קורס אוטומציה

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס אוטומציה? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

תהליך אוטומציה בבדיקות הוא שימוש בתוכנות וכלים (מלבד התוכנה שנבדקת) לבדיקת תוכנה. תהליך זה מאפשר לנו לפתח תסריטי בדיקות, להריצם, להשוות לתוצאות המצופות ולקבל דו״ח מסכם של רצוי מול מצוי. קורס זה מיועד לאנשי QA הרוצים לשדרג עצמם ולהפוך למפתחי אוטומציה בקורס המתקדם והפרקטי בארץ והיחיד שמועבר ב Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי. הקורס מקיף ומתחיל מיסודות התכנות בשפת Java, דרך מבוא לפיתוח Web, ועד נושא האוטומציה עם התמחות בSelenium Webdriver
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

קורס זה מיועד לאנשי QA הרוצים לשדרג עצמם ולהפוך למפתחי אוטומציה בקורס המתקדם והפרקטי בארץ והיחיד שמועבר ב Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי. הקורס מקיף ומתחיל מיסודות התכנות בשפת Java, דרך מבוא לפיתוח Web, ועד נושא האוטומציה עם התמחות בSelenium Webdriver.

נושאי הקורס

במודול זה נעשה את קפיצה המדרגה לעולם התכנות !

במודול זה נכסה את כל היסודות הדרושים בכדי לתרגם צורך עסקי לתוכנית מחשב. החל מאלגוריתם, תרשימי זרימה, התניות, לולאות ועוד – נשלוט בכל הנדרש כדי להפוך למתכנת מחשבים.

מודול זה מכשיר את המשתתפים לתכנות בשפת Java, הדרושה מאוד בעולמות ה Selenium. בעזרת ה Java, ניישם את כל היסודות שלמדנו ונעמיק במאפייני שפת ה Java : החל מתחביר בסיסי, דרך שליטה בתכנות מונחה עצמים ועד עבודה עם נושאים מתקדמים יותר בשפצ פופולארית זו.

במודול זה נלמד את כל יסודות פיתוח ה Web. נתחיל בלהבין כיצד עובדת מערכת Web סטנדרטית, נלמד את כל היסודות של ממשק ה UI במערכת ה Web: החל מנושאי HTML, עיצוב ע״י CSS וכמובן שפת ה Java Script ההופכת אות ה HTML לדינמי וחכם יותר. מודול זה דרוש על מנת ליצור את תסריטי הבדיקות האוטומטיות על אתרי אינטרנט. 

במודול זה נכסה את כל הדרוש בכדי להפוך למפתח אוטומציה !

נתחיל בעקרונות האוטומציה, נסקור כלים וטכנולוגיות שונות, נפתח תסריטים מתקדמים וכמובן נשלוט לעומק בפלטפורמה המובילה כיום בנושא, ה Selenium Webdriver.

תנאי קדם

אנשי QA

משך הקורס

72 שעות אקדמיות (9 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס Advanced Java

שפת Java היא משפות הפיתוח הפופולאריות ביותר. היא משמשת ליישומים רבים, החל מאפליקציות חלונאיות, דרך מערכות Web, יישומי בינה מלאכותית, Big Data ועוד. שפת ה Java היא שפה עשירה…

קורס C++

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח בשפת C++, מהשפות הנפוצות ביותר בתחום פיתוח תוכנה בכלל ופיתוח RT/Embeded ומערכות בקרה בפרט. הקורס מקיף מאוד ומכיל נושאים רבים…

Dynamics CRM

בקורס זה נלמד את מוצר ה Dynamics CRM כפלטפורמת פיתוח. נכיר את כל אפשרויות והטכניקות להרחיב התצורה הבסיסית של המוצר ולהתאימו לצרכים הארגוניים. נכיר את ארכיטקטורת…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן