Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

מה עושים עם שפת התכנות c#

חברות רבות מסביב לעולם משתמשות בשפת התכנות סי שארפ, המוכרת מבינהן היא מייקרוסופט שאף תיכננה וייצרה את השפה, השפה נחשבת לאחת השפות המובילות בתעשייה והיא ממש דרישת סף בחברות רבות, קורס c# הוא הצעד הראשון בדרך לכניסה לתחום ההייטק.

מה מייחד את שפת התכנות סי שארפ

תכנות מונחה עצמים – אחד העקרונות המנחים של שפת התכנות הוא התכנות מונחה עצמים, בשיטת התכנות הזאת המתכנת ממשיל את התוכנה שהוא מייצר לעצמים בעולם האמיתי, הוא מייצר תוכנות קטנות ונפרדות שיחד יודעות לבצע עבודות מורכבות ומסובכות.

כדי להבין את הרעיון נחשוב על תוכנה שמטרתה לקרוא קובץ ולחלץ ממנו את כל המספרים שעומדים בתנאים שהגדרנו. מבחינה רעיונית הדבר פשוט למדי, צריך לפתוח את הקובץ ולחפש את המספרים הללו, אולם במציאות הדברים קצת יותר מסובכים.

לכן כדי להתמודד עם הבעייתיות הכרוכה בבניית תוכנות גדולות ומסובכות נוצרה פרדיגמת התכנות מונחית העצמים, במקרה שלנו, נייצר אובייקט שיקרא את הקובץ ויעביר אותו, אובייקט אחר ידע לחפש מספרים בתוך טקסט ואובייקט אחר יבדוק האם המספר עומד בתנאים שקבענו.

באופן זה חילקנו את התוכנה לשלושה מודולים עצמאיים שכל אחד מהם יודע לבצע את העבודה שלו בנפרד.

מה עושים עם שפת התכנות c#

מדובר באחת השפות המובילות בשוק בכל הנוגע לפיתוח אפליקציות ואתרים אינטרנטיים מסובכים, כמו כן, השפה מציגה באמצעות מייקרוסופט את מערכת DOT NET CORE שנחשבת למערכת כתיבת תוכנה מעולה.

המערכת שמותאמת לפתוח תוכנה עושה שימוש בשפת התכנות c# המערכת והיא מציעה תוכנות וקטעי קוד מובנים שיכולים להקל על כל מתכנת, המערכת לוקחת משימות קטנות וסיזיפיות שבאות לידי ביטוי כמעט בכל תוכנה ומציעה למתכנת להשתמש בה כדי להקל על עבודתו.

הדבר שמאפשר למערכת להתאים לכל כך הרבה מתכנתים היא העובדה שהשפה עושה שימוש בעקרונות התכנות מונחה עצמים, המערכת גם משמשת לכתיבת צד השרת באתרי אינטרנט ויישומי רשת והיא כיום המערכת המובילה בתחום.

קורס תכנות בסי שארפ

הרשמה לקורס C# היא צעד חכם מאוד לכל מי ששואף להיכנס לעולם ההייטק, מדובר בשפה פופולארית מאוד שחברות ועסקים רבים עושים בה שימוש. האפשרויות ששפת התכנות מציעה הן כמעט בלתי מוגבלות ולאחר התאמות קלות היא יכולה להתאים כמעט לכל פרוייקט תכנותי גדול.

אחד הקורסים המובילים בתעשייה שמצד אחד נותן ידע פרקטי חשוב ומהותי שמהווה את הבסיס ללמידת שפת התכנות ומצד שני מאפשר לתלמידים לעבור אותו בזמן קצר יחסית שלא פוגע בשגרת החיים הוא קורס התכנות של יניב ארד. 

בית הקוד של ארד נחשב לאחד ממוסדות הלימודים המובילים בארץ בתחומי הקוד, התוכנה וההייטק , הקורס שמציע ארד נלמד לאורך שבוע בצורה מאוד אינטנסיבית – 8 שעות ביממה במשך חמישה ימים ברצף, במהלך הקורס התלמידים מקבלים את כל הידע הנדרש כדי להתחיל ולתכנת בשפת התכנות סי שארפ באופן מקצועי ואיכותי.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן