קורס Python בסיסי

מבין כל שפות התכנות הקיימות היום, אין ספק ש-Python היא אחת הפופולריות ביותר. שפת Script נפוצה ביותר, הנועדה לביצוע פעולות פשוטות ופיתוח קוד בשפת ה- Python. שפה זו נפוצה ושימושית מאוד בעיקר בעולם הסייבר.

תכנות ב-Python

Python נחשבת לשפת קוד פתוח קלה ופשוטה יחסית, לעומת שפות אחרות כמו Java Script, C, PHP, Java.בגלל שהיא פשוטה, ניתן לכתוב בה קוד יחסית מהר, ללא סוגרים כמו בתוכנות אחרות, ומיד לעבור גם לדברים אחרים או שפות אחרות. למרות הפשטות שבה, ניתן לכתוב בה גם דברים גדולים יותר, כמו למשל תוכנות יותר גדולות.

אז מה לומדים בקורס Python?

בקורס זה נלמד כיצד כותבים קוד בצורה פשוטה. נלמד איך מתקינים את התוכנה, מה המודול שלה ונבין אותה קצת טוב יותר. נבחן את סוגי המשתנים השונים, ניצור משתנים חדשים, ניצור החלטות ונקבלן חזרה, נעבוד עם פונקציות, תכנות מונחה עצמים, שימוש בקבצים וטיפול בשגיאות.

הנושאים הנלמדים בקורס

  • כתיבת קוד והכרת תוכנת Python.
  • הכרת המשתנים: פעולות בתוכנה, סוגי משתנים
  • כתיבה וקריאת פונקציות
  • שימוש במחרוזות ויצירת מחרוזות
  • פעולות ועבודה עם רשימות
  • בקרת זרימה בלולאות
  • ביטויים לוגיים ובקרת זרימה
  • סריאליזציה ודי-סריאליזציה בקבצים, כתיבת קובץ וקריאתו

בקורס זה תוכלו להתמקצע בפיתוח באמצעות שפה נפוצה זו , בעלת שימושים רבים, שיוכלו לסייע לכם רבות במציאת עבודה. Python היא שפה קלה וניתן ללמוד אותה במהירות דרך ספריות קוד שונות.

כמה זמן נמשך קורס Python?

הקורס הוא בן 5 מפגשים סך הכל. קורס Python יוכל לעזור לכם לפתח קריירה מצליחה בעולם הפיתוח והתכנות ולמצוא עבודה בחברה גדולה. באמצעות מתכונת הלימוד שלנו והמנטור, יניב ארד, בכיר בעולם הפיתוח ויועץ טכנולוגי מוסמך, נוכל לכוון אתכם אל ההצלחה, לעזור לכם לבנות קורות חיים או לשפץ אותם, וליצור אלפי קשרים עסקיים בפלטפורמות חברתיות שיעזרו לכם להתברג בדיוק איפה שאתם רוצים. כך תוכלו להגיע לשלווה וחופש כלכלי עם מקצוע נחשק ומבוקש.

מהי עלות הקורס?

עלות קורס Python היא 4,350 ש”ח. בקורס Python שלנו תוכלו גם לצבור ניסיון תוך כדי הקורס וגם לחזור על הקורס כמה פעמים שתרצו, ללא כל הגבלה. הקורס הוא פרקטי ומתקדם, ונועד לאנשים שרוצים להיכנס לעולם התכנות בשפה נפוצה ומובילה כיום בעולם. בקורס Python תוכלו לתרגל עד לרמה המקסימלית, גם להגיע לפרויקט הסיום ולקבל ליווי אישי לאורך כל הדרך. לאחר פרויקט הסיום, תקבלו ליווי גם בקבלה לעבודה והכנה לראיונות עבודה. נוכל גם לעזור לכם בבניית קשרים עסקיים רלוונטיים בעולם ההייטק ונטוורקינג עם מפתחים נוספים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן