קורס React הכולל ליווי 7\24 במתכונת 70EXTREME

קורס React הוא קורס שנלמד במכללות רבות ברחבי הארץ, לרבות מכללות אונליין. אם תשאלו את יניב ארד, הוא יגיד לכם שהוא כל דבר חוץ ממכללת אונליין, כנראה גם לא מכללה טכנולוגית. מה הוא כן? יניב ארד הוא מנטור אישי, נינג’ת פיתוח WEB ואחד מבכירי מדריכי הפיתוח בארץ.

עם ניסיון של שנים, יניב הדריך למעלה מ-7,000 מפתחים מוכשרים בארץ. אז אם שואלים מדריך פיתוח WEB בכיר כיצד לבחור נכון מכללת אונליין, הוא כנראה קודם כל יגיד לכם שעדיף לכם לבחור מדריך פיתוח ווב. מעדיפים מכללה? גם אפשרי, אבל כדאי לקחת בחשבון שבמכללה לא תוכלו לקבל את הליווי והסיוע האישי של מנטור פיתוח שצמוד אליכם עד סיום הקורס. ועוד דבר שחשוב לקחת בחשבון, ישנן לא מעט מכללות, שלא ינקפו אצבע כדי לסייע לכם להשתלב בעולם האמיתי, כלומר במקום עבודה נחשק.

מתקשים למצוא עבודה בתחום פיתוח WEB?

אם אתם מתקשים למצוא מקום עבודה בחברה נחשבת, ייתכן שהסיבה לכך היא שאתם פשוט לא מעודכנים בטכנולוגיות חדשות. כמו כן, ייתכן שהידע שלכם וסט הכישורים לא בהכרח כוללים יכולות פיתוח קלאסיות או מאוד נפוצות. למשל, ספריית הפיתוח, REACT, היא ספריית פיתוח WEB מאוד פופולארית.

אם אתם מנסים להתקבל לעבודה בחברות הייטק, פיתוח ווב או בחברות טכנולוגיות, רוב הסיכויים שתצטרכו להציג כישורי פיתוח בתחומים אלו של REACT, NODE, PYTHON ועוד. אלו ספריות ושפות פיתוח מאוד נפוצות, שבדרך כלל נדרשות בקורות החיים המוגשים לחברות גדולות. אם כמו רבים וטובים אחרים, גם אתם נתקלים בבעייתיות להתקבל לחברות נחשקות, ייתכן שאתם צריכים לעדכן את יכולות הפיתוח שלכם. ואין דרך יותר טובה לעשות זאת מאשר הדרך של תרגול בפועל, כלומר הלכה למעשה.

קורס eעם יניב ארד, מדריך פיתוח WEB מנוסה

קורס React עם יניב ארד, הוא קורס שכולל המון תרגולים, המון כתיבת קוד ואז…עוד כתיבת קוד. במילים אחרות, לא מעט עבודה, ועבודה לא קלה. זה אומר שאתם צריכים להיות עם רעל בעיניים, זה אומר שאתם צריכים לרצות לכבוש את ספריית REACT.

וחשוב לציין, קורס ריאקט אינו קורס שיתאים לכל הסטודנטים. הוא קורס שמתאים למי שמגיעים עם רקע בפיתוח WEB. אם אתם מגיעים עם רקע שונה מפיתוח של ווב, אתם יכולים לעבור קורס מזורז שיכין אתכם לקורס React. יש לציין, הקורס המזורז אינו בתוספת תשלום (עבור מי שנרשם לקורס ריאקט).

מה עוד חשוב לדעת על קורס React?

עוד חשוב לדעת, הקורס מועבר באחת מהמתכונות הכי ייחודיות בארץ לפיתוח WEB. המתכונת נוסדה על ידי יניב ארד, וכיום מועברת בחברות פיתוח גדולות וחברות הייטק. היא נקראת מתכונת 70EXTREME, אחת מהמתכונות האינטנסיביות והמזורזות ללימוד קורס React.

עם אלפי מפתחים מוכשרים שעברו אצל יניב ארד שמסרב לקרוא לעצמו מכללה, כיום בהחלט אפשר להגיד שיש עדויות לכך שמתכונת אקסטרים70 אכן עובדת ואכן יעילה. לאחר סיום קורס REACT, תוכלו להתגאות בתיק עבודות הכולל מספר פרויקטים מוגמרים. את תיק העבודות תוכלו להציג בראיונות עבודה עתידיים. בשונה ממכללות גדולות שמתקשות להעניק יחס וליווי אישי, יניב ארד ילווה אתכם עד השתלבותכם במשרה חדשה. כמו כן, תוכלו לקבל המלצה מאחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל. ובנוסף, תקבלו חשיפה בדף הלינקדין של יניב ארד, אשר מונה אלפי עוקבים, חברות הייטק, חברות פיתוח ועוד. צריכים פרטים נוספים? תוכלו ליצור קשר עם יניב ארד באמצעות הטלפון או דרך אתר האינטרנט.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן