Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

בבית? זמן טוב לקורס Python online

תמיד חלמתם לדעת את שפת התכנות ולהיכנס לשוק העבודה בהייטק? ואז שבאתם להגשים את החלום שלכם פקדה אותנו הקורונה ושיבשה לכם את התוכניות? כולנו יודעים שתקופה זו היא תקופה נורא קשה ומייאשת.

הקורונה שפקדה את חיינו עצרה אותם מלכת אבל החיים חייבים איכשהו להמשיך ואתם חייבים לרצוץ אחרי החלום שלכם לא משנה מה.

אם אתם קרואים את זה אתם בטח יושבים עכשיו בבית ליד המחשב או עם הפלאפון וחושבים לעצמכם איך אני אמור להגשים את החלום שלי במצב של היום? איך אני מפיג את השעמום הזה? איך אני אמור להתקדם עם חיי ללמוד קורסים בתכנות או בכל מקצוע אחר בהייטק שהמדינה סגורה ושוק העבודה סגור גם?
בעקבות המצב החלטנו שבתקופה הזו אתם תוכלו להגשים את החלום שלכם ,להתפתח, להתקדם ולחסוך ים של זמן גם כשכולם בבית לבצע קורס python online.

אז למה בעצם שלא תעשו טובה לעצמכם בזמן שאתם בבית בלי מעש? למה שלא תפתחו את עצמכם עם קורס מעניין ומקדם בשוק העבודה ותוכלו גם עכשיו להגשים חלום ולפתח קריירה. אז אם אתם רוצים להגשים חלום, להתפתח בשוק העבודה ולפתוח קריירה בהייטק או סתם אתם רוצים ללמוד משהו אשר יעשיר את הידע שלכם הגעתם למקום הנכון. אנו נותנים לכם את פתרון לבעיה שצצה ולעשות קורס python  מהבית.

מה זה Python?

פייתון היא סוג של שפת תכנות אשר נוצרה בשנות התשעים. עם השנים שפה זו הפכה לבין הנפוצות והמכורות בעולם הייטק שרוב חברות ההייטק משתמשות בה. בנוסף לכך, שפת תכנות של פייתון היא בין הקלות ביותר ללמידה שיש מבין שפות התכנות הקיימות. היא מציאה לכם בניית קודים, אפליקציות, פונקציות ועוד נושאים מלאים בעולם שלם. התוכנה מציעה לכם שלל רב של נושאים מעניינים ואופציות לפיתוח אשר אתם יכולים ללמוד במהירות רבה ובקלות רבה.

אז למה קורס python online?

כמו שאמרנו קודם, הקורונה שפקדה את חיינו בהפתעה רבה מונעת מרובנו לעשות מה שאנחנו רוצים, להסתובב ברחוב בחופשיות, לטוס לחוץ לארץ, להיפגש עם אנשים ללמוד בקבוצות ובכיתות ולהגשים חלומות.

אנחנו חשבנו לעצמנו איך אנחנו יכולים לעזור לאנשים אשר כן רוצים לפעול ולהיות אקטיביים בתקופה זו ולא ליפול לשעמום וחוסר מעש שכל כך קל ליפול אליו.

קורס python online אנו מציעים לכם ללמוד את אותו החומר בדיוק שלומדים בכיתה פרונטלית.
אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש הוא שבמקרה ואיבדתם ריכוז, תצטרכו הפסקה לריענון  תוכלו לחזור לעצור, לחזור אחורה ולא לפספס אף חלק שהפסדתם. הקורס עצמו אינו ארוך, הוא נמשך כ 32 שעות (4 ימים).

בימי הקורס תצברו ידע רב, מעמיק ומעניין מאוד בנושא התכנות. בנוסף לכך, בקורס אצלנו תקבלו גישה פייתון ותוכלו להתנסות ליצור ולצבור ניסיון רב. את קורס python אונליין מלמד יניב ארד אחד המורים  טובים והמקצועיים בארץ. יתרה מכך, אתם תקבלו ליווי אישי 24/7 עם הכוונה יסודית ומקצועית בכל שלב ובמקרים בהם תצטרכו עזרה.

לסיכום,
אל תתנו לתקופה הקשה הזו לעצור בעד החלום שלכם ולברוח לכם בין הידיים. איתנו תוכלו לתפוס חזק את החלום ולפרוח איתו למקומות שלא חלמתם. תוכלו להתפתח, להתקדם, להעשיר את הידע שלכם ולפתוח המון דלתות שהיו סגורות ויפתחו בפניכם.

את נותנים לכם את ההזדמנות לבצע את הקורס python online אצלנו בזמן שכולם יושבים בבית בחוסר מעש ומחפשים את עצמם איך לא לשקוע בספה.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן