6 הסיבות למה כדאי לך ללמוד קורס Python

אין ספק, פייתון התגלתה כאחת משפחות התכנות היותר רווחיות של המאה הנוכחית. כל מתכנת שמכבד את עצמו ירצה להתמחות ולהתמקצע בה, ויש לעובדה הזאת 6 סיבות מרכזיות שאתם חייבים להכיר.

מתכנת ושאלת את עצמך כמה חשוב ללמוד פייתון וכמה זה יתרום לך לקריירה? ריכזנו עבורך את הסיבות המרכזיות שבזכותן כדאי לך ללמוד קורס Python.

מהי Python ומהן הסיבות ללמוד אותה?

פייתון היא בעצם שפת תכנות שהומצאה על ידי ואן רוסום בשנת 91. שפה נגישה בעלת ספרייה גדולה ומרשימה, המאפשרת לבטא תוכניות מורכבות באופן קצר וברור. מדובר בשפה התומכת בשפות אחרות כמו C, C++, Java, C#.

לפייתון יתרונות רבים ומגוונים, הבולטים ביניהם הינם:

  • קלה ונגישה לשימוש

פייתון היא שפת תכנות ברמה גבוהה מאופיינת בתחביר דמוי אנגלית, מה שמקל באופן משמעותי על קריאת והבנת הקוד. בזכות העובדה הזאת קל מאוד ללמוד אותה, והיא אפילו מומלצת למתחילים. עם פייתון יש צורך בפחות שורות קוד כדי לבצע משימה בהשוואה לשפות אחרות.

  • משפרת ומייעלת תהליכים

Python היא שפה הידועה בפרודוקטיביות שלה. בזכות הפשטות שלה מפתחים יכולים להתמקד בפתרון הבעיה. אין להם צורך להשקיע זמן רב בהבנת התחביר או ההתנהגות של השפה. במילים אחרות- פחות מילים ויותר מעשים.

  • הקלדה דינמית

Python לא יודעת את סוג המשתנה עד שמריצים את הקוד. זה מקצה באופן אוטומטי את סוג הנתונים במהלך הביצוע. מהסיבה הזו המתכנת לא צריך לדאוג לגבי הצהרת המשתנים וסוגי הנתונים שלהם.

  • שפה מפורשת

Python מבצעת ישירות את הקוד שורה אחר שורה. במקרים של שגיאה, היא מפסיקה כל ביצוע נוסף ומדווחת על שגיאה אחת שהתרחשה, גם אם יש מספר שגיאות מה שמקל באופן משמעותי על איתור באגים.

  • חינמית עם קוד פתוח

פייתון מגיעה תחת רישיון קוד פתוח שאושר על ידי OSI, ולכן היא חינמית לשימוש והפצה. זה מאוד שימושי לארגונים המעוניינים לבצע שינויים ולעשות שימוש בגרסה משלהם בפיתוח.

  • תמיכה בספריה ענקית

הספריה הסטנדרטית של Python ענקית, והיא מכילה כמעט את כל הפונקציות הדרושות למשימות שלך. מה שמבטל את התלות או הצורך בשימוש בספריות חיצוניות.

אם נהיה כנים, יש לה גם חסרונות

בנוסף ליתרונות שלה, לפייתון יש גם כמה חסרונות שחשוב להכיר. ראשית, הביצוע שלה לרוב מאוד איטי בגלל היותה דינאמית, היא עושה שימוש בכמות גדולה של זיכרון, ולכן לא מתאימה כשיש צורך בצמצום הנפח, הגישה למסד הנתונים לוקה בחסר לעומת האחרות, והיא מאופיינת בכוח עיבוד איטי.

הדרך הטובה ביותר ללמוד קורס Python

על מודל Extreme 70 שמעתם? אם אתם מחפשים קורס Python אתם חייבים להכיר! מדובר במודל להכשרת מפתחים הפרקטי ביותר שיש היום לשוק להציע לכם. מדובר במודל המבוסס על האמונה שפיתוח תוכנה לומדים דרך האצבעות. מה זה אומר? 70% משעות הקורס מוקדשות לכתיבת קוד, כן כן שמעתם נכון. קורס המשלב ידע תיאורטי וניסיון מעשי שיכין אתכם לעולם ההייטק התובעני. 

 

בתור מפתחים עליכם לשלוט בכמה שיותר שפות, פלטפורמות וספריות על מנת להכיר את סביבות העבודה הנגישות והטובות ביותר עבורכם. ידע וזמן נחשבים ליקרי ערך בעולם ההייטק, וקורסי הכשרה והעשרה הם הכרחיים לקצב המהיר של ההייטק וההתפתחות שלכם לצידו.

לסיכום,

python היא שפת תכנות פשוטה ורב תכליתית, והיא יכולה להיות הבחירה המושלמת עבור מתחילים ווגם מקצוענים. למרות יש לה כמה חסרונות, היתרונות עולים עליהם. ואם גוגל הפכה אותה לאחת משפות התכנות המרכזיות שלה, מי אנחנו שנתווכח?

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן