fbpx
קדימה אל תחכו, התקשרו : 072-3944399

חפש קורס:

צור קשר


  node_js-1-1.png

  קורס פיתוח ב Node.JS במודל Extreme70

  מועבר ע"י המדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח

  עם ליווי ותמיכה 24/7

   

  קורס Node.JS

   

  מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ – יניב ארד 

  הקורס היחידי הכולל ליווי אישי ותמיכה 24/7 !

   


  קורס Node.JS זה הוא המקיף והמקדם ביותר בארץ ומועבר ע”י יניב ארד, בכיר מדריכי הפיתוח בארץ שהכשיר למעלה מ 6000 מפתחי Web בפרט ולמעלה מ 1000 מפתחי Node.JS בפרט. הקורס מועבר כ Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי (בהתאם למתכונת הכשרה Extreme70 ) ואת משתתפי הקורס יניב מלווה כמנטור וזמין להם 24/7 ! הקורס מכיל את כל הטכנולוגית המתקדמות ביותר בצד השרת כיום ומכסה את העבודה בסביבת Node,JS תוך שימוש ב Express ועבודה מול MongoDB. תןך כדי הקורס, מתרגלים המשתתפים בנוסף גם נושאי Java Script מתקדמים.

  צבירת נסיון תעשייתי במהלך הקורס

  ליווי צמוד ומנטורינג במהלך בקורס ואחריו

  קבוצות לימוד עד 12 משתתפים

  גישה למאגרי הידע המקצועיים


  Node.JS היא פלטפורמת פיתוח ואירוח שרתי Web המבוססת על מנוע ה- JavaScript של Google Chrome V8. היא משמשת לפיתוח אינטרנט ויישומים ניידים, ממומשת בקוד פתוח, חופשי לחלוטין, בשימוש על ידי אלפי מפתחים ברחבי העולם. בקורס זה נלמד לעומק לעבוד עם הפלטפורמה הכה חזקה הזאת, לבנות יישומי Web מהירים וגמישים, נלמד לעבוד עם ה npm eco system, לעבוד עם מודולים דינמים, ולבנות אפליקציות מקצה לקצה בשילוב ה Express framework ואל מול MongoDB בשכבת המידע. יניב אינו רק מדריך , יניב משמש כמנטור ומלווה את הבוגרים בכל זמן מעבר לשעות העבודה המקובלות . ליניב נסיון של למעלה מ 10 שנים בהכשרת אלפי אנשי פיתוח בטכנולוגיות מתקדמות, ביניהם עשרות רבות של מפתחי Node.JS. קורס זה מועבר במודל Extreme70 הייחודי בארץ, ובו המשתתפים עוברים הכשרה אינטנסיבית עם תרגול תסריטי פיתוח אופיניים. עוד על המודל המתקדם בארץ ניתן לקרוא כאן

  יניב ארד

  יניב ארד הוא המדריך המוביל והמנוסה בארץ לקורסי Web .
  למעלה מ 6000 מפתחים הוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.
  יניב, שכמנהל פיתוח ראיין בוגרי קורסים רבים, התאכזב מאוד מרמתם המקצועית.
  יניב,  שאינו מאמין במצגות ללימוד תוכנה, מעביר את המשתתפים Bootcamp  אמיתי בקבוצות קטנות,  
  בו תכתבו המון(!!) קוד ותצברו נסיון מעשי תוך כדי הקורס.
  יניב יהיה המנטור שלכם וילווה אתכם יד ביד עד הסיום המוצלח.
  לא יוותר לכם ולא – עליכם. 

  man

  פרטים נוספים

  קורס Node.JS מועבר ע״י אחד מבכירי המדריכים הטכנולוגיים בארץ : יניב ארד. ליניב נסיון של למעלה מ 10 שנים בהכשרת אלפי אנשי פיתוח בטכנולוגיות מתקדמות, ביניהם עשרות רבות של מפתחי Node.JS. קורס זה מועבר במודל Extreme70 הייחודי בארץ, ובו המשתתפים עוברים הכשרה אינטנסיבית עם תרגול תסריטי פיתוח אופיניים. עוד על המודל המתקדם בארץ ניתן לקרוא כאן

  32 שעות אקדמיות (4 ימים)

  אנשי פיתוח Web עם רקע ב Java Script

  להלן פירוט המודולים.(סילבוס מלא ומפורט ניתן לראות בהמשך)

  1. Node & npm eco system

  במודול זה נכיר את מושגי היסוד בעולם ה Node, את כל מרכיבי ה Eco System הדרושים לפיתוח ואירוח שירותים בסביבה זה. נעמוד על ההבדלים בין סביבה זו לסביבות ריצה אחרות. נכיר גם את כל כלי הפיתוח והכלים הנלווים לכל מחזור החיים של היישומים.

  2. Creating a Web server

  במודול זה נלמד כיצד לנצל את ה Node לאירוח יישומי Web. נכיר את מבנה הפרוייקט, הרכיבים הנדרשים, ונממש שרת Web בכמה שורות קוד !

  3. Asynchronicity Concepts 

  במודול זה נלמד את היסודות בצורת העבודה האסינכרונית הכל כך חשובה לסביבת ה Node. נכיר את המושגים ונלמד כיצד להשתמש בהם נכון כדי לנצל את החוזקות של מנוע הריצה.

  4. Event Loop

  במודול זה נעמיד ונבין כיצד ה Node.JS עובד "מאחורי הקלעים". נעבור על המנגנון האסינכרוני, ה Event Loop, נבין כיצד לעבוד נכון עם Callback Functions, וכיצד ניתן לנטר את הקוד שלנו בצורה זו. נתמודד עם בעיית ה "Callback Hell" בעזרת ספריית ב Asymc.JS המפורסמת

  5. Working with File System

  במודול זה נלמד כיצד להשתמש ב Node כשרת קבצים. נעבור על הטכניקות השונות לעבודה (קריאה וכתיבה) אל קבצים וכיצד זה משתלב במנגנון האסינכרוני.

  6. Modules & Packages

  במודול זה נכיר היטב את מבנה ה Node Module. נלמד כיצד להפוך "קובץ" למודול אמיתי, נכיר את מבנה ה package.json ונלמד להפיץ אותו לסביבת ה npm.

  7. REPL

  במודול זה נלמד לעבוד עם סביבת ה REPL של ה Node. נבין את השימושים והיתרונות, ונממש יישומי REPL משלנו, המותאמים לצרכים הפרוייקטליים

  8. Express Framework

  במודול זה נכיר את ה Framework המפורסם של ה Node לפרוייקטי Web. נכיר את ה Express Generator, נכיר את יכולות ה Template Engines, נממש יישומי Web במודל MVC, ונשלב Router חכם לניהול הבקשות שתגענה לשרת.

  9. Sessions & Session Stores

  במודול זה נלמד להטמיע מודול לניהול סשנים. נלמד על סוגי הסשנים השונים, ניהול המפתחות וה Stores ועוד.

  10.Data Access with MongoDB

  במודול זה נכיר את מסד הנתונים הנפוץ ביותר במשפחת ה NoSQL DB, הלו הוא ה MongoDB. נלמד את מבנה ה DB, ניצור סכמות , מסמכים ונבין כיצד לעבוד עם מפתחוץ.

  FullStack app with MEAN Stack. 11

  במודול חשוב זה נלמד נממש תהליך מלא מקצה לקצה !  נממש אפליקצייה ע"י שילוב ה FullStack המתקדם ביותר, הוא הוא ה MEAN : MongoDB, Express.JS, Angular, Node

  קורסים נוספים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל