קורס פיתוח ב-Node.JS

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח ב-Node.JS? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

קורס Node.JS זה הוא המקיף והמקדם ביותר בארץ ומועבר ע”י יניב ארד, בכיר מדריכי הפיתוח בארץ שהכשיר למעלה מ 6000 מפתחי Web בפרט ולמעלה מ 1000 מפתחי Node.JS בפרט. הקורס מועבר כ Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי (בהתאם למתכונת הכשרה Extreme70 ) ואת משתתפי הקורס יניב מלווה כמנטור וזמין להם 24/7 ! הקורס מכיל את כל הטכנולוגית המתקדמות ביותר בצד השרת כיום ומכסה את העבודה בסביבת Node,JS תוך שימוש ב Express ועבודה מול MongoDB. תןך כדי הקורס, מתרגלים המשתתפים בנוסף גם נושאי Java Script מתקדמים.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

קורס זה קיים ב-2 מתכונות

איזה קורס Node.JS רלוונטי עבורך?

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

Node.JS היא פלטפורמת פיתוח ואירוח שרתי Web המבוססת על מנוע ה- JavaScript של Google Chrome V8. היא משמשת לפיתוח אינטרנט ויישומים ניידים, ממומשת בקוד פתוח, חופשי לחלוטין, בשימוש על ידי אלפי מפתחים ברחבי העולם. בקורס זה נלמד לעומק לעבוד עם הפלטפורמה הכה חזקה הזאת, לבנות יישומי Web מהירים וגמישים, נלמד לעבוד עם ה npm eco system, לעבוד עם מודולים דינמים, ולבנות אפליקציות מקצה לקצה בשילוב ה Express framework ואל מול MongoDB בשכבת המידע. יניב אינו רק מדריך, יניב משמש כמנטור ומלווה את הבוגרים בכל זמן מעבר לשעות העבודה המקובלות.

ליניב נסיון של למעלה מ 10 שנים בהכשרת אלפי אנשי פיתוח בטכנולוגיות מתקדמות, ביניהם עשרות רבות של מפתחי Node.JS. קורס זה מועבר במודל Extreme70 הייחודי בארץ, ובו המשתתפים עוברים הכשרה אינטנסיבית עם תרגול תסריטי פיתוח אופיניים.

נושאי הקורס

במודול זה נכיר את מושגי היסוד בעולם ה Node, את כל מרכיבי ה Eco System הדרושים לפיתוח ואירוח שירותים בסביבה זה. נעמוד על ההבדלים בין סביבה זו לסביבות ריצה אחרות. נכיר גם את כל כלי הפיתוח והכלים הנלווים לכל מחזור החיים של היישומים.

במודול זה נלמד כיצד לנצל את ה Node לאירוח יישומי Web. נכיר את מבנה הפרוייקט, הרכיבים הנדרשים, ונממש שרת Web בכמה שורות קוד !

במודול זה נלמד את היסודות בצורת העבודה האסינכרונית הכל כך חשובה לסביבת ה Node. נכיר את המושגים ונלמד כיצד להשתמש בהם נכון כדי לנצל את החוזקות של מנוע הריצה.

במודול זה נעמיד ונבין כיצד ה Node.JS עובד “מאחורי הקלעים”. נעבור על המנגנון האסינכרוני, ה Event Loop, נבין כיצד לעבוד נכון עם Callback Functions, וכיצד ניתן לנטר את הקוד שלנו בצורה זו. נתמודד עם בעיית ה “Callback Hell” בעזרת ספריית ב Asymc.JS המפורסמת

במודול זה נלמד כיצד להשתמש ב Node כשרת קבצים. נעבור על הטכניקות השונות לעבודה (קריאה וכתיבה) אל קבצים וכיצד זה משתלב במנגנון האסינכרוני.

במודול זה נכיר היטב את מבנה ה Node Module. נלמד כיצד להפוך “קובץ” למודול אמיתי, נכיר את מבנה ה package.json ונלמד להפיץ אותו לסביבת ה npm.

במודול זה נלמד לעבוד עם סביבת ה REPL של ה Node. נבין את השימושים והיתרונות, ונממש יישומי REPL משלנו, המותאמים לצרכים הפרוייקטליים.

במודול זה נכיר את ה Framework המפורסם של ה Node לפרוייקטי Web. נכיר את ה Express Generator, נכיר את יכולות ה Template Engines, נממש יישומי Web במודל MVC, ונשלב Router חכם לניהול הבקשות שתגענה לשרת.

במודול זה נלמד להטמיע מודול לניהול סשנים. נלמד על סוגי הסשנים השונים, ניהול המפתחות וה Stores ועוד.

במודול זה נכיר את מסד הנתונים הנפוץ ביותר במשפחת ה NoSQL DB, הלו הוא ה MongoDB. נלמד את מבנה ה DB, ניצור סכמות , מסמכים ונבין כיצד לעבוד עם מפתחוץ.

במודול חשוב זה נלמד נממש תהליך מלא מקצה לקצה !  נממש אפליקצייה ע”י שילוב ה FullStack המתקדם ביותר, הוא הוא ה MEAN : MongoDB, Express.JS, Angular, Node

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

אנשי פיתוח Web עם רקע ב Java Script

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Vue.js

Vue.js היא הכוכב החדש בשמי ספריות ה Java Script לפיתוח צד המשתמש ( Front End ) והיא מספקת את כל הדרוש לבניית צד הלקוח בצורה מהירה, עם ניהול זיכרון חכם, ניהול…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן