fbpx
קדימה אל תחכו, התקשרו : 072-3944399

חפש קורס:

צור קשר


  java

  קורס פיתוח ב Advanced Java במודל Extreme70

  מועבר ע"י המדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח

  עם ליווי ותמיכה 24/7

   

  קורס  Advanced Java With Spring 5

   

  מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח – יניב ארד 

  קורס ג'אווה מתקדם היחידי בארץ המועבר במתכונת Extreme70 המועברת כ Bootcamp לצבירת נסיון אמיתי

   תוך ליווי אישי ותמיכה 24/7 !

   
   

   

   

  שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה, מבוססת תכנות מונחה עצמים, בעל ניהול חכם ויעיל של הזכרון.

  בקורס זה נסקור ונעמיק במגוון נושאים מתקדמים בשפה זו: החל מסקירה מעמיקה בכל יסודות ה Object Oriented, דרך עבודה עם Multithreading, דרך מודל ה Concurremt API, מעבר על מגוון יכולות ה Functional Programming, עבודה מול מקורות מידע שונים, יכולות Java 9 ו Java 10,  מימוש Design Patterns נפוצים ועוד. 

  נכיר את סביבת Spring 5 ונשתמש בה כדי לכתוב תוכניות מבוססות Streams ו Reactive Programming

  שיאפשרו לנו ליישם שירותי REST Services אסינכרוניים וחכמים יותר.

   

   

  צבירת נסיון תעשייתי במהלך הקורס

  ליווי צמוד ומנטורינג במהלך הקורס ואחריו

  קבוצות לימוד עד 12 משתתפים

  גישה למאגרי הידע המקצועיים

  יניב ארד

  יניב ארד הוא המדריך המוביל והמנוסה בארץ לקורסי פיתוח תוכנה . למעלה מ 6000 מפתחים הוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.
  יניב, שכמנהל פיתוח ראיין בוגרי קורסים רבים, התאכזב מאוד מרמתם המקצועית והבין שדורשה מתכונת הכשרה שונה.
  יניב,  שאינו מאמין במצגות ללימוד תוכנה, מעביר את המשתתפים Bootcamp  אמיתי בקבוצות קטנות,  
  בו תכתבו המון(!!) קוד ותצברו נסיון מעשי תוך כדי הקורס. יניב יהיה המנטור שלכם וילווה אתכם יד ביד עד הסיום המוצלח. לא יוותר לכם ולא – עליכם. 

  man

  פרטים נוספים

  קורס זה מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר למעלה מ 6000 אנשי פיתוח בלמעלה מ 500 קורסים ב 100 חברות !

  הקורס מועבר במתכונת Extreme70 המתקדמת והפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה. עוד על מתכונת Extreme70 לחץ כאן .

   

  שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה, מבוססת תכנות מונחה עצמים, בעל ניהול חכם ויעיל של הזכרון.

  בקורס זה נסקור ונעמיק במגוון נושאים מתקדמים בשפה זו: החל מסקירה מעמיקה בכל יסודות ה Object Oriented, דרך עבודה עם Multithreading, דרך מודל ה Concurremt API, מעבר על מגוון יכולות ה Functional Programming, עבודה מול מקורות מידע שונים, יכולות Java 9 ו Java 10,  מימוש Design Patterns נפוצים ועוד.

  יניב, המשמש כמדריך ומנטור המלווה אישית את כל משתתפי בקורס, זמין עבורם לכל תמיכה בכל שעות היממה .

   

  48 שעות אקדמיות (6 ימים)

  נסיון של שנה לפחות בפיתוח בשפת Java

  מודול 1 – Object Oriented Deep Dive

  במודול זה נסקור לעומק את כל יסודות תכנות מונחה העצמים ומימושם בשפת Java. החל מ Encapsulation, דרך Inheritance וכמובן – Polymorphism. כמו כן, נכסה מספר Interfaces מתקדמים.

   

  מודול 2 – Collections & Generics

  במודול זה נכסה את מגוון ה Collections השונים שיש לשפת Java להציע. נלמד את הייעוד שלהם, את אופן מימושם מאחורי הקלעים וכיצד הם פותרים לנו בעיות שונות ע"י מימוש Design Patterns.

   

  מודול 3 – Multithreading

  במודול זה נלמד את כל מרכיבי התכנות המקבילי וכיצד לממשם בשפת Java. נלמד כיצד להטמיע מספר Threads, את האתגרים בניהולם וכיצד מתמודדים עם סוגיות שונות כגון סנכרון, מניעת נעילות וניהול יעיל.

   

  מודול 4 – Concurrent API

  במודול זה נלמד לעבוד בצורה יעילה עם ה Concurrent API, נלמד ליישם את ה Wait & Notify, נכיר את ה Thread Executer, את ה Lock API ועוד.
   
   מודול 5 – Functional Programming
  במודול זה נלמד מספר מימושים מתקדמים ששל פונקציות שונות, בדמות High Level Programming. נסקור לעומק את יסודות התכנות האסינכרוני, נלמד לעבודע עם פונקציות אנונימיות ו Lambda Expressions, נלמד לעבוד נכון עם ה Stream API ועוד. 
   
   מודול 6 – Accessing Data Sources
  במודול זה נלמד לעבוד מול מקורות מידע שונים : החל ממסדי נתונים שונים, דרך קבצים בפורמטים כגון XML, JSON וטקסט, דרך עבודה מול שרותים מרוחקים מבוססים REST API.
   
   מודול 7 – Java Internals
  במודול זה נבין לעומק את כל מה שמתרחש "מאחורי הקלעים" של ניהול הזכרון בתוכנית Java. נכיר את ארכיטקטורת ה JVM, אופן עבודת ה Garbage Collector, טכניקות Loading שונות ונכיר את הטכניקות לשיפורי הביצועים בתוכנית.
   
   מודול 8 – Reflection Deep Diving

  במודול זה נלמד לעומק את אחד הנושאים המאפשרים לשפת Java את הגמישות הרבה, ה Reflection. נלמד לסקור קוד בינארי וללמוד את מבנה המחלקות שלו, לטעון בזמן ריצה אובייקטים שונים ולהריץ אותם.

   

  מודול 9 – Java 9 New Features
   במודול זה נכיר את החידושים בגרסה 9 של Java : החל מה Stream API, Stack Walking, Private Interfaces Methods ועוד.
   
   מודול 10 -Java 10 New Features
  במודול זה נכיר את החידושים בגרסה 10 של Java: החל מ Garbage Collector Interface, Thread Local Handshake ועוד.
   
  מודול 11 -Unit Testing
  במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה בתוכנית מבוססת Java. נכיר את היסודות של התהליך החשוב הזה במחזור החיים של התוכנה, נממש טכניקות נפוצות ונכיר את ספריית ה JUnit. 
   
  מודול 12 -Stream API
  במודול זה נכיר את מגוון יכולות ה Stream API, הטכניקות לעבד מידע בצורה סיריאלית, Terminal Operators ו Non-Terminal Operators
   
  מודול 13 -Reactive Programming
  במודול זה נלמד את אחת מהיכולות המתקדמות ביותר של השפה : ה Reactive Programming. נכיר את ה Observer Design Pattern ןהדרכים השונות לממש אותו ב Java ע״י שימש בספריית Rxjava. נכיר את המרכיבים השונים: ה Publisher, ה Subscriber, Observables והאופרטורים השונים
   
  מודול 14 -Spring 5 Reactive Stack
  במודול זה נלמד לממש אפליקציות מבוססות Reactive  ב Sprint 5. נכיר את המודולים השונים, נלמד לעבוד עם Mono API ו Flux API ונלמד לעומק לממש אפליקציות בעזרת ה Spring WebFlux. 
   
  מודול 16 -Design Patterns
  במודול זה נלמד מגוון Design Patterns מאוד שימושיים ב Java ואילו בעיות הם פותרים לנו.
  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל