Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס javascript המלא לשנת 2019: בניית פרויקטים מאפס

התמחות ב-JavaScript עם הקורס המלא והמקיף ביותר בתעשייה. לימוד בניית פרויקטים מאפס, התמודדות עם אתגרים, ושפע תרגילים מעשיים.

רוצים ללמוד את שפת התכנות מספר אחד? עייפים מלבזבז את הזמן והכסף שלכם על סרטוני וידיאו אקראיים או קורסים מקוונים שמוגשים בצורה פשוטה מדי או להיפך, שקשה מדי להבין אותם?

או שאתם מתאמצים להבין ולהחיל javascript על פרויקטים אמיתיים? אם התשובות שלכם היא 'כן' ובגדול, קורס javascript הוא בדיוק הקורס שאתם מחפשים!

אז מה לומדים בקורס?

קורס javascript של יניב ארד מלמד אתכם להפוך למפתחים מתקדמים, גם ללא ידע מוקדם. אלו הנושאים העיקריים שתלמדו בקורס:

JavaScript ופלטפורמות תכנות: כולל סוגי נתונים ומשתנים, לוגיקה, פונקציות, מערכים, ועוד.

תחביר ותכונות מורכבות: כמו מילות מפתח, בניית פונקציות, פונקציות ממדרגה ראשונה, סגרים.

תרגול המיומנויות החדשות שלכם עם אתגרי קידוד. שפע תרגילים מעשיים במהלך השיעורים שעוזרים לכם ליישם את החומר שלמדתם, כולל פתרונות.

נושאים נוספים שתלמדו במהלך  קורס javascript כוללים:

  • זרימת ובקרת תוכניות.
  • פונקציות.
  • שפע כלים מעשיים שיעזרו לכם לטפל בשגיאות.
  • בקרת וזרימת תוכניות.
  • איך לעבוד בצורה נכונה עם טפסים.
  • תכנות אסינכרוני.
  • ES6-9.
  • JQuery.

JavaScript ברמה מתקדמת לשנת 2019

אין צורך בניסיון קידוד כדי ללמוד קורס javascript במרכז ההדרכות של יניב ארד. אתם נכנסים לקורס ברמה של מתחילים ומסיימים אותו ברמת מומחים.

זוהי גישת הדרכה מודרנית שמתאימה לשנת 2019, ונחשבת לתוכנית לימודים הכי מעמיקה בישראל, במתכונת Extremey70, שהיא המתכונת הכי מתקדמת ומעשית בארץ בתחום לימודי פיתוח תוכנה.

מומלצת הבנה בסיסית של HTML, כיתרון קל, אבל ממש לא חובה שיהיה לכם ידע מוקדם. הקורס מתקדם בהדרגה ויניב לא ממשיך לנושא הבא עד שהוא בטוח שכל התלמידים הבינו היטב את החומר.

במילים אחרות, אתם משיגים הבנה אמיתית של האופן שבו JavaScript עובד מאחורי הקלעים

במהלך הקורס תקבלו תמיכה ידידותית וליווי אישי, כולל הדרכה צמודה, אפשרות לשאול את כל השאלות שלכם ולקבל תשובות.

הקורס מקיף את כל החומר העדכני שחשוב להבין ברמה מעמיקה, יניב ארד מגיש מערכי שיעורים בצורה נגישה, ברורה, פשוטה ומפורטת, כך שתוכלו להבין את ההתנהלות של ג'אווה סקריפט מאחורי הקלעים, כולל שיטת הטיפול הייחודית באנימציות, ואינטראקציה עם דפדפן.

זהו קורס javascript מלא באמת, שהולך מעבר למה שקורסים אחרים מלמדים אתכם, ויניב לוקח אתכם בהדרגה מהנושאים הבסיסיים עד שאתם הופכים למפתחים ברמה מתקדמת. לא רק שתלמדו את השפה עצמה, תוכלו גם ללמוד איך לתכנת, לפתור בעיות, לבנות ולארגן קוד באמצעות דפוסי JavaScript נפוצים.

ורק לשם המחשה, הנה מה שאחד מבוגרי הקורס כתב לנו:

"זהו קורס javascript הטוב ביותר שלמדתי. יניב מסביר את מושגי הליבה בג'אווה סקריפט בצורה מבריקה, ברורה ותמציתית". יוסי ק.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן