קורס Vue.js

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס Vue.js? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

Vue.js היא הכוכב החדש בשמי ספריות ה Java Script לפיתוח צד המשתמש ( Front End ) והיא מספקת את כל הדרוש לבניית צד הלקוח בצורה מהירה, עם ניהול זיכרון חכם, ניהול נתונים, שירותי Http, עבודה עם טפסים ועוד. בקורס זה נלמד את כל היכולות המתקדמות של הספרייה, החל מנושאים בסיסיים, עד נושאי ארכיטקטטרה, בניית Templates בסיסיים ומתקדמים, בניית פקדים ( Components) והתקשורת ביניהם, הרחבת השימוש ע״י יצירת Custom Directives, ומימוש אפליקציות Single Page Application מקצה לקצה, כולל תכנון נכון והטמעת Best Practices (לסילבוס מפורט – ראה בהמשך) בהתאם למתכונת Extreme70, המשתתפים עוברים Bootcamp אינטנסיבי לצבירת נסיון מקסימלי אמיתי שיעזור להם להתמודד עם האתגרים המחכים להם בתעשייה.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

קורס זה הינו המתקדם והפרקטי בארץ לפיתוח ב Vue.js, הכל כך פופולארי בתחום ה Front End. הקורס מכסה מגוון גדול של נושאים מאפס : החל מנושאים בסיסיים ועד לנושאים מתקדמים, נושאי ארכיטקטורה, כלים וטכנולוגיות נלוות ועוד. הקורס מבוסס על תרגול אינטנסיבי (בהתאם למתכונת Extreme70) על מנת להכין את הבוגרים לאתגרים המחכים להם בתעשייה.

נושאי הקורס

במודול ראשוני זה נבין מה זה בדיוק Vue.js, מה מיחד אותה משאר הספריות הקיימות, נעבור על סביבת העבודה ואת הכלים והטכנולוגיות שילוו אותנו בקורס.

במודול זה נחזק מספר נושאים מתקמים ב Java Script בהם ניעזר במהלך המודולים השונים, ביניהם עבודה אסינכרונית.

במודול זה נתמקד באבני היסוד של ספרית ה Vue, הלא הם ה Templates וה View Models. נבין את הייעוד שלהם באפליקציה, את קשרי הגומלין, את שיטות ה Binding השונות וכיצד הם מאפשרים לנו לממש את מודל MV-VM. כמו כן, נכסה את הטכניקות לרינדור דינמי. 

במודול זה נכיר את את ה View Instanc, את הדרכים השונות למימושו, את הטכניקות לעבוד עם Data פנימי וחיצוני, עבודה עם methods ועם properties מובנים. 

במודול זה נלמד להטמיע ולעבוד עם Events שונים

עבודה עם טפסים היא בלתי נמנעת בשימוש ב Web. במודול זה נלמד כיצד להטמיע נכון Forms, לקבל ולעבוד עם ה inputs, להטמיע validations שונים ובסופו של דבר לשלוח את המידע לשלב הבא בתהליך.

במודול זה נכסה את כל אפשרויות העבודה עם ה Componenets : קבלת מידע מהמשתמש, טיפול בארועים , Data Projection ועוד.

במודול זה נחזק את השליטה בהיררכייה של Components, בדגש על טכניקות לתקשורת בין פקדי אב-בן ובן-אב.

במודול זה נלמד ליצור Directives משלנו וע״י כך להרחיב את היכולות האפליקטיביות.

במודול זה נלמד לעבוד מול השרת : החל מהאכיטקטורה הנכונה, דרך עבודה מול RESTfull Service, והטכניקות והספריות השונות לעבודה אסינכרונית מול השרת.

במודול זה נבין מה זה Mixin, כיצד ניתן לעבודה איתו בצורה לוקאלית ובצורה גלובלית.

במודול זה נלמד לבנות אפליקציות בתצורת SPA ולקבל חווית משתמש של אפליקציית מובייל. נממש בעזרתו את תבנית העיצוב Master-Details ונממש תסריטי Routing שונים, כולל ניהול המידע לאורך מחזור החיים.

במודול זה נלמד כיצד לנהל State ברמת כל האפליקציה בדגש על ספריית Vuex,  נבין את ההבדלים בינה לבין אמצעים אחרים כגון Redux ו MobX ונלמד לממש תסריטים שכיחים שונים.

במודול זה נכסה מספר נושאים הקשורים למחזור החיים של האפליקציה, החל מ Debugging, בניית מבנה פרוייקט מתאים, Unit Testing ו Deployment.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

מפתחי Front End עם ידע ב HTML ו Java Script.

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)​

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Java Script

JavaScript היא שפת התכנות שמניעה את האינטרנט: הן מצד ממשק המשתמש (בדמות ספריות UI מתקדמות) והן מצד השרת (כמו מנוע ה Node.JS), היא פשוט נמצאת בכל שלה ביישום אתר האינטרנט…

קורס אנגולר מתקדם

קורס זה הינו המתקדם והמקיף בארץ באנגולר למתקדמים. הקורס מיועד למפתחי אנגולר עם מספר שנות נסיון, ומכסה מגוון נושאים מתקדמים ב Framework פופולארי זה כגון טכניקות מתקדמות…

קורס Node.JS

Node.JS היא פלטפורמת פיתוח ואירוח שרתי Web המבוססת על מנוע ה- JavaScript של Google Chrome V8. היא משמשת לפיתוח אינטרנט ויישומים ניידים, ממומשת בקוד פתוח, חופשי לחלוטין…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן