Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס C שארפ: הדרכות למתחילים ומתקדמים

עבודת תכנות בC שארפ

מחפשים קורס ללימוד כתיבת קוד? או שאתם כבר מפתחים מנוסים שרוצים לבחור שפה אחרת? בשני המקרים, אתם מחפשים מרכז הדרכות טוב, שזה בערך כמו למצוא מחט בערמת שחת. כמובן שאתם צריכים לבחור שפת תכנות כדי ללמוד, וגם בחירה זו רחוקה מלהיות קלה. יש מספר עצום של שפות תכנות, ועם כל שנה שעוברת, הרשימה מתארכת.

מטרת מאמר זה היא לעזור לכם בשתי הסוגיות. אנחנו הולכים לתת לכם תשובה לשאלה "איזו שפה" כדאי ללמוד, ואיפה. קורס C שארפ הוא בחירה מעולה למפתחים מתחילים וגם מנוסים. עד סוף המאמר תבינו ששפה זו היא הבחירה הנכונה עבורכם, ותקבלו שפע של סיבות טובות לבחור במרכז ההדרכות של יניב ארד, אז בואו נתחיל.

למה ללמוד קורס C שארפ?

ובכן, שפת התכנות C היא בחירה מעולה מכמה סיבות, והסיבה העיקרית היא ששפה זו מציעה ניהול זיכרון אוטומטי. מיקרוסופט תומכת היטב ב-C ומנפיקה תיקונים ועדכונים במהירות – כך שזוהי שפה מעודכנת ביותר בהשוואה לשפות אחרות, כמו למשל ג'אווה.

מיקרוסופט שחררה את שפת התכנות C בשנת 2001, אך נכון לשנת 2019, קורס C שארפ עדיין ממשיך להיות מבוקש ביותר, וזה נכון במיוחד מאז שחרור NET Core., והמגמה עשויה לעלות. עם הגלגול החדש של מסגרת ה-NET הפופולארית, שפת התכנות C הפכה למגוונת מתמיד.

נגישות מדהימה

אבל הנקודה העיקרית לטובת קורס C שארפ במרכז ההדרכות של יניב ארד, מנטור ומדריך בכיר, היא שתוכלו ללמוד את הקורס ממדריך שמעביר את חומר הלימוד בצורה נגישה ביותר. הקורס עובר על שפע תכונות מתוחכמות ומתקדמות שמפתחים מנוסים יכולים להשתמש בהן, בעוד שמפתחים מתחילים יכולים ללמוד את החומר בהדרגה עד שהם מגיעים לרמת יכולת טיפול בהם.

יניב ארד מעביר במרכז ההדרכות שלו מגוון עשיר של הדרכות טכנולוגיות למתחילים ולאנשי מקצוע כאחד. בנוסף ללימוד קורס C שארפ, תוכלו גם ללמוד AngularJS, javaScript, JQurery, LINQ, או Node.js. קורס זה מעניין במיוחד מכיוון שהוא נכנס ישר לתכנות לאחר היסטוריה קצרה של גרסאות והגדרות.

הנושאים העיקריים שתלמדו בקורס:

  • סוגי נתונים, מחלקות ומשתנים.
  • ניהול חכם של הזיכרון.
  • מיתרים ומערכים.
  • זרם I/ O.
  • ועוד מגוון נושאים מעניינים וחשובים.

וזה עוד לא הכול

קורס C שארפ כולל מערך של שיעורים בכיתות לימוד קטנות של עד 12 משתתפים, באווירת Bootcamp, בהתאמה למתכנתים מתחילים עד לרמת בינוניים, המוכנים ללמוד בגישה מעשית עם אחד מבחירי המדריכים בארץ. הנושאים בקורס מכסים כל דבר, החל מהבסיס ממש ועד פולימורפיזם ומפעילי העמסה.

בדומה לסדרת הקורסים מבית ההדרכות של יניב ארד, הקורס מכסה כמעט את כל נושאי ה-C מהיסוד, וכל מושג מוסבר בצורה מעניינת ונגישה, תוך שימוש בתרגילים פורצי דרך שמלמדים גישה מעשית.

משך הקורס הוא ארבעים שעות אקדמיות, והוא נפרש על פני חמישה ימי לימוד. הוא מכיל שפע של תרגילים מעשיים ורצוי שיהיה לכם ידע מוקדם בשפת תכנות כלשהי לפני שתתחילו ללמוד קורס זה.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן