קורס פיתוח ב-Angular

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח ב-Angular? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

אנגולר 9 היא הגרסה העדכנית ביותר של של ה Framework של Google לבניית יישומים מורכבים בדפדפן . גרסה מתקדמת זו מספקת את כל הדרוש לבניית צד הלקוח (Front End) בצורה מהירה, עם ניהול זיכרון חכם, ניהול נתונים, שירותי Http, עבודה עם טפסים ועוד. בקורס זה נלמד את כל היכולות המתקדמות של הספרייה, החל מנושאים כלליים כגון תכנון ארכיטקטורת מערכת Web בעידן המודרני, בניית פקדים בסיסיים ומתקדמים ע״י מימוש מודל MVVM, תקשורת בין פקדים, עבודה עם טפסים חכמים, תקשורת אסינכרונית ועבודה מול השרת, ועד אפליקציות מבוססות Single Page Applications. (לסילבוס מפורט – ראה בהמשך) בהתאם למתכונת Extreme70, הקורס מועבר כמעבדה מתקדמת וכולל גם פרוייקט גמר.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

אז איך נראה קורס Angular במתכונת Extreme70? כל נושא חדש  נתחיל ברקע קצר מאוד של כמה משפטים. לפעמים, נלווה בסכמת ארכיטקטורה על הלוח מנקודת מבט של ה Front End בכלל ואנגולר בפרט.  מהר מאוד, נגיע לכתיבת קוד מבוסס אנגולר והדגמה חיה בה אני מדגים את הנושא בליווי הסברים נוספים.

בהדגמה החיה נכסה את כל האלמנטים הרלוונטיים וננסה לקשר אותם לנושאים  ואלמנטים אחרים של אנגולר שלמדנו עד כה. בתום ההדגמה, המשתתפים מיד עושים את המעבדה הרלוונטית לאותו נושא , המורכבת מ 4-5 תרגילים ברמת קושי הולכת וגדלה. משך הזמן שיידרש להם הוא כ 30 דקות. בזמן הזה, אני מסתובב בין כולם: עוזר, מכוון ועונה על שאלות. ברגע ש 80% מהמשתתפים סיימו את כל התרגילים, אני מיד מראה פתרונות – והם עולים לתיקיית קורס האנגולר שלנו בענן, שם הם זמינים עבור כולם עד חצי שנה מתום הקורס.

לקראת סוף השיעור נעשה סיכום כולל של עיקרי השיעור ונתנות הנחיות כגון : חזרה על אלמנטים מסוימים בבית, הפניה לתרגיל מורחב וכ׳.  בזמן שבין השיעורים, אני זמין 24/7 למשתתפים לכל שאלה, רעיון ובכלל.

לקראת סוף הקורס, כולנו מגיעים כבר מיומנים ומתורגלים מספיק לצורך התחלת פרוייקט הגמר המבוסס על Single Page Application הממומש באנגולר, המוצג בשיעור האחרון. אותו פרוייקט, שיקח כמה עשרות שעות, יקפיץ את התלמיד עוד 2 רמות למעלה ויקנה לו נסיון השקול למפתח אנגולר הנמצא חודשיים שלושה בתעשיה.

פרוייקט הגמר הוא ברמה המותאמת למבחני קבלה שנוהגות חברות לתת למועמדים לגיוס. לאורך כל הזמן הזה, אני כמובן זמין לתמיכה בפרוייקט עד לסיומו. בסיומו, נעשה Code Review, תיקונים, דיוקים – והפרוייקט מוכן לתצוגה.

קורס אנגולר מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר מאות מפתחי Web  בלמעלה מ 70 קורסים והוא למעשה המדריך המנוסה בארץ לקורסי Full stack ! הקורס מועבר במודל Extreme70 המתקדמת בארץ בתחום פיתוח התוכנה. הקורס מותאם לגרסה העדכנית ביותר Angular7 ! עוד על מתכונת Extreme70 לחץ כאן .

נושאי הקורס

במודול ראשוני זה נכיר את סביבת הפיתוח והריצה, כמו הכלים הנלווים הדרושים לכל תהליך הפיתוח, החל מהכתיבה ועד לבדיקות ולהתקנה

במודול זה נתמקד בשפת  Type Script  עליה מבוסס כל הפיתוח של אנגולר, כמו היכולות המתקדמות של 6ES בו נעשה שימוש מרובה.

במודול זה נתמקד במימוש ארכיטקטורת Web  מודרנית וכיצד Angular  נותן לנו מענה.

במודול זה נכיר את היחידה הכי חשובה בבסיס ה Angular, ה Component.נבין את המבנה שלו, את מחזור החיים וכיצד הוא משמש אותנו במודלים כמו MVC   ו MVVM

במודול זה נלמד לעצב את ה Template כמו גם ה Style של ה Components

במודול זה נכיר את הטכניקות לבנייה והתאמה דינמית של ה Component View, נבין כיצד לשלב Style דינמי, לממש Repeater ועוד..

במודול זה נכסה את כל אפשרויות העבודה עם ה Componenets : קבלת מידע מהמשתמש, טיפול בארועים , Data Projection ועוד.

במודול זה נחזק את הנושא של Nested Components, ואת הטכניקות לתקשורת בין פקדי אב-בן ובן-אב.

במודול זה נכיר את המנגנון של Angular לעבודה עם Forms, מימוש ולידציות, Data Shaping וטיפול בהודעות שגיאה

במודול זה נלמד לעבוד עם ה Services : יצירה, שימוש ומבנה ארכיטקטוני נכון. נעבור על מנגנון ה Dependency Injection של Angular ונבין כיצד הוא עובד.

במודול זה נלמד לעבוד מול השרת : החל מהאכיטקטורה הנכונה, דרך מימוש RESTfull Service, וספרית rxJS לעבודה אסינכרונית מול השרת.

במודול זה נלמד לבנות אפליקציות בתצורת SPA ולקבל חווית משתמש של אפליקציית מובייל. נממש בעזרתו את תבנית העיצוב Master-Details המאוד נפוצה באפליקציות אנגולר.

במודול זה נכסה את נושא בדיקות היחידה, נבין את הקונספט של בדיקות בצד הלקוח ואת הכלים של Angular לצורך זה. נבין גם את תהליך ה Deployment בסיום הפיתוח.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

מפתחי Front End עם ידע ב HTML ו Java Script.

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Node.JS

Node.JS היא פלטפורמת פיתוח ואירוח שרתי Web המבוססת על מנוע ה- JavaScript של Google Chrome V8. היא משמשת לפיתוח אינטרנט ויישומים ניידים, ממומשת בקוד פתוח, חופשי לחלוטין…

קורס Angular

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח ב Angular הכל כך פופולארי בתחום פיתוח ה Web. הקורס מכסה את מגוון הנושאים הגדול מאפס. החל מהנושאים בסיסיים ועד למתקדמים…

קורס Full Stack

הקורס היחידי בארץ המיועד לבעלי רקע בפיתוח המכשיר אותם ב 14 שבועות לטכנולוגיות ה Web המתקדמות ביותר. הקורס מועבר במתכונת Extreme70 לצבירת נסיון מקסימלי במהלך הקורס…

קורס FULLSTACK