Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס פייתון Data Analysis

קורס פייתון Data Analysis הוא אחד הקורסים המקיפים ביותר בכל פלטפורמת למידה אלקטרונית, שסולל לכם את הדרך להפוך למדעני נתונים. זוהי קריירה מבוקשת ומספקת ביותר, אשר תאפשר לכם לפתור את הבעיות והאתגרים המעניינים ביותר בעולם התכנות. וזה לא הכול. תרוויחו גם משכורת גבוהה ביותר, ותוכלו לראות את ההשפעה של העבודה סביבכם. מדהים, לא?

קורס פייתון Data Analysis משתמש בכוחו של פייתון ללמוד חקר נתונים ואלגוריתמים של למידת מכונה. תלמדו את הכישורים לצלול לעומק הנתונים ולהציג מסקנות לקבלת החלטות.

באווירת למידה בסגנון Bootcamp, תלמדו את מכלול יסודות מדע הנתונים, במרכז ההדרכות של יניב ארד, מנטור ומרצה בכיר שאינו מאמין בגישת הרצאות יבשות, אלא מקפיד להעביר מהלכי שיעורים שמאופיינים בשפע תרגילים מעשיים ומפורטים, עם ליווי צמוד לכל תלמיד. התרגילים כוללים תרגול נתונים אמיתיים לכל נושא שנלמד, מכיוון שהמטרה היא למידה באמצעות עשייה!

הנה רק קצת ממה שמחכה לכם בקורס פייתון Data Analysis

בואו נדבר רגע על חלק מהנושאים החשובים אותם תלמדו עם קורס פייתון Data Analysis, קורס שתסיימו עם רמת שביעות רצון מלאה:

  • בסיס תכנות פייתון למדעי נתונים.
  • סוגי נתונים, מפעילי השוואות, לולאות, הבנת רשימות, פונקציות, ביטוי למבדה, מפה וסינון.
  • NumPy.
  • מערכים, שיטות מובנות, שיטות ותכונות מערכים, אינדקסים, חיתוך, שידור ומיסוך בוליאני, פעולות חשבון ופונקציות אוניברסליות.

לא רק שתשיגו הבנה מלאה ומקיפה בחומר הנלמד, התרגול המתמשך באמצעות עשרות פרויקטים של נתונים אמיתיים, במקום הרצאות על תיאוריה "יבשה" מיועדים על מנת להוביל אתכם להבנת עקרון העבודה שמאחורי מודלים של Machine Learning.

למי מיועד הקורס?

קורס פייתון Data Analysis מתאים לכם, אם אתם:

  • רוצים ללמוד מדעי נתונים עם פייתון.
  • רוצים להשיג בקיאות בלמידת מכונה עם Python.
  • עייפים מקורסים מורכבים עם מרצים שדוהרים עם החומר, ומחפשים מקום שבו ניתן ללמוד ולהבין תוך כדי תרגול ועשייה.
  • מחפשים מדריך שילווה אתכם במהלך השיעורים, ביניהם ובתום הקורס.

סקירה קצרה של נתונים סביבנו

לדברי בכירים בחברת IBM, אנו מייצרים 2.5 קילו בייטים של נתונים מדי יום, ותשעים אחוזים מהנתונים הקיימים בעולם כיום נוצרו בשנתיים האחרונות בלבד. רשתות חברתיות, רשומות עסקאות, טלפונים סלולריים, GPS, דואר אלקטרוני, נתוני מחקרים, רשומות רפואית ועוד ועוד.

הנתונים מגיעים מכל מקום שיצר פער כישרונות גדול, והתעשייה ברחבי העולם חווה מחסור במומחים שיכולים לענות על אתגרים ולפתור סוגיות שקשורות לנתונים.

דרושים אנשי מקצוע בתחום מדעי הנתונים המסוגלים לטפל ולהציג את תובנות הנתונים על מנת להקל על תהליכי קבלת החלטות. אז כן, זה הזמן להיכנס לתחום זה עם הידע והכישורים המעמיקים של ניתוח והצגת נתונים.

אז למה אתם מחכים?

זו גם ההזדמנות שלכם ללמוד את מדעי הנתונים האמיתיים שיכינו אתכם לקראת קריירה מדהימה, משגשגת, ובמיוחד משתלמת.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן