תוך כמה זמן קורס Full Stack יכשיר אותי להיות מפתח WEB עדכני?

אם התחומים של בניית אתרים, פיתוח WEB וכתיבת קוד (בכמויות) קורצים לכם, קורס פיתוח אתרים (עדיין לא קורס FULL STACK) הוא לרוב הצעד הראשון שיהיה כדאי לנקוט בו. למפתחי אתרים יש ביקוש רב בשוק, ואין ספק שאלו יכולים להתפרנס טוב מאוד.

כאשר מפתח אתרים מעוניין לשדרג את היכלות והכישורים שלו בתחום פיתוח WEB, הוא פונה לקורסים טכנולוגיים אחרים כמו קורס FULL STACK וקורסים נוספים בפיתוח ווב. ישנם קורסים מקוונים רבים, שלמעשה עוזרים לאנשים להבין את היסודות של פיתוח אתרים, אך אם אתם מחפשים משהו מקיף יותר, עדיף לבדוק את האפשרויות המקוונות במכללות השונות. כמו כן, תוכלו תמיד לבדוק לגבי קורסים הנלמדים ישירות מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בארץ.

ללמוד FULL STACK במכללה טכנולוגית או אצל מדריך מנוסה?

אם תשאלו את יניב ארד, הוא יגיד לכם לקרוא לו בכל שם שתרצו, רק לא "מכללה" טכנולוגית". בעוד שחלק מהאוניברסיטאות מציעות תוכניות תואר מלאות במדעי המחשב הכוללות פיתוח אתרים כאחד הקורסים, אצל יניב ארד תוכלו ללמוד קורס FULL STACK במתכונת מאוד מזורזת של כמה מס' שבועות בלבד (12 שבועות).

מתכונת הלימוד של יניב ארד נקראת 70 EXTREME והיא מתכונת לימודית שאומצה על ידי חברות גדולות בתעשיית פיתוח ה-WEB. בזמן שתוכניות אוניברסיטאיות נמשכות בדרך כלל ארבע שנים ואף יותר, קורסי אונליין הם הרבה יותר ממוקדים מזה.

כיצד נבסס את קורס האונליין ללמידת FULL STACK

ישנן דרכים רבות בהן ניתן לבנות קורס מקוון. הקורס יכול להיות מבוסס על סדרת וידיאו, תוכנית אימונים או אפילו חידון אינטראקטיבי. ישנם סגנונות שונים של קורסים מקוונים, בעוד שהסגנון של יניב ארד הוא ברור – כתיבת קוד, ובכמויות גדולות ממנו.

כדי להתקבל לקורסים כמו קורס FULL STACK יש צורך להגיע עם ניסיון וידע מסוימים. בפועל, קורס HTML למשל, הוא קורס שמלמד את המפתח כיצד לקודד דף מאפס. הוא מלמד את היסודות של HTML ו- CSS, ונושאים מתקדמים יותר כמו Javascript ו- PHP. ומי שעבר קורסים כמו HTML, יכול להתקבל ללא קושי מיוחד לקורס כמו קורס FULL STACK. אבל חשוב לציין, ישנם הבדלים מהותיים בין קורס פול סטאק לבין קורס HTML טיפוסי, שבד"כ יתחיל עם יסודות פיתוח האינטרנט.

הבדלים ניכרים בין קורס FULL STACK לבין פיתוח אתרים בסיסי

בעוד שקורס HTML כולל את תהליך העיצוב, בניית אתר מאפס עם HTML, CSS ו- JavaScript, קורס FULL STACK משדרג את כישורי פיתוח ה-WEB לכדי יכולות פיתוח עדכניות בלבד (לא מתמקד ביסודות פיתוח). אין ספק, את היסודות של פיתוח אתרים כדאי ללמוד על ידי תרגול בניית אתר משלכם מאפס, כנראה גם באמצעות תגי HTML.

במהלך תהליך זה, כאשר תלמדו כיצד לעצב דפים עם CSS ו- JavaScript, ותוך לימוד כמה משפות התכנות המורכבות יותר כגון PHP או MySQL – אל תשכחו שהנטייה הטבעית של הטכנולוגיה היא תמיד להתפתח. במילים אחרות, יהיה תמיד חשוב להתעדכן בסוגי ושיטות פיתוח ה-WEB העדכניים. במתכונת מזורזת של 12 שבועות בלבד, גם אתם תוכלו לשדרג משמעותית את יכולת פיתוח ה-WEB שלכם. האם קורס FULL STACK מתאים גם לכם? צרו קשר עם יניב ארד וקבלו פרטים נוספים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן