לימודי react

תיכנות בREACT

React היא ספרייה שימושית מאוד של JavaScript שכבשה בסערה את קהילת הפיתוח. היום קל יותר למפתחים לבנות ממשקי משתמש מהירים ואינטראקטיביים עבור פלטפורמות אינטרנט, ניידות ושולחניות. הספרייה נוצרה על ידי פייסבוק, ונחשבת לקוד פתוח שצבר סביב מאה אלף כוכבים על GitHub.

כיום, אלפי חברות ברחבי העולם משתמשות ב-react, כולל שמות גדולים כגון Netflix ו-AirBnB. הספרייה הפכה לפופולארית מאוד, כך שמספר אפליקציות כמו Instegram, WhatsApp ו-Dropbox כבר עברו ל-react.

לימוד היסודות

לפני שאתם צוללים לתוך react, אם אתם כמוני, ואוהבים שיש לכם ניסיון מקיף בתכנות בשפות מונחות עצמים, או ניתוח נתונים, תכנות פונקציונלי הוא שינוי פרדיגמה ענק. יתכן שההתמקדות שלכם היא על פיתוח חזיתי בלבד, אבל אפילו הבנה ברמת פני השטח של backend תהיה שימושית לכל מי שעובד על פיתוח האינטרנט.

ברגע שתהיה לכם הבנה של כללים בסיסיים של JavaScript תצללו ישר לתיעוד הרשמי של react ו-googled, ותסללו את הדרך שלכם לניצחון על ידי שינוי הדוגמה של האפליקציה הקלאסית ליישום שלכם. למרות שהתיעוד שסופק על ידי פייסבוק הוא נהדר ומקיף, הוא לא עושה עבודה טובה בהסברת נושאים קשורים אחרים כמו JSX, ES6, וכלים אחרים.

React למתחילים

בקורסים של יניב ארד ניתן לקבל הדרכה מקיפה המיועדת למתחילים שמעוניינים לעבוד עם react וחדשים בספריית ה-JavaSccript הזו. במהלך הקורס תלמדו מבוא למתחילים אם אתם חדשים ב-React, ותבינו איך להשתמש בה בפרויקט הבא שלכם.

תלמדו איך להפעיל פרויקט במהירות עם יצירת האפליקציה הנכונה. הקורס מלמד איך להשתמש בכלי CLI מפייסבוק, המאפשרים ליצור פרויקט חדש של react ולהשתמש מראש בהגדרת webpack עבור פיתוח. הקורס הזה הוא מקום נהדר להתחיל!

הקורס למתקדמים

בהמשך תוכלו ללמוד כיצד סגנון CSS פועל עם react, להבין כיצד עובד JSX, כיצד לעבוד עם נתונים ב-react, ולגלות כיצד לבדוק רכיבי react, או כיצד ליצור אפליקציית בלוגים אוניברסלית עם הספרייה.

לאחר מכן תוכל ללמוד כיצד סגנון CSS פועל עם React, להבין כיצד עובד JSX, ללמוד כיצד לעבוד עם נתונים ב- React, גלה כיצד לבדוק רכיבי React, או להנחות כיצד ליצור אפליקציית בלוגים אוניברסלית עם React.

הדרכות react

אם אתם מחפשים משהו מתקדם יותר, או שברצונכם לאחד את בסיס המיומנויות שלכם, האוסף הגדול של ההדרכות של יניב ארד הוא המקום המושלם לקבל את כל הידע.

לדוגמא, תקבלו הדרכה לגבי נושאים כגון איך לארגן יישום react גדול, כיצד ליצור שיבוט Reddit באמצעות react ו-Firebase, וכיצד לבנות יישום react באמצעות Redux ו-Immutable.js.

כלי react

במהלך הקורס נכסה גם מגוון רחב של כלי react ו-resorces שמשפרים ומרחיבים את טווח הפעולה שלכם.

לדוגמא, נצלול עמוק למסגרות ולספריות עממיות שהופכות את החיים למפתחי react לקלים יותר, כגון Redux, מסגרת המסייעת לכם לבנות פרויקטים מורכבים בצורה קלה לגודל ולתחזוקה, react Router, המסייעת לנווט באמצעות יישום react עם תצוגות מורכבות, כמו גם react Native ו-Firebase.

למידה מהנה!

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן