קדימה אל תחכו, התקשרו : 072-3944399

חפש קורס:

* קורס React נפתח ב 6.5 * נפתח קורס Python לחסרי רקע בתכנות * חדש !! מסלול Data Science * הסתיים מחזור 41 של Angular

צור קשר


כיצד להפוך למפתח פול סטאק?

מפתחי Full Stack מהווים סחורה חמה בשוק הטכנולוגיה העולמי היות ויש להם יכולות ורסטיליות במיוחד שמאפשרות להם לסייע כמעט בכל פרויקט תכנותי ברמה גבוהה, מפתחי ה- Full Stack מחזיקים ברשותם סט יכולות טכנולוגי מגוון ומשמעותי, כך שקורס Full Stack מהווה קרש קפיצה לתחום ההייטק בישראל.

פיתוח Full Stack

מפתח Full Stack ומפתחי Web נחשבים למומחים מבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק הישראלית, היות וחלק גדול מאוד מעולם הטכנולוגיה עובר לווב, אם בעבר היה דגש גדול על תוכנות כבדות שיש להוריד למחשב כדי להשתמש בהן כיום רוב הפיתוח מיועד מראש לווב.

אפליקציות ווב מכילות מספר שכבות ופיתוח של אפליקציה מהמסד לטפחות דורשת ידע רב במספר גדול של שכבות – אחת השכבות החשובות ביותר היא שכבת ה-Front End אשר פוגשת את הלקוח שמשתמש באפליקציה.

השכבה החשובה השנייה היא שכבת ה-BackEnd בה למעשה ממומש "המוח" של האפליקציה, רוב הלוגיקה שבה נעשה שימוש נעשית בצד השרת וכל החישובים הטכנולוגיים המסובכים גם כן נעשים בצד זה.

פרט לשכבות הללו יש עוד מספר שכבות שיש לשים עליהן דגש בעת בניית אפליקציית ווב כמו שכבת ה-DAL ושכבת המידע שממומשת בדמות מאגרי מידע גדולים כשלבסוף יש את השכבה שאחראית על נושא ההרשאות באפליקציה, נושא האבטחה וההזדהות למול צד השרת.

כיצד להפוך למפתח פול סטאק?

יש מגוון רחב של קורסים בתחום הפול סטאק אולם לרוב הם מיועדים לאנשים ללא רק תכנותי, שצריכים לקבל בסיס רחב לפני שהם יכולים להתחיל ולתכנת, כך מי שכבר בקיא בתכנות ורוצה לשדרג את היכולות שלו לעיתים קרובות לא יכול למצוא מקור טוב ללמידה.

לאחרונה התמונה הזאת משתנה לאחר שיניב ארד מציע בבית פיתוח הקוד שלו קורס ממוקד ומתומצת שמציע לאנשים בעלי רק תכנותי לעבור קורס מקצועי ביותר שייתן להם את כל הידע הדרוש כדי להפוך למפתח פול סטאק.

הקורס הממוקד שאורך 60 שעות בלבד, מאפשר ללמוד ב-12 מפגשים את כל הידע הדרוש, בנוסף בזכות העובדה שהקורס קצר יותר הוא גם זול באופן משמעותי ביחס לקורסים הבסיסיים יותר שאורכים כ-400 שעות ומכילים מידע לא רלוונטי רב, במיוחד למי שיש לו ניסיון קודם בתכנות.

בסיום הקורס התלמידים יוכשרו להיות מפתחי Web ששולטים בתכנות כלל השכבות והמרכיבים של אפליקציות ווב מורכבות ביותר, הקורס מועבר ברמה גבוהה מאוד, בטח ביחס לקורסים האחרים בשוק ומועבר במתכונת Extreme70 הפרקטית שדוגלת בצבירת ניסיון מקסימלי. 

הקורס מועבר ע״י יניב ארד שנחשב לבכיר מדריכי הפיתוח בארץ ולמי שפיתח את שיטת הלימוד Extreme70 בה מוכשרים כיום מפתחים בחברות הגדולות בארץ.

הקורס כולל מגוון רחב של טכנולוגיות כמו פיתוח ב-React או ב-Angular בשכבת ה-Front End,

פיתוח ב-Node.JS משולב עם Express בצד ה-Back End, כמו כן התלמידים ישלטו בעבוד מול MongoDB Data Base וכן בתכנות מתקדם ב-Java Script, שנחשבת לשפת הפיתוח הפופולארית ביותר בעולם ה-Web.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל