fbpx
קדימה אל תחכו, התקשרו : 072-3944399

חפש קורס:

צור קשר


  java

  קורס פיתוח ב Java במודל Extreme70

  מועבר ע"י המדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח

  עם ליווי ותמיכה 24/7

   

  Java Programming

   

  מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח – יניב ארד 

  זהו קורס Java היחידי המועבר במתכונת Extreme70 לצבירת נסיון מקסימלי במהלך הקורס ומשתתפיו

   זוכים לליווי אישי ותמיכה 24/7 !

   

  שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה, מבוססת תכנות מונחה עצמים, בעל ניהול חכם ויעיל של הזכרון.

  בקורס זה נתמחה שפת פיתוח זו : החל מהתחביר הבסיסי, דרך מרכיבי ה Framework, עבודה עם מחלקות ואובייקטים, יסודות ה Object Oriented Programming, עבודה עם Collectios ועד נושאים מתקמים כגון Generics, תכנות מקבילי מבוסס Multi Threading ועוד. הקורס מועבר כ Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי וכולל פרוייקט סיום.

  צבירת נסיון תעשייתי במהלך הקורס

  ליווי צמוד ומנטורינג במהלך בקורס ואחריו

  קבוצות לימוד עד 12 משתתפים

  גישה למאגרי הידע המקצועיים

  יניב ארד

  יניב ארד הוא המדריך המוביל והמנוסה בארץ לקורסי פיתוח תוכנה . למעלה מ 6000 מפתחים הוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.
  יניב, שכמנהל פיתוח ראיין בוגרי קורסים רבים, התאכזב מאוד מרמתם המקצועית.
  יניב,  שאינו מאמין במצגות ללימוד תוכנה, מעביר את המשתתפים Bootcamp  אמיתי בקבוצות קטנות,  
  בו תכתבו המון(!!) קוד ותצברו נסיון מעשי תוך כדי הקורס. יניב יהיה המנטור שלכם וילווה אתכם יד ביד עד הסיום המוצלח. לא יוותר לכם ולא – עליכם. 

  man

  פרטים נוספים

  קורס זה מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר למעלה מ 6000 אנשי פיתוח בלמעלה מ 400 קורסים ב 100 חברות !

  הקורס מועבר במתכונת Extreme70 המתקדמת והפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה. עוד על מתכונת Extreme70 לחץ כאן .

   

  ג'אווה היא משפות הפיתוח הפופולריות ביותר. בקורס ג'אווה זה, נחשוף טכניקות בפיתוח בפלטפורמה עשירה זאת, המותאמת לפיתוח מונחה עצמים, ניידת וחזקה לפיתוח יישומים. הקורס יכלול מושגים בשפת הליבה כולל סוגי נתונים בסיסיים, בקרת זרימה וספריות פונקציונליות סטנדרטיות. הקורס מדגיש תכנות מונחה עצמים ועיצוב מודולרי לתמיכה בסביבות פיתוח מבוזרות ואת הנדרש ליצירת תוכניות לשימוש ברשת מבוזרת. הקורס כולל גם כיסוי של ה- API מבני נתונים מבוססי Collections, עבודה עם קלט\פלט, טיפול בשגיאות ועוד.

  למידה במתכונת Extreme70 מביאה את המשתתפים למיקסום התרגול האפשרי בכיתה , הכנה אמיתית לדרישות השוק על ידי תרגול כבר במהלך הקורס של סקריפטים מתוך עולם התעשיה , לא תרגולי סרק אלא התנסות אמיתית באתגרי פיתוח כפי שמצפה להם לאחר סיום הקורס ( כולל פרוייקט גמר )

  יניב, המשמש כמדריך ומנטור המלווה אישית את כל משתתפי בקורס, זמין עבורם לכל תמיכה בכל שעות היממה .

   

  32 שעות אקדמיות (4 ימים)

  אנשי פיתוח עם רקע בתכנות​

  מודול 1 – Java Environment

  במודול זה נכיר את כל סביבת הפיתוח והריצה של הקורס : החל מכלי הפיתוח, דרך מבנה ה Framework, מבנה פרוייקט ו Package, דרך מרכיבי התוכנית השונים (JDK,JVM, JRE) ונבין את כל מחזור החיים של התוכנית מרגע כתיבה ועד שהופכת לשפת מכונה.

   

   מודול 2 – Variables & Data Types

  במודול זה נסקור את כל סוגי המשתנים ב Java והשימוש בהם, ונלמד לעבוד עם מערכים חד ודו מימדיים. נבין היטב את טווחי ההכרה (Scopes) ואת ניהול המשתנים בזכרון.

   

  מודול 3 – Flow Control

  במודול זה נלמד לממש את יסודות ה Flow של התכונית : החל מההתניות השונות (If-Else), ועד ללולאות השונות ( While,Do-While,For), נלמד לעבוד עם קלט ופלט בתוכנית ועוד.

   

  מודול 4 – Functions

  במודול זה נלמד לעומק את כל נושא הפונקציות ב Java : החל מכתיבת וקריאה לפונקציות פשוטות, ועד לעבודה עם פונקציות העמסה, פונקציות אנונימיות, Lambda Expressions, ומודלים כגון Map,Reduce. נבין לעומק את אופן המימוש והשימושים ל Callback Functions בתכנות האסינכרוני.
   
   מודול 5 – Classes & Objects
  מודול זה הוא למעשה המבוא לכל עולם ה Object Oriented. במודול זה נלמד לבנות מחלקות, לממש אותן ע״י אובייקטים, נבין את תפקיד הבנאי (Constructor), תפקידם של ה Properties וה Data Members, נסקור את סוגי המחלקות השונות ואת משמעות ה Static.
   
   מודול 6 – Objects Oriented Programming
  במודול זה נלמד את כל יסודות תכנות מונחה העצמים ועל ההבדל בין זה לתכנות פרוצדורלי. נכסה את 3 אבני היסוד : Encapsulation, Inheritance ו Polymorphism בכדי להבין כיצד ניתן לכתוב תוכנית ב Java בצורה מודולרית וחכמה. 
   
   מודול 7 – Exception Handling
  במודול זה נלמד כיצד לטפל בשגיאות שצצות בתוכניות שאנו כותבים. נבין את השילוב של try-catch-finally בהגנת הקוד מפני קריסות ונתאר תסריטים שונים והדרכים השונות לטיפול בשגיאות.
   
   מודול 8 – Collections & Generics

  במודול זה נלמד את כל האפשרויות שיש לנו להתגבר על מגבלת המערכים הקלאסיים. נכיר Collections במבני נתונים שונים ואת השימושים שלהם, נלמד את המגבלות שיש לנו מבחינת ניהול הזכרון שלהם, ונכיר את הדרך המומלצת לעבוד איתם – ה Generics. 

   

  מודול 9 – Multitheading
   במודול זה נלמד את הטכניקות לתכנות מקבילי ב Java, את המורכביות והאתגרים שבאפליקציות מבוססות Mulithreading, סנכרון ותזמון תהליכים ומימוש מנגנון נעילות חכם.
   
   מודול 10 -Unit Testing
  במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה. נכיר את היסודות של התהליך החשוב הזה במחזור החיים של התוכנה, טכניקות נפוצות ונלמד לעבוד עם הספריה הנפוצה JUnit.
  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל