קורס Python במתכונת 70EXTREME

אם אתם מעוניינים לרכוש ידע וניסיון באחת משפות ה-SCRIPT הכי פופולאריות בימינו, אתם מעוניינים להירשם לקורסים טכנולוגיים כמו קורס Python  שפת Python היא אחת משפות הסקריפט הוותיקות, בעוד שבמהלך הקורס, מכוסים נושאים שונים למטרת העשרת הידע בשפה זו.

קורס Python נלמד במכללות רבות ברחבי הארץ, כאשר שפת הסקריפט הזו יכולה להיות מועברת על ידי מרצים שונים, אבל גם באמצעות שיטות לימוד שונות. אחת משיטות הלימוד של שפת הפיית’ון נקראת מתכונת 70EXTREME , והיא שיטה שנוסדה על ידי אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל, יניב ארד. בין אם אתם מעוניינים להירשם לקורס PYTHON או לקורס טכנולוגי אחר, מתכונת אקסטרים70 היא מתכונת אשר משתמשים בה בקורסים טכנולוגיים שונים, בחברות, בארגונים בתעשיית ההייטק ועוד.

קורס Python במתכונת מזורזת, כתיבת קוד בכמויות וכל מה שבין לבין

בואו נכיר את השיטה, נכיר את הקורס ואת הנושאים הנלמדים בו. כמו כן, נדבר גם על בחירת מכללה ללימוד שפת Python , בחירת מנטור אישי ללימוד השפה ועוד. דבר ראשון שאנחנו צריכים לציין הוא, שהקורס הנ”ל אינו מיועד לכולם.

בכדי להתקבל לקורס Python  יהיה עליכם להציג רקע בתכנות או בפיתוח. בעוד שחלק מהמפתחים עוסקים בפיתוח תוכנות מסוגים שונים, מתכנתים אחרים עוסקים בפיתוח של יישומי אינטרנט, אפליקציות, מערכות אינטרנטיות ועוד.

מה משך הקורס של שפת Python 

משך הקורס הוא אמנם 32 שעות אקדמיות בלבד, אבל ניתן לחזור עליו ללא תוספת עלות במקרה הצורך (במקרה שלא הצלחתם לעבד ולעכל את כלל המידע המועבר בקורס). אם יש לכם רקע במערכות מחשוב מסוגים שונים, אבל אין לכם רקע בפיתוח או תכנות, במקרים מסוימים יהיה אפשרי לעבור קורסים מזורזים.

לאחר הקורסים המזורזים (שלא בהכרח מתאימים לכלל הסטודנטים המבקשים ללמוד שפת Python , יהיה אפשרי להירשם לקורס המעביר את שפת Python . באחד השלבים הראשוניים של קורס PYTHON תלמדו מה הם ההבדלים בין COMPILER, INTERPRETER ועוד. כמו כן, לאחר מבוא לשפת Python והכרת ההבדלים הבסיסיים הנ”ל, נוכל לעבור על היסודות של ה-DATA FLOW, פונקציות, לולאות ועוד.

מה לומדים לאחר מבוא לשפת Python?

בשלבים הבאים של קורס PYTHON תלמדו נושאים כמו מבני נתונים מורכבים, מה שיצריך גם תרגול בפועל ולא מעט כתיבת קוד. וזה הזמן הנכון להדגיש את הנקודה הבאה – במהלך קורס פיית’ון כותבים לא מעט קוד, למעשה כותבים המון קוד ומתרגלים לא מעט תרגילים בפועל.

זה אומר שאתם תעבדו, ואתם תעבדו קשה. אבל איך אומרים, “אי אפשר להשיג שום דבר ללא מאמצים”. ואם אתם נכונים ומוכנים להתאמץ בכדי לרכוש את אחת משפות הסקריפט הכי פופולאריות בימינו, זה אומר שאתם מוכנים להתאמץ גם כדי להשיג את עבודת החלומות שלכם בתחום ההייטק. ואם אתם מוכנים להשיג את עבודת החלומות שלכם בתחום ההייטק או בתחום פיתוח WEB, אנחנו מזמינים אתכם לקבל סיוע אישי ממנטור צמוד ומדריך בכיר במיוחד.

יניב ארד מנטור אישי ומדריך פיתוח בכיר

הכירו את יניב ארד, מייסד שיטת 70EXTREME, שיטת הלימוד שאומצה על ידי חברות ענק וארגונים בתחומי ההייטק ופיתוח ה-WEB. מתכונת זו נחשבת מזורזת, אבל זה בגלל שהיא מוגדרת אינטנסיבית. אם אתם מוכנים לעבוד קשה ולכתוב המון קוד במשך כל היום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יניב ארד, אחד מבכירי מדריכי הפיתוח בישראל. ניתן ליצור קשר עם יניב באופן טלפוני, ואפשרי גם להשאיר פרטים באתר האינטרנט ולקבל מענה בהקדם.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן