Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

072-3944399

קורס C# השלם ו-.net

מתכנת יושב לעבוד

יש ביקוש גבוה היום למתכנתים מוסמכים ומיומנים, ואם החלטתם להפוך למתכנתים, הצעד הראשון הוא ללמוד אלגוריתמים ומבני נתונים, כך שתוכלו להשיג את הלך הרוח של מתכנתים. קורס C# מלמד אתכם כיצד לפתור בעיות פשוטות ומורכבות על ידי כתיבת קוד נכון.

קורס C# מתאים לכם אם אתם מעוניינים ללמוד את היסודות של C# ולפתח את כישורי התכנות הכוללים שלכם בו זמנית. הקורס מלמד אתכם איך לחשוב כמו מתכנתים ולהחיל דפוסים על פתרון בעיות C# ו-net.

הכירו את החבר הכי טוב החדש שלכם

קורס C# מעניק לכם כלים נהדרים שיקלו על חייכם כמפתחים, וסוגיות שנראו לכם מורכבות לפני הקורס יתבררו בקלות במהלך השיעורים, והתרגולים הרבים שתעברו, שיציידו אתכם בידע המעשי להתנהל בהמשך.

יניב ארד, מנטור ומדריך בכיר, הופך להיות החבר הכי טוב שלכם כשאתם מתמודדים בדרך ולומדים אלגוריתמים שיהפכו אתכם למפתחי C# שמרוויחים משכורות יפות. הקורס מיועד למתחילים אשר אין להם ניסיון קודם בתכנות; ולמתכנתים ברמת הכניסה, שיכולים לכתוב קוד – אך רוצים לפתח את כישוריהם.

C++ היא שפה מודרנית חדשה

C++ המציאה את עצמה מחדש מספר פעמים בעשור האחרון. העדכונים האחרונים בשנים 2011, 2014 ו-2017 הפיצו חיים חדשים בשפה זו הנמצאת בשימוש נרחב. הקהילה מתייחסת לתיקונים האלה כאל שפה מודרנית חדשה מכיוון שהיא באמת שפה חדשה.

כשאתם מתחילים ללמוד קורס C#, אתם יכולים להתחיל גם אם אתם ברמת מתחילים, ולהתקדם תוך כדי הניסיון המעשי שתצברו במהלך השיעורים, עם מדריך שמסביר בפירוט ובאופן נגיש כל שלב בקורס.

יניב ארד לא מדלג על שום פרט חשוב בקורס, לא מוותר לאף תלמיד, ומתקדם בחומר רק לאחר שהוא בטוח שכולם הבינו את החומר הנלמד. גישה זו מכוונת לאנשים חדשים לחלוטין בתכנות, וגם מתכנתים מנוסים מגלים שביעות רצון מגישת לימוד זו, כי לפעמים גם להם יש נקודות בחומר שאינן ברורות לחלוטין.

עדיף ללמוד נושאים מורכבים ביסודיות, ולבנות מושגים מהיסודות

ל-C++ יש מוניטין מעט מאיים מכיוון שרכיבי היסוד שלה עשויים להיות מעט מורכבים ולעתים מקשים על בניית תמונה מלאה של השפה.

כשלומדים קורס C# במרכז ההדרכות של יניב ארד, אין צורך להיאבק עם המונחים השונים המאפיינים את השפה, לקפץ בין ספרים, סרטונים ומדריכים מתישים, אלא פשוט ליהנות מאווירת לימודים בסגנון Bootcamp, ממדריך שאינו מאמין בהרצאות "יבשות" אלא בהנגשת החומר באמצעות שפע תרגילים, ואז עוד קצת תרגילים מעשיים, עד שכולם בקיאים היטב בכל החומר הנלמד.

בשורה התחתונה, אתם זקוקים לאתגרים, אבל מהסוג הנכון

כמתכנתים לכל החיים, אתם זקוקים לידע עדכני וחדש ואם בחרתם ללמוד קורס C#, כדאי שתעשו את זה במרכז הדרכות ותיק, עם מדריך שיש לו למעלה מעשרים שנות ניסיון.

תהליך למידה שמאפשר לכם להבין את המצגת הברורה של החומר הנלמד, שמקיף באופן מעמיק את כל הנושאים, מכשיר אתכם לקראת מציאת עבודה כמתכנתים והתחלת הקריירה שאתם חולמים עליה.

אולי תאהב/י גם:

תפקידו של הנדסאי תוכנה

ענף ההייטק הישראלי זקוק לעובדים רבים, ולמרות תקופת הקורונה חברות רבות ממשיכות לגייס עובדים למגוון תפקידים, בעיקר תפקידי פיתוח תוכנה, שדרוג מערכות קיימות, בדיקות תוכנה

קרא עוד »

קורס Flutter

אחד האתגרים המרכזיים בארגוני מחשוב הוא לשכור קודם כל את המתכנתים הטובים ביותר ולאחר מכן גם לייצר בנצ'מרק של הידע לכלל המתכנתים סביב השירותים המוצעים

קרא עוד »

Python – לא להאקרים בלבד

אדם מן השורה, שאינו מגיע מעולם המחשבים, אם נתקל אי פעם בשם Python, סביר להניח שזה קרה בהקשר של פעילות האקרים, אלא שאנשי מחשבים שחיים

קרא עוד »

הכשרה לעולם ההייטק

בעוד שחלקנו מתרחקים ממחשבים וטכנולוגיה כמו מאש, חלקנו האחר נושמים טכנולוגיות והייטק, גאדג'טים ומחשוב בכללי. אם אתם נמנים בין האנשים שמתעוררים בשביל טכנולוגיה, השורות הבאות

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן