Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

072-3944399

קורס C SHARP מתקדם: הדרכות למפתחים מנוסים שרוצים לבחור שפה אחרת

עבודת תכנות בC שארפ

גם אם אתם מפתחים מנוסים, או שאתם מנסים ללמוד בעצמכם איך לכתוב קוד, אם יודעים כמה זה יכול להיות מתסכל למצא הדרכות טובות ברשת. ברור, קל למצוא שפע "הדרכות", אבל למצוא מרכז הדרכות עם מנטור בכיר שמעביר את השיעורים בצורה נגישה, באווירת Bootcamp, בכיתות לימוד קטנות ועם ליווי אישי וצמוד לכל תלמיד במהלך השיעורים וגם לאחריהם, זה כבר סיפור אחר לגמרי.

מאמר זה מגיש סקירה כללית על סוג המיומנויות שאתם צריכים להכיר כמפתחי C מתקדמים. בחירת קורס C HARP מתקדם במרכז ההדרכות של יניב ארד ייתן לכם את הכיוון הנכון כדי להתקדם בתעשייה, בין אם תרצו לבנות יישומי אינטרנט או שולחן עבודה.

אבל יש משהו שחשוב להפנים: גם אם אתם ברמת מתקדמים, לא בטוח שאתם יודעים הכול

אף אחד לא יודע הכול, אפילו לא רוב המפתחים הבכירים. עולם התכנות כל כך גדול, והוא הולך וגדל כל הזמן, כך שלכל מפתח יש נקודות חוזק באזורים ספציפיים כלשהם על סמך הפרויקטים שעליהם הוא עבד.

קורס C SHARP מתקדם מתאים למפתחים שיש להם ידע בסיסי בתכנות. אז אם אין לכם הבנה במושגים הבסיסיים, ועדיין לא רכשתם קצת ניסיון בפיתוח, מומלץ שלא לדלג על השלבים הבסיסיים ולהתחיל עם הקורסים הבסיסיים במרכז ההדרכות של יניב ארד, ורק אז להתקדם ללמידת נושאי הליבה של פיתוח אתרים.

כי יש הבדל בין מתכנת שנחשף למבני נתונים ואלגוריתמים, למתכנת שלא עשה זאת. כשאתם מתקדמים בהדרגה מהבסיס, אתם לומדים לחשוב כמו מתכנתים.

כדי להשתלב במקומות עבודה מובילים, אם צריכים להיות בקיאים במבני נתונים ואלגוריתמים

תתפלאו, אבל רוב החברות הגדולות בתעשייה מקדישות חלק משמעותי, אם לא את כל הראיונות הטכניים שלהן, למבני נתונים ואלגוריתמים, כי המעסיקים רק רוצים לראות אם אתם יכולים לחשוב כמו מתכנתים או לא.

גם אם אתם מרגישים שחלק מהנושאים של קורס C SHARP מתקדם גורם לכם להאט, אל תתייאשו. יניב ארד עוזר לכל תלמיד להבין היטב כל נושא, ולא מתקדם הלאה בחומר עד שהוא בטוח שכולם הבינו היטב א הנושאים שנלמדו.

במהלך הקורס תלמדו להטמיע כל אחד ממבני הנתונים האלה באמצעות C ברמה הרגילה, כלומר מערכים, לולאות, תנאים, core, מבלי להשתמש באוספי .NET אתם לומדים להטמיע כמה אלגוריתמים לחיפוש ומיון, ומתקדמים בחומר שלב אחרי שלב.

בשורה התחתונה, אתם מקבלים תשובות לכל השאלות שלכם

קורס C SARP מתקדם במרכז ההדרכות של יניב ארד מציע לכם תשובות לכל השאלות שעדיין יש לכם כמפתחים. זהו הקורס המתאים לכם אם החלטם להתקדם בתעשייה ולהתקבל למשרות טובות יותר.

במרכז תוכלו ללמוד גם שפע מסלולים נוספים שיעזרו לכם לבסס היטב את מעמדכם בתעשייה כמפתחים מובילים.

אולי תאהב/י גם:

תפקידו של הנדסאי תוכנה

ענף ההייטק הישראלי זקוק לעובדים רבים, ולמרות תקופת הקורונה חברות רבות ממשיכות לגייס עובדים למגוון תפקידים, בעיקר תפקידי פיתוח תוכנה, שדרוג מערכות קיימות, בדיקות תוכנה

קרא עוד »

קורס Flutter

אחד האתגרים המרכזיים בארגוני מחשוב הוא לשכור קודם כל את המתכנתים הטובים ביותר ולאחר מכן גם לייצר בנצ'מרק של הידע לכלל המתכנתים סביב השירותים המוצעים

קרא עוד »

Python – לא להאקרים בלבד

אדם מן השורה, שאינו מגיע מעולם המחשבים, אם נתקל אי פעם בשם Python, סביר להניח שזה קרה בהקשר של פעילות האקרים, אלא שאנשי מחשבים שחיים

קרא עוד »

הכשרה לעולם ההייטק

בעוד שחלקנו מתרחקים ממחשבים וטכנולוגיה כמו מאש, חלקנו האחר נושמים טכנולוגיות והייטק, גאדג'טים ומחשוב בכללי. אם אתם נמנים בין האנשים שמתעוררים בשביל טכנולוגיה, השורות הבאות

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן