קורס אנגולר מתקדם

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס אנגולר מתקדם? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

קורס זה הינו המתקדם והמקיף בארץ באנגולר למתקדמים. הקורס מיועד למפתחי אנגולר עם מספר שנות נסיון, ומכסה מגוון נושאים מתקדמים ב Framework פופולארי זה כגון טכניקות מתקדמות לעבודה אסינכרונית חכמה תוך שילוב ארכיטקטורה יעילה יותר של מרכיבי המערכת, נושאים מתקדמים ב Routing, אופן פעולת מנגנון ה Change Detection, שילוב State Management ע”י Redux ו ngrx, נושאי תקשורת מתקדמים בין לקוח-שרת, בדיקות יחידה ועוד. (לסילבוס מפורט – ראה בהמשך) הקורס מועבר במתכונת Extreme70, היחידה בארץ המועברת כ Bootcamp עם תרגול מקסימלי לצבירת נסיון אמיתי.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

קורס זה הינו המתקדם והמקיף בארץ באנגולר למתקדמים. הקורס מיועד למפתחי אנגולר עם מספר שנות נסיון, ומכסה מגוון נושאים מתקדמים ב Framework פופולארי זה כגון טכניקות מתקדמות לעבודה אסינכרונית חכמה תוך שילוב ארכיטקטורה יעילה יותר של מרכיבי המערכת, נושאים מתקדמים ב Routing, אופן פעולת מנגנון ה Change Detection, שילוב State Managemeny ע”י Redux ו ngrx, נושאי תקשורת מתקדמים בין לקוח-שרת, בדיקות יחידה ועוד

הקורס מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר מאות מפתחי Web  בלמעלה מ 500 קורסים והוא למעשה המדריך המנוסה בארץ לקורסי Full stack ! הקורס מועבר במודל Extreme70 המתקדמת בארץ בתחום פיתוח התוכנה. 

נושאי הקורס

במודול זה נסקור ונחזק יכלות מתקדמות ב JS וב Type Script: החל מעבודה נכונה עם מרכיבי Type Script מתקדמים, דרך עבודה עם Interfaces שונים, מימושי High Order Functions, עבודה עם Spread Operators ו Destructors ועוד.

במודול זה נסקור ונחזק יכולות ומימושים של תכנות אסינכרוני ב Angular: החל ממעבר על Callback Functions, דרך עבודה עם Promises ו Observables, מימוש נכון של async-await ותכנון שכבות האפליקציה (BL ו DAL) לתמיכה נכונה בעבודה אסינכרונית.

במודול זה נלמד לבנות את האתר שלנו כ Single Page Application, תוך הגדרה ושימוש נכונים של Routing, נלמד להעביר מידע בתהליך ה Navigation, נטמיע Nested Routing ונממש נכון את תבנית ה Master-Details.

במודול זה נלמד לעומק את אחד המנגונים העיקריים באנגולר, ה Change Detection. נלמד את המכניזם של עדכון שכבת ה UI, מהו וכיצד עובד Zone, נכסה אסטרטגיות שונות ועוד.

במודול זה נסקור יכולות מתקדמות במימוש ועבודה עם Components כגון ViewChild@, Ng-Content, ContentChild@ ועוד.

במודול זה נלמד לממש מרכיבים מתקדמים בתקשורת שבין לקוח-שרת כגון Authentication, Authorization, עבודה עם JWT, Interceptors ועוד.

במודול זה נלמד לממש ולשלב נושאים מתקדמים מבוססי HTML 5 ביישומי האנגולר כגון עבודה עם Drag & Drop, עבודה עם Canvas, מימוש נכון של Multithreading, טעינת קבצים ועוד.

במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה למרכיבי האפליקציה שלנו. נבין את 3 החלקים בעולם ה Unit Testing, נסקור את ספריות ה Jasmin, Karma,ו Mocha, נלמד לממש Assertions שונים עם Chai ונלמד לבנות תהליך אוטמציה מקצה לקצה בעזרת ה Test Cafe.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

מפתחי אנגולר עם לפחות שנה נסיון.

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Vue.js

Vue.js היא הכוכב החדש בשמי ספריות ה Java Script לפיתוח צד המשתמש ( Front End ) והיא מספקת את כל הדרוש לבניית צד הלקוח בצורה מהירה, עם ניהול זיכרון חכם, ניהול…

קורס Node.JS

Node.JS היא פלטפורמת פיתוח ואירוח שרתי Web המבוססת על מנוע ה- JavaScript של Google Chrome V8. היא משמשת לפיתוח אינטרנט ויישומים ניידים, ממומשת בקוד פתוח, חופשי לחלוטין…

קורס Angular

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח ב Angular הכל כך פופולארי בתחום פיתוח ה Web. הקורס מכסה את מגוון הנושאים הגדול מאפס. החל מהנושאים בסיסיים ועד למתקדמים…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן