קורס SharePoint Solutions

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס SharePoint Solutions? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

קורס SharePoint Solutions מועבר ע״י יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, שהכשיר אלפי מפתחים בכלל ומאות מפתחי SharePoint Solutions בפרט. הקורס מועבר במתכונת Extreme70 המתקדמת מסוגה בארץ, לפיה המשתתפים עוברים Bootcamp אינטנסיבי לצבירת נסיון מקסימלי כבר במהלך הקורס.
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

פרטי הקורס

נושאי הקורס

במודול ראשוני זה נסקור את המהות והשימושים הנפוצים של ה SharePoint כפלטפורמה לניהול ושיתוף ידע. נכיר את האפשרויות שיש למשתמש ולמיישם.

במודול זה נבין כיצד בנויה ההיררכיה של הפלטפורמה בדגש על היררכיית האתרים, ונבין כיצד היא מתאימה לכל ארגון בכל גודל שהוא.

במודול זה נכיר לעומק את השימושים והדרכים לעבוד עם אתר מבוסס SharePoint. נלמד כיצד ליצור אתר מבוסס Template מסוים, נכיר את סוגי האתרים, את ההבדלים ביניהם ויכולות ההרחבה שלהם.

במודול זה נכיר לעומק את אבן היסוד העיקרית במערכת מבוססת SharePoint וזה – הרשימה (List). נכיר את סוגי הרשימות השונים לניהול סוגי מידע שונים, נכיר את המושג ״סוג תוכן״ וכיצד הוא משפיע על הרשימה ונלמד להוסיף לרשימות מרכיבים ויכולות כגון תצוגות, מסננים, מיונים ועוד

במודול זה נלמד לעבוד עם ספריות הטפסים השונות. נכיר את סוגי הספריות, את אופן ניהול הטפסים והמסמכים בהם ואת אפשרויות ניהול ההרשאות עליהן.

במודול זה נבין מהו אוגדן מסמכים, את ההבדל בינו לבין ספרייה וכיצד להשתמש ביכולות המתקדמות שלו.

במודול זה נכיר את מנגוני ההתראות השונים.

במודול זה מלמד כיצד לבצע נכון אינטגרציה בין ה SharePoint לכלי האופיס השונים, בדגש עם לוח השנה, משימות ואנשי הקשר. נלמד כיצד לסנכרן את הרשימות ב SharePoint עם כלי האופיס.

במודול זה נכיר לעומק את כל מנגנון ניהול ההרשאות ב SharePoint: החל מקבוצות הרשאה, קבוצות משתמשים, הרשאות ברמת רשימות וספריות.

במודול זה נלמד לעבוד עם הכלי החשוב ביותר בעולמו של מיישם ה SharePoint, הלא הוא ה SharePoint Designer. נלמד לנהל את האתר ואת מקורות המידע השונים, לנהל את ההרשאות ולהתחבר למקורות מידע חיצוניים.

במודול זה נלמד ליישם את אחד הכלים החזקים ב SharePoint : ה Workflows. נבין את היתרונות של אוטומציה לתהליכים ארגוניים, נלמד לממש תהליכים מבוססי הגדרות וארועים ולשלב בתוכם עבודה עם טפסים.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

ידע בסיסי בעבודה עם SharePoint

משך הקורס

32 שעות אקדמיות (4 ימים)​

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס C++

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח בשפת C++, מהשפות הנפוצות ביותר בתחום פיתוח תוכנה בכלל ופיתוח RT/Embeded ומערכות בקרה בפרט. הקורס מקיף מאוד ומכיל נושאים רבים…

Dynamics CRM

בקורס זה נלמד את מוצר ה Dynamics CRM כפלטפורמת פיתוח. נכיר את כל אפשרויות והטכניקות להרחיב התצורה הבסיסית של המוצר ולהתאימו לצרכים הארגוניים. נכיר את ארכיטקטורת…

Dynamics CRM Dev.

בקורס נכיר את כל אפשרויות והטכניקות להרחיב התצורה הבסיסית של המוצר ולהתאימו לצרכים הארגוניים. נכיר את ארכיטקטורת הפתרונות מבוססי המוצר ונלמד לפתח את כל המרכיבים החיוניים…

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן