Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס פייתון – המדריך המכין ללמידת תכנות בפייתון

פייתון היא שפה ברמה גבוהה, מונחת עצמית, שנחשבת לשפת תכנות מפורשת שזכתה לתשומת לב עולמית. הפופולריות של Python עלתה בשנים האחרונות והיא נחשבת היום לשפת התכנות השנייה הכי שימושית, מה שמעניק לה מעמד של אחת השפות הנחשקות ביותר בעולם התכנות.

במדריך זה, נבין מה זה פייתון, מה מציע לכם קורס פייתון, ואיך הידע שתלמדו ישמש אתכם בעבודה על פרויקטים.

אז הכלים העיקריים שתרכשו בקורס פייתון במרכז ההדרכות של יניב ארד הם:

 • ניסיון תעשייתי במהלך הקורס.
 • ליווי צמוד ומנטורינג במהלך הקורס וגם לאחריו.
 • קבוצות לימוד קטנות בכיתות של עד 12 משתתפים.
 • גישה למאגרי הידע המקצועיים.

אבל קודם בואו נבין רגע מה זה פייתון

פייתון היא שפת תכנות בקוד פתוח מונחה עצמים. היא הופיעה לראשונה בשנת 1991, והפכה לפופולרית מאוד בקרב מדעני נתונים. היום היא נחשבת לשפת התכנות שצוברת תאוצה במהירות הרבה ביותר.

אבל על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על שפה מפורשת? מה הוא המתורגמן, או הפרשן הראשון? זוהי תוכנית מחשב שמתבצעת באופן ישיר, כלומר, מבצעת הוראות בכתב בשפת תכנות או סקריפטים, בלי לדרוש מהם הרכבת תוכנית בשפת מכונה.

למה ללמוד פייתון?

התחביר של פייתון קל מאוד להבנה. שורות הקוד הדרושות למשימה קלות יותר להבנה בהשוואה לשפות אחרות. קורס פייתון מלמד אתכם כמה תכונות מגניבות נוספות של השפה, כמו למשל:

 • למידה פשוטה וקלה.
 • קוד פתוח וחופשי.
 • Portable.
 • תמיכת פרדיגמת תכנות שונה.
 • אפשרות הרחבה.

אם אתם תוהים איפה תוכלו להשתמש ב-Python, כלומר איפה אפשר ליישם את השפה, אלו היישומים הכי בולטים של פייתון:

 • בינה מלאכותית.
 • יישום שולחן עבודה.
 • אוטומציה.
 • בניית אתרים.
 • התנצחויות נתונים, חקר ויזואליזציה.

אם החלטתם להתחיל לעבוד עם פייתון, אתם זקוקים לידע מקדים

קורס פייתון מציע לכם את רמת הידע הדרושה לעבודה עם נתונים באמצעות פייתון. אתם יכולים להתחיל את הקורס עם אפס ידע בתחום, ולסיים אותו ברמה גבוהה של מומחי פיתוח.

במילים אחרות, אין צורך בידע מקדים כדי להתחיל את הקורס, אבל בהחלט שיש צורך בידע מקדים כדי לעבוד עם פייתון, כך שאם אתם עדיין מתלבטים, כדאי שתחשבו על המטרה הסופית של הקורס: למידת עיבוד נתונים באמצעות השפה הכי פופולאריות היום בתעשייה. שזה אומר משרות טובות יותר, וכמובן משכורות גבוהות יותר.

אז מה השורה התחתונה פה?

עכשיו, שאתם יודעים מה הם המקומות העיקריים הנפוצים שבהם ניתן להשתמש ב-Python, ואיזה פתרונות נהדרים היא מציעה שאפשר להשתמש בהם על מנת לפתח תוכניות בקלות וביעילות, אתם מבינים את החשיבות של קורס פייתון.

אבל זה לא הכול. הקורס מציע גם את האפשרות לרכוש את כל המידע הדרוש לכם לעבודה עם פייתון בפרויקטים הבאים שלכם, ולהשתלב בתעשייה כשאתם חמושים באחד הכלים הכי חשובים שיוצגו בתיק העבודות שלכם.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן