קורס פיתוח ב-Advanced Java

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח ב-Advanced Java? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה, מבוססת תכנות מונחה עצמים, בעל ניהול חכם ויעיל של הזכרון. בקורס זה נסקור ונעמיק במגוון נושאים מתקדמים בשפה זו: החל מסקירה מעמיקה בכל יסודות ה Object Oriented, דרך עבודה עם Multithreading, דרך מודל ה Concurremt API, מעבר על מגוון יכולות ה Functional Programming, עבודה מול מקורות מידע שונים, יכולות Java 9 ו Java 10, מימוש Design Patterns נפוצים ועוד. נכיר את סביבת Spring 5 ונשתמש בה כדי לכתוב תוכניות מבוססות Streams ו Reactive Programming שיאפשרו לנו ליישם שירותי REST Services אסינכרוניים וחכמים יותר.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

קורס זה מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר למעלה מ 6000 אנשי פיתוח בלמעלה מ 500 קורסים ב 100 חברות !

הקורס מועבר במתכונת Extreme70 המתקדמת והפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה. עוד על מתכונת Extreme70 לחץ כאן.

שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה, מבוססת תכנות מונחה עצמים, בעל ניהול חכם ויעיל של הזכרון.

בקורס זה נסקור ונעמיק במגוון נושאים מתקדמים בשפה זו: החל מסקירה מעמיקה בכל יסודות ה Object Oriented, דרך עבודה עם Multithreading, דרך מודל ה Concurremt API, מעבר על מגוון יכולות ה Functional Programming, עבודה מול מקורות מידע שונים, יכולות Java 9 ו Java 10,  מימוש Design Patterns נפוצים ועוד.

יניב, המשמש כמדריך ומנטור המלווה אישית את כל משתתפי בקורס, זמין עבורם לכל תמיכה בכל שעות היממה 

נושאי הקורס

במודול זה נסקור לעומק את כל יסודות תכנות מונחה העצמים ומימושם בשפת Java. החל מ Encapsulation, דרך Inheritance וכמובן – Polymorphism. כמו כן, נכסה מספר Interfaces מתקדמים.

במודול זה נכסה את מגוון ה Collections השונים שיש לשפת Java להציע. נלמד את הייעוד שלהם, את אופן מימושם מאחורי הקלעים וכיצד הם פותרים לנו בעיות שונות ע”י מימוש Design Patterns.

במודול זה נלמד את כל מרכיבי התכנות המקבילי וכיצד לממשם בשפת Java. נלמד כיצד להטמיע מספר Threads, את האתגרים בניהולם וכיצד מתמודדים עם סוגיות שונות כגון סנכרון, מניעת נעילות וניהול יעיל.

במודול זה נלמד לעבוד בצורה יעילה עם ה Concurrent API, נלמד ליישם את ה Wait & Notify, נכיר את ה Thread Executer, את ה Lock API ועוד.

במודול זה נלמד מספר מימושים מתקדמים ששל פונקציות שונות, בדמות High Level Programming. נסקור לעומק את יסודות התכנות האסינכרוני, נלמד לעבודע עם פונקציות אנונימיות ו Lambda Expressions, נלמד לעבוד נכון עם ה Stream API ועוד. 

במודול זה נלמד לעבוד מול מקורות מידע שונים : החל ממסדי נתונים שונים, דרך קבצים בפורמטים כגון XML, JSON וטקסט, דרך עבודה מול שרותים מרוחקים מבוססים REST API.

במודול זה נבין לעומק את כל מה שמתרחש “מאחורי הקלעים” של ניהול הזכרון בתוכנית Java. נכיר את ארכיטקטורת ה JVM, אופן עבודת ה Garbage Collector, טכניקות Loading שונות ונכיר את הטכניקות לשיפורי הביצועים בתוכנית.

במודול זה נלמד לעומק את אחד הנושאים המאפשרים לשפת Java את הגמישות הרבה, ה Reflection. נלמד לסקור קוד בינארי וללמוד את מבנה המחלקות שלו, לטעון בזמן ריצה אובייקטים שונים ולהריץ אותם.

במודול זה נכיר את החידושים בגרסה 9 של Java : החל מה Stream API, Stack Walking, Private Interfaces Methods ועוד.

במודול זה נכיר את החידושים בגרסה 10 של Java: החל מ Garbage Collector Interface, Thread Local Handshake ועוד.

במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה בתוכנית מבוססת Java. נכיר את היסודות של התהליך החשוב הזה במחזור החיים של התוכנה, נממש טכניקות נפוצות ונכיר את ספריית ה JUnit. 

במודול זה נכיר את מגוון יכולות ה Stream API, הטכניקות לעבד מידע בצורה סיריאלית, Terminal Operators ו Non-Terminal Operators

במודול זה נלמד את אחת מהיכולות המתקדמות ביותר של השפה : ה Reactive Programming. נכיר את ה Observer Design Pattern ןהדרכים השונות לממש אותו ב Java ע״י שימש בספריית Rxjava. נכיר את המרכיבים השונים: ה Publisher, ה Subscriber, Observables והאופרטורים השונים.

במודול זה נלמד לממש אפליקציות מבוססות Reactive  ב Sprint 5. נכיר את המודולים השונים, נלמד לעבוד עם Mono API ו Flux API ונלמד לעומק לממש אפליקציות בעזרת ה Spring WebFlux. 

במודול זה נלמד מגוון Design Patterns מאוד שימושיים ב Java ואילו בעיות הם פותרים לנו.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

נסיון של שנה לפחות בפיתוח בשפת Java

משך הקורס

48 שעות אקדמיות (6 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס C#

שפת #C מבית Microsoft הינה משפות הפיתוח הנפוצות ביותר בעולם התוכנה. השפה מאפשרת פיתוח קל, מהיר ומבוסס תכנות מונחה עצמים. בקורס זה נלמד את כ-ל מה שיש לשפה זאת להציע…

קורס C++

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח בשפת C++, מהשפות הנפוצות ביותר בתחום פיתוח תוכנה בכלל ופיתוח RT/Embeded ומערכות בקרה בפרט. הקורס מקיף מאוד ומכיל נושאים רבים…

קורס אוטומציה

תהליך אוטומציה בבדיקות הוא שימוש בתוכנות וכלים (מלבד התוכנה שנבדקת) לבדיקת תוכנה. תהליך זה מאפשר לנו לפתח תסריטי בדיקות, להריצם, להשוות לתוצאות המצופות ולקבל דו״ח מסכם של רצוי מול מצוי…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן