Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס JAVA במתכונת למידה נגישה וברורה

אם אתם מחפשים משאבים טובים שיאפשרו לכם להתחיל לפתח יישומים מבוססי ענן, הגעתם למקום הנכון. קורס JAVA במרכז ההדרכות של יניב ארד מלמד אתכם לפתח יישומים מבוססי ענן ב-Java, ואחת השאלות הנפוצות שתלמידים רבים שרוצים ללמוד טכנולוגיה חדשה שואלים היא: איך מתחילים?

אז כן. אתם יכולים ללמוד לבד, או לקחת קורס מקוון, או לקרוא ספרים, אבל אם אתם מחפשים למידה מקיפה ומקצועית, תקבלו את כל הכלים המתאימים כשתלמדו מהניסיון של המנטור המוביל בארץ, כולל הזדמנות לשאול את כל השאלות שיעזרו לכם להשיג הבנה מקיפה, וליווי צמוד ואישי במהלך השיעורים ולאחר הקורס.

המבנה הייחודי של ג'אווה

קורס JAVA שונה קצת מקורסים אחרים של תכנות, והלמידה מכינה אתכם להשתלבות בתעשיות ענק וחברות מבוססות מוצר. אבל למרות שיש לקורס הזה מבנה קצת אחר, אתם עדיין הופכים למומחים.

השיעורים מועברים בצורה נגישה עם שפע תרגילים מעשיים, ועוד דבר חשוב: היות ו-Java היא גם שפת תכנות מונחה עצמים (OOP), הקורס מציע חשיפה למושגים הבסיסיים של תכנות, כולל תכנות מונחה עצמים. כלומר, עד סיום הקורס תלמדו איך לבנות כמה פרויקטים של ג'אווה שיסללו לכם את הדרך המקצועית החדשה שלכם.

איזה נושאים לומדים בקורס?

קורס JAVA מכסה את כל הנושאים שאתם צריכים להכיר מקרוב כדי להתחיל להשתמש בכלים שרכשתם כבר אחרי הקורס. למשל:

  • היכרות עם ג'אווה, כולל תחביר בסיסי וסקירת מושגים יסודיים.
  • שפע תרגילים מעשיים במהלך השיעורים, כדי להמחיש את החומר שלמדתם.
  • למידת אופן השימוש בנתונים השונים של Java.
  • לימוד תכנות מונחה עצמים.
  • עבודה עם Collections.
  • התניות וזרימת בקרה.
  • Threafing.
  • תכנות מקבילי מבוסס Multi Ge3nerics.

ועוד נושאים רבים וחשובים שיעזרו לכם להפוך למומחים בתחומכם. לדוגמא, אם אתם הולכים לעבוד על יישום מבוסס Java, חשוב שתהיו מוכנים היטב עם בקיאות מקיפה שתשיגו במהלך הקורס.

וזה עוד לא הכול

גם אם בתום הקורס תרגישו שחסר לכם ידע מסוים בנושא שלמדתם, יניב ארד זמין בטלפון ובדואר האלקטרוני, ותוכלו גם לבצע סיעור מוחות עם התלמידים במחזור שלכם, כי ביחד אתם הופכים לקהילה חזקה של אנשים שלמדו את התחום מאפס והפכו למומחים מתקדמים.

בשורה התחתונה, אין תחליף ללמידה יסודית ומקיפה

השיטה הטובה ביותר להשתלב בתעשייה ולמצוא משרה מעולה שהולמת את כישוריכם, היא להצטרף לשורת תלמידים שסיימו בהצלחה מחזורים של קורס JAVA במרכז ההדרכות של יניב ארד.

כי אין תחליף לחוויית למידה מאיש מקצוע מוביל בתחומו, שלא מוותר לאף תלמיד, בכיתות לימוד קטנות באווירת Boot Camping, עם שפע תרגילים מעשיים שממחישים את החומר שלמדתם, וליווי אישי וצמוד שמאפשרים לכם להתקדם, לאט אבל בביטחון, לקראת העתיד שאתם חולמים עליו.

אז אם אתם רוצים להפוך למפתחים רציניים, מומחים וממוקדים, מומלץ להירשם לקורס של יניב ארד, וללמוד נושאים מעודכנים ומתקדמים שיהפכו אתכם למתכנתים מנוסים עם בקיאות מלאה ב-Java.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן