Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס Data Analysis

קורס DATA ANALYSIS מאפשר הבנה מלאה שבסופה ניתוח ניתוח נתונים מדויק. ניתוח נתונים טוב מאפשר למעשה להפיק ולקבל את ההחלטות הנכונות ברמה המתאימה ביותר. לצד הכשרת אנשי פיתוח מתמקד הלימוד גם בשפת פייתון, הכלים וכן ספריות השפה עצמה. השילוב של קורס זה עם פייתון הוא שילוב טוב מה שמסביר מדוע לא מעט מתכנתים מתחילים ומתקדמים בוחרים בו. רוצים להבין איך הדברים צריכים להתרחש על פי הסדר הנכון?  במאמר שלפניכם נסביר כיצד קורס מסוג זה, יכול להועיל לכל עסק ובפרט לארגונו ולפרודוקטיביות שניתן להפיק מכך.   

פייתון-  החלק המשלים את קורס דאטה ANALAYSIS

מסתמן כי כאשר בוחרים קורס  DATA ANALYSIS רצוי שלא לפסוח על פייתון המהווה שפת השלמה כללית וידידותית לכל משתמש ובפרט למשתמשים החדשים. פייתון – שפה ידידותיות שנוח לתכנת איתה והכול בזכות העוצמה והאינטואיטיביות שהיא מכילה. יותר ויותר משתמשים אמרו את דברם וכבר אשתקד, היה ניתן לראות כיצד השילוב של פייתון עם קורס זה, הפכה כלי מנצח לצרכי ניתוח נתונים על הצד הטוב ביותר. רוצים לשלב את השפה יחד עם הלימוד הקיים? החדשות הטובות הן כי לא צריך להבין יותר מדי בתכנות השפה בכדי להשיג ניתוח נתונים על הצד הטוב ביותר.  לצד זאת, חשוב ביותר כן להשקיע וכן לקחת קורס שילמד את יסודות השפה לפני שעוברים ליישומים מורכבים יותר. 

קורס פייתון – חשיבות של קורס 

בחירת קורס DATA ANALYSIS  ושילוב שפת פייתון בתוכו מקלה על הבנת החבילות וכן מערך הנתונים על הצד הטוב ביותר. אחד מהיתרונות הברורים הינם כלים חשובים ביותר אשר נכללים בפנים ומאפשרים לכלל המשתמשים לנתח בצורה הטובה ביותר גם אם הידע שלהם לוקה בחסר. הקורס כולל תכנות בסיסי ומכיל בתוכו ספריות חשובות ביותר שמטרתן לסייע בעיבוד הנתונים וביניהם גם נומפי -חבילה בסיסית שמטרתה לסייע בעיבוד הנתונים ואחסנתו. ההבנה הנכונה של נומפי, קריטית ביותר בשלב הזה, היות ובלעדיה יהיה קשה מאוד להשתמש בכלים האחרים בצורה יעילה. 

DATA ANALYSIS  – כל המידע תחת קורת גג אחת   

הקורס הייעודי לאנליסטים הפוטנציאליים מדבר גם אל אנליסטים קיימים, מתכנתים ואנשים עם מיומנות בתכנות נתונים שרוצים לשדרג את הכישורים שלהם באמצעות תכנות פופולרי ביותר שתוצאותיו – ניתוח נתונים ברמה הגבוהה ביותר. כחלק מתנאי הקבלה יש צורך להציג ידיעות בסיסיות בתחום התכנות ולא בהכרח בשפת פייתון אלא בכל שפת תכנות אחרת. רוצים לקדם/ ללמוד ואף לעבד נתונים על הצד הטוב ביותר? במיוחד עבורכם, קורס DATA ANALYSIS  משולב פייתון שהוא למעשה חלק מקורסי הפיתוח המתקדמים ביותר בתחום ההייטק.  

דאטה ANALYSIS-  לנתח את זה נכון ויעיל   

נכון להיום, כל ארגון יודע את סודות ההצלחה ולא מתפשר על נתונים מהמדויקים ביותר. זה יכול להיות מחקר שוק, לוגיסטיקה או אפילו חישובים של עלויות כאלה ואחרות – באמצעות קורס DATA ANALYSIS יתאפשר גם לכם לאסוף את המידע הנכון, לאבד, לתחקר וכך להשיג את תוצר הנתונים הנכון והמדויק ביותר. באמצעות האנליסט המודרני – זה המועסק בארגון כזה או אחר, יכול הארגון לקבל את התבונות העסקיות הטובות ביותר. מחפשים לאפיין את הארגון נכון? לדעת איזו אסטרטגיה שיווקית יכולה לעבוד בצורה הטובה ביותר? באמצעות עיבוד הנתונים הנכון תוכלו גם אתם כארגון להבין ולדעת מה גורם לפיחות הנוראי ברווחי החברה שלכם. כאמור, ארגון ששם לו על המפה לייעל את עצמו, חייב אבל חייב להכשיר את עצמו ואת עובדיו באמצעות קורס זה.  

תפקידו של האנליסט בלב ליבו של הארגון 

כפי שהבנתם, יש לו לאנליסט המון אחריות על הראש ובמידה ויצליח במשימה,  הארגון ייצא מאבדון למקום הנכון ביותר – רווחיות ובעיקר פרודוקטיביות נכונה בעקבות עיבוד נתונים נכון! האנליסט, זה שעבר את הקורס הייעודי, יודע לתרגם את המידע הנכון הן מהבחינה המספרית ,אבל גם מהבחינה המספרית על כל המשתמע מכך. ידע זה כוח ולכן, באפשרותו של האנליסט המלומד, זה המצויד בקורס דאטה אנליסט , לקחת את ההחלטות העסקיות הנכונות ביותר ולהשאיר את המתחרים הקשוחים הרבה מאחור.  על האנליסט לא מעט אחריות ובין תחומי עבודתו ניתן לפגוש עבודה עם צוותי טכנולוגיה, ניהול, השגת מידע חדש וניקוי הנתונים הישנים. כמו כן, ניתוח תוצאות באמצעות כלים גרפיים וכן זיהוי הזדמנויות חדשות לצורך שיפור תהליכי ארגון בפועל. לתחזק את מאגרי המידע הנכון, לתכנן נכון, לתקן בעיות קוד ובעיקר, להשיג את מקבץ הנתונים שבסופו של דבר יקנו שינוי מבורך או תחזוקה נכונה לארגון שרוצה לשמור על הקיים. data analysis – פותחים חלון אל טכנולוגיות מתקדמות. DATA ANALYSIS להכין את עצמכם לעולם האמתי והכול באמצעות הכלים המתאימים, התרגול הנדרש וכן חשיפה למאגרי מידע והתנסות הנכונה. 

DATA ANALYSIS –    מכלול החומרים תחת קורס אחד 

במסגרת קורס זה, פייתון השפה המשתלבת עם הקורס, נחשבת לאחת השפות היותר יעילות וכך מקלה על עיבוד הנתונים עצמו בזמן אמת. אז אם המטרה שלכם היא להיכנס לעובי הקורה ולהבין מהי שפה רב תכליתית – זו בהחלט השפה שתשנה את כל הכללים עבורכם ובעיקר, הליך קל יותר לניתוח נתונים עם תוצאה מדויקת ונכונה. בסיכומו של דבר, הקדמה כמו אמרה את דברה ונכון להיום, היא דורשת להיכנס לארגון, לעבד את המידע הנכון, לשמור על הקיים ולהיפטר מהמידע הלוקה בחסר. את כל זה יכול לבצע אנליסט מיומן ובעיקר, אחד כזה שעבר או יעבור את ההכשרה המתאימה. 

יניב ארד – מבכירי המרצים והמדריכים בתחום הטכנולוגי עוזר לכם ללמוד את הנתונים ובעיקר לעבד אותם בדרך היעילה ביותר בארגון. לפרטים נוספים בקרו באתר הבית שלנו ואחד מאיתנו ישמח לעזור.  

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן