קורס פיתוח ב-Java Script

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח ב-Java Script? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

JavaScript היא שפת התכנות שמניעה את האינטרנט: הן מצד ממשק המשתמש (בדמות ספריות UI מתקדמות) והן מצד השרת (כמו מנוע ה Node.JS), היא פשוט נמצאת בכל שלה ביישום אתר האינטרנט. בקורס זה יילמדו כל מה שיש לשפה זאת להציע: החל מתחביר השפה, ועד לעבודה על מבני נתונים, שימוש בפונקציות מתקדמות, השילוב עם HTML, עבודה עם ספריות כגון jQuery ומבוא ל Frameworks כגון React ו Angular. בהתאם למתכונת Extreme70, הקורס מועבר כמעבדה מתקדמת ואינטנסיבית בה צוברים המשתתפים נסיון מקסימלי ע״י תרגול אינטנסיבי ומרובה המכיל תסריטי וצרכי פיתוח שכיחים וכולל גם פרוייקט ג
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

קורס JavaScript מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר למעלה מ 6000 אנשי פיתוח בלמעלה מ 500 קורסים ב 100 חברות ולימד למעלה מ 100 קורסי JavaScript בכל הגרסאות. הקורס מועבר במתכונת Extreme70 המתקדמת והפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה. עוד על מתכונת Extreme70 לחץ כאן.

נושאי הקורס

במודול זה נלמד לעבוד עם משתנים ולעבודה עם כל סוגי הנתונים של השפה.

במודול זה נלמד לעומק עת תחביר השפה: החל מהגדרת פקודות בסיסיות, השמת ערכים במשתנים, שימוש באופרטורים שונים ועוד.

במודול זה נלמד לממש את כל מרכיבי ה Flow Control של שפת התכנות: החל מהתניות, לולאות שונות, עבודה עם מערכים ו JSON.

במודול זה נלמד לעומק לעבודה עם פונקציות בשפה. החל ממימושים פשוטים, ועד פונקציות מתקדמות, שימוש בפונקציות אנונימיות בשימוש עם Lambda Expression, ועד לפונקציות מובנות כגון map, reduce ו filter. כמובן נלמד לעבודה עם callbacl functions ואת תפקידן בתכנות האסינכרוני. 

במודול זה נלמד את הטכניקות לטיפול בשגיאות בתוכנית שלנו, ולממש מספר תסריטים שכיחים בכל הקשור בטיפול בשגיאות.

במודול זה נלמד לשלב את ה Java Script עם ה DOM של מסכי ה HTML בדפי האינטרנט ובכך להפוך אותם ל DHTML. נלמד לשלב לוגיקות בדפים לעבודה דינמית עם ה UI, למימוש ולידציות לתקינות מידע, ולשלב Events שונים במהלך העבודה של המשתמש באתר האינטרנט. כמו כן, נלמד את הטכניקות לניהול לשינוי עיצוב המסך ( CSS )

במודול זה נלמד את אחד הנושאים הנדרשים ביותר בפיתוח דפי אינטרנט, וזה היכולת לקבל מידע מהשתמש אל תוך טופס (Form). נלמד כיצד ה Java Script יודע לנהל את המידע שמגיע, לבדוק תקינות ולשלוח אותו אל שרת ה Web.

במודול זה נלמד את אחד הנושאים החשובים ביותר בשפת ה Java Script, וזה טכניקות לתכנות הסינכרוני: החל מעבודה עם Timers, דרך שימוש ב Promises וכלה בהטמעת מודל Pub-Sub עם Observables.

במודול זה נלמד לתקשר עם השרת בצורה אסינכרונית בעזרת Ajax: נכיר מימושים בסיסיים, נתקשר עם שירותים מרוחקים וננהל את מחזור החיים של הבקשה מהשרת. 

במודול זה נכיר את הנושאים המתקדמים יותר של גרסאות 6-9 של ה Ecma Script, ה״סטנדרט״ עליו יושבת שפת ה Java Script. כמו כן, נלמד את יסודות ה Type Script.

במודול זה נכיר הספרייה המפורסמת והותיקה ביותר העושה שימוש ב Java Script, ה jQuery.  נכיר את השימוש ב Selectors בסיסיים וחכמים, טכניקות למימוש אנימציות, שילוב של רכיבי UI עם jQuery UI ועוד.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

אנשי פיתוח עם ידע ב HTML

משך הקורס

40 שעות אקדמיות (5 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Advanced Java

שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה…

קורס C++

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח בשפת C++, מהשפות הנפוצות ביותר בתחום פיתוח תוכנה בכלל ופיתוח RT/Embeded ומערכות בקרה בפרט. הקורס מקיף מאוד ומכיל נושאים רבים…

קורס אוטומציה

תהליך אוטומציה בבדיקות הוא שימוש בתוכנות וכלים (מלבד התוכנה שנבדקת) לבדיקת תוכנה. תהליך זה מאפשר לנו לפתח תסריטי בדיקות, להריצם, להשוות לתוצאות המצופות ולקבל דו״ח מסכם של רצוי מול מצוי…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן