קורס פיתוח ב-React

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח ב-React? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

React היא ספריית JavaScript לבניית ממשקי משתמש מבית היוצר של Facebook. הספריה מאפשרת למפתחים ליצור יישומי אינטרנט גדולים המשתמשים בנתונים שיכולים להשתנות עם הזמן, מבלי לטעון מחדש את הדף. המטרה העיקרית שלה היא להיות מהירה, פשוטה וניתנת להרחבה. בקורס ריאקט זה נלמד כיצד להשתמש ביכולות המתקדמות של הספרייה לבניית יישומים חכמים, נלמד לנהל את המידע לאורך מחזור חיי הרכיבים, נבין כיצד עובד ניהול הזכרון החכם, נממש יישומי Http, תקשורת בין פקדים, ונלמד לפתח אפליקציות מבוססות Single Page Applications. כמו כן, נלמד נבין את התאגרים שבניהול ושיתוך המידע במערכת מורכבת וכיצד Redux פותר לנו את זה.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

קורס זה קיים ב-2 מתכונות

איזה קורס React רלוונטי עבורך?

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

במהלך הקורס, מלבד נושאי ריאקט הקלאסיים, אנו מכסים לא מעט נושאים בטכנולוגיות ״לווין״ הקרובות לריקאט.
נושא חדש יתחיל באיזשהו רקע קצר, בדרך כלל מלווה בסכמה טכנית על הלוח. תוך כדי – קופצים לכתיבת קוד הקשור לאותו הנושא, כאשר תוך כדי ההדגמה החיה אני מתאר את התהליך. ההדגמה לוקחת כ 5-15 דקות, בקצב יחסית מהיר ותוך כדי מענה על שאלות. בתום ההדגמה של נושא הריאקט הספציפי, המשתתפים מתחילים לפתור את דף התרגילים של אותו הנושא. מדובר על מספר תרגילים, כאשר רמתם הולכת ועולה. בדרך כלל, תוך 20-30 דקות 80% מהמשתתפים מסיימים את התרגילים ואז אני פותר את הכל בצורה מלאה אל מול כולם תוך כדי הסברים. כל התרגילים עם הפתרונות מועלים לתיקייה בענן אותה הקמנו למחזור הריאקט הספציפי. שם זה נשמר גם לאחר הקורס לרשות המשתתפים .

בין השיעורים ישנה זמינות מלאה שלי לתלמידים לכל צורך שהוא – ליווי הנמשך גם לאחר הקורס : ייעוץ, הכוונה – עזרה במציאת עבודה – אני שם בשבילם.

בשיעור האחרון של הקורס מוצג פרוייקט הגמר : אפליקציית ריאקט ברמה המותאמת למבחני כניסה שנעשים בחברות המגייסות מפתחי ריאקט .

במהלך כל כתיבת הפרויקט אני זמין לתמיכה, ליווי, מעבר על הקוד והכנתו להצגה בראיונות עבודה אם יידרש .

קורס נוסף שיכול לעניין אותך – קורס מבוא למפתחי WEB.

קורס REACT מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר אלפי מפתחי Web בכלל ומאות מפתחי React בפרט. הקורס  מועבר במתכונת   Extreme70 המתקדמת מסוגה בארץ, לפיה המשתתפים עוברים Bootcamp אינטנסיבי לצבירת נסיון מקסימלי כבר במהלך הקורס. 

נושאי הקורס

במודול זה נכיר מגוון מהיכולות המתקדמות של ה Ecma Script גרסה 6, הלוא הוא הסטנדרט עליו מבוססת שפת ה Java Script.

במודול זה נכיר את כל הטכנולוגיות המרכיבות את סביבת הפיתוח : החל מהסביבת הריצה מבוססת Node.JS, כלי הפיתוח וכמובן – ה npm.

במודול זה נבין כיצד ה React משתלב בארכיטקטורת Web מודרנית. נתאר את המבנה האופייני של יישומי React בדגש על צד השרת והלקוח.

במודול זה נכיר את כל היחידה המרכזית בבסיס ה React: ה Component.

נלמד על המבנה, יצירה ושימוש, את ה API שלו ומחזור החיים.

במודול זה נלמד את הטכניקות לבניה בצורה חכמה ומעוצבת את ה Views של ה  Components.

במודול זה נלמד את האפשרויות ליצירת ה View ( Rendering) בצורה דינמית : החל משינוי ה Style כתלות במצב ה Data ועד למימוש Repeater לשכפול אלמנטים תלויי Collections.

במודול זה נלמד ליצור היררכיה של פקדים, נלמד את הטכניקות לתקשורת ביניהם

(Inter-component Communication), תקשורת אב-בן ובן-אב

במודול זה נלמד לנהל את כל מחזור החיים של המידע ב Component: כיצד מועבר מידע ראשוני ע”י ה Props וכיצד מנוהל המידע לאורך זמן ע”י ה State. נבין את מנגנון ה Async של עדכון ה State.

במודול זה נלמד לתקשר מול השרת בצורה חכמה ואסינכרונית. נתאר את הארכיטקטורה, נלמד לעבוד בתצורת REST ונכיר את ספרית Axios לתקשורת אדינכרונית. נלמד גםכיצד להטמיע Observables ע”י עבודה עם rxJS.

במודול זה נלמד כיצג לבנות את היישום שלנו בתצורת SPA ולקבל חווית משתמש של Desktop App.

נכיר את מנגנון ה Routing, את אפשרויות ה Navigation והעברת המידע. נלמד להטמיע את ה Master-Details Design Pattern

במודול זה נלמד כיצד לעבוד עם ספריית ה Redux לניהול ה Store של האפליקציה. נלמד את מבנה ה Design Pattern ונטמיע מרכיבי הספריה ביישום שלנו.

במודול זה נלמד כיצד לבצע בדיקות יחידה ל Components וכן נדבר על תהליך ה Deployment.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

מפתחי Front End עם ידע ב HTML ו Java Script.

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Node.JS

Node.JS היא פלטפורמת פיתוח ואירוח שרתי Web המבוססת על מנוע ה- JavaScript של Google Chrome V8. היא משמשת לפיתוח אינטרנט ויישומים ניידים, ממומשת בקוד פתוח, חופשי לחלוטין…

קורס React

React היא ספריית JavaScript לבניית ממשקי משתמש מבית היוצר של Facebook. הספריה מאפשרת למפתחים ליצור יישומי אינטרנט גדולים המשתמשים בנתונים שיכולים להשתנות עם הזמן, מבלי לטעון…

קורס Full Stack

הקורס היחידי בארץ המיועד לבעלי רקע בפיתוח המכשיר אותם ב 14 שבועות לטכנולוגיות ה Web המתקדמות ביותר. הקורס מועבר במתכונת Extreme70 לצבירת נסיון מקסימלי במהלך הקורס…