצפה להם לאחר סיום הקורס (כולל פרוייקט גמר).

יניב, המשמש כמדריך ומנטור המלווה אישית את כל משתתפי בקורס, זמין עבורם לכל תמיכה בכל שעות היממה.

נושאי הקורס

במודול זה נכיר את כל סביבת הפיתוח והריצה של הקורס : החל מכלי הפיתוח, דרך מבנה ה Framework, מבנה פרוייקט ו Package, דרך מרכיבי התוכנית השונים (JDK,JVM, JRE) ונבין את כל מחזור החיים של התוכנית מרגע כתיבה ועד שהופכת לשפת מכונה.

במודול זה נסקור את כל סוגי המשתנים ב Java והשימוש בהם, ונלמד לעבוד עם מערכים חד ודו מימדיים. נבין היטב את טווחי ההכרה (Scopes) ואת ניהול המשתנים בזכרון.

במודול זה נלמד לממש את יסודות ה Flow של התכונית : החל מההתניות השונות (If-Else), ועד ללולאות השונות ( While,Do-While,For), נלמד לעבוד עם קלט ופלט בתוכנית ועוד.

במודול זה נלמד לעומק את כל נושא הפונקציות ב Java : החל מכתיבת וקריאה לפונקציות פשוטות, ועד לעבודה עם פונקציות העמסה, פונקציות אנונימיות, Lambda Expressions, ומודלים כגון Map,Reduce. נבין לעומק את אופן המימוש והשימושים ל Callback Functions בתכנות האסינכרוני.

מודול זה הוא למעשה המבוא לכל עולם ה Object Oriented. במודול זה נלמד לבנות מחלקות, לממש אותן ע״י אובייקטים, נבין את תפקיד הבנאי (Constructor), תפקידם של ה Properties וה Data Members, נסקור את סוגי המחלקות השונות ואת משמעות ה Static.

במודול זה נלמד את כל יסודות תכנות מונחה העצמים ועל ההבדל בין זה לתכנות פרוצדורלי. נכסה את 3 אבני היסוד : Encapsulation, Inheritance ו Polymorphism בכדי להבין כיצד ניתן לכתוב תוכנית ב Java בצורה מודולרית וחכמה. 

במודול זה נלמד כיצד לטפל בשגיאות שצצות בתוכניות שאנו כותבים. נבין את השילוב של try-catch-finally בהגנת הקוד מפני קריסות ונתאר תסריטים שונים והדרכים השונות לטיפול בשגיאות.

במודול זה נלמד את כל האפשרויות שיש לנו להתגבר על מגבלת המערכים הקלאסיים. נכיר Collections במבני נתונים שונים ואת השימושים שלהם, נלמד את המגבלות שיש לנו מבחינת ניהול הזכרון שלהם, ונכיר את הדרך המומלצת לעבוד איתם – ה Generics. 

במודול זה נלמד את הטכניקות לתכנות מקבילי ב Java, את המורכביות והאתגרים שבאפליקציות מבוססות Mulithreading, סנכרון ותזמון תהליכים ומימוש מנגנון נעילות חכם.

במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה. נכיר את היסודות של התהליך החשוב הזה במחזור החיים של התוכנה, טכניקות נפוצות ונלמד לעבוד עם הספריה הנפוצה JUnit.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

אנשי פיתוח עם רקע בתכנות​

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Advanced Java

שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה…

קורס C++

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח בשפת C++, מהשפות הנפוצות ביותר בתחום פיתוח תוכנה בכלל ופיתוח RT/Embeded ומערכות בקרה בפרט. הקורס מקיף מאוד ומכיל נושאים רבים…

קורס אוטומציה

תהליך אוטומציה בבדיקות הוא שימוש בתוכנות וכלים (מלבד התוכנה שנבדקת) לבדיקת תוכנה. תהליך זה מאפשר לנו לפתח תסריטי בדיקות, להריצם, להשוות לתוצאות המצופות ולקבל דו״ח מסכם של רצוי מול מצוי…