מה כולל קורס Data Analysis?

האם ידעת שתפקידיData Science  ו Data Analysis הם לרוב הקשים ביותר לחברה למלא? בזכות הביקוש המתפוצץ לאנשי מקצוע בתחום הנתונים, יש המון תפקידים פתוחים ולא מספיק מועמדים כדי למלא אותם.

עכשיו, רק כדי לנקות תפיסה שגויה נפוצה ממש מחוץ למחבט: אינך צריך להיות מתמטיקאי דגול / בעל תואר במדעי המחשב / או מומחה רציני בתחום הקידוד כדי ללמוד כיצד לעבוד ב Data Analysis.

מהו Data Analysis?

בקיצור, Data Analysis כולל מיון של כמויות עצומות של מידע לא מובנה והפקת תובנות מרכזיות ממנו. תובנות אלה הן בעלות ערך רב לקבלת החלטות בחברות בכל הגדלים.

חשוב להבין, Data Science  ו Data Analysisאינם זהים. למרות שהם שייכים לאותה משפחה, מדעי הנתונים הם בדרך כלל מתקדמים יותר (הרבה יותר תכנות, יצירת אלגוריתמים חדשים, בניית מודלים חזויים וכו’).

הדבר הנפלא בניתוח נתונים הוא שזה יותר תפקיד ברמת הכניסה, כלומר אתה יכול לקפוץ פנימה עם ידע בסיסי לאחר שתחדד כמה מיומנויות מפתח. (כמובן, זה בהחלט לא יזיק אם כבר יש לך ניסיון בקידוד, מתמטיקה או סטטיסטיקה)

הפיכה לאנליסט נתונים יכולה גם לפתוח את הדלת לקריירות משתלמות כמו מדעי נתונים והנדסת נתונים ככל שתצברו ניסיון רב יותר בתפקיד.

מדוע עליכם ללמוד מיומנויות Data Analysis ?

  1. ישנה צמיחת משרות צפויה לאנשי מקצוע בתחום: צמיחת המשרות הצפויה עבור אנליסטים במחקרי שוק (מונח נוסף למנתחי נתונים) בשנים האחרונות היא 19% ועולה כמדי שנה, זו כמות משמעותית של תפקידים חדשים שנוצרים.
  2. ניתוח נתונים הוא ביקוש: יש ביקוש לאנשים שיכולים להשתמש בנתונים לביצוע דיווח וניתוח, ובכך לסייע לעסקים וארגונים לקבל החלטות חשובות וקריטיות. 
  3. לתפקידי נתונים יש משכורות גבוהות מהממוצע: מנתחי נתונים מקבלים שכר טוב גם אם הם לא ממשיכים לתחום מדעי נתונים או תחום ההנדסה. 
  4. יש יתרון תחרותי: היכולת לשאול שאלות מהנתונים שלך היא יתרון תחרותי רב עוצמה, וכתוצאה מכך זרמי הכנסה חדשים, קבלת החלטות טובה יותר ופרודוקטיביות משופרת.
  5. צורך אוניברסאלי (משמע, כל החברות מבקשות עזרה בנתונים): כל עסק מייצר נתונים. אבל ערכו תלוי ביכולת שלך לעבד, לתפעל, ובסופו של דבר לתרגם את הנתונים לתובנות שימושיות. חברות רבות זקוקות למנתחי נתונים לצורך פעילותם העסקית ולהפקת תובנות להמשך הפעילות.

מה כולל קורס Data Analysis?

מכיוון שתחום אנליזת המידע (Data Analysis) הוא מבין המקצועות המבוקשים ביותר בעולם כיום בתחום הנתונים, קורס Data Analysis יספק לבוגריו את כל הכלים והידע הדרושים על מנת להפוך לאנליסט מידע מקצועי ומתאים לאתגרי התעשייה.

הקורס כולל למידה של מאפייניה וכלי הפיתוח של שפת ה- Python, הנחשבת כמובילה בעולם הנתונים. בנוסף, נלמד גם על שימוש בשפת Python לעיבוד וניתוח המידע בצורה מהימנה ויעילה. אורכו של הקורס כ- 40 שעות אקדמאיות ומלווה על ידי מדריך צמוד

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן