קורס Angular בהנחיית יניב ארד ובמתכונת 70EXTREME

למטרת הקמת ובניית יישומים מורכבים בדפדפן, מיועדת הגרסה העדכנית ביותר של ה-פריים-וורק של גוגל, שהיא בעצם אנגולר 9. במהלך קורס Angular אנו נלמד לעומק את היכולות המתקדמות של ספריית אנגולר 9, תוך שאנחנו צוברים ניסיון מעשי בפועל. הנה כמה דגשים שכדאי להכיר בנוגע לקורס.

אם אתם מגיעים עם הרקע הנכון (בהמשך נציין מה הוא), קורס Angular הוא קורס שייקח אתכם לדרגה ולשלבים הבאים של פיתוח WEB, אחד התחומים היותר מתפתחים בשנים האחרונות. זה לא סוד כמוס, שאם אתם מעוניינים להתקבל לעבודה נחשקת בתחום הפיתוח או ההייטק, במקרים רבים תצטרכו להפגין כישורי פיתוח WEB, ולהציג את הרקע הלימודי המתאים. ובכן, קורס Angular הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להשתלב בעבודה הנכספת הבאה שלכם. וכדי לוודא זאת, יניב ארד ידאג שאתם תסיימו קורס אנגולר עם פרויקט מוגמר.

לסיים קורס ANGULAR עם פרויקט גמר מוגמר

הפרויקט המוגמר של קורס אנגולר הוא ברמה מספקת כדי להתקבל למגוון עבודות נחשקות בעולם פיתוח ה-WEB. בעוד שמשך הקורס הוא 32 שעות אקדמיות בלבד, המתכונת נקראית אקסטרים70 והיא מזורזת ואינטנסיבית.

אתם הולכים להשתמש המון בכתיבת קוד, למעשה לאורך כל הקורס. וכעת זה הזמן הנכון לדבר על הרקע הנדרש כדי להתקבל לקורס זה. כדי להתקבל לקורס אנגולר, אתם צריכים להגיע עם רקע בפיתוח של FRONT END, או עם ידע ב-HTML וידע בשפת ג’אבה סקריפט.

מה אם הרקע הפיתוחי שלי לא כולל פיתוח WEB?

לא פעם, סטודנטים פוטנציאליים מעוניינים לעבור הסבת מקצוע, מה שאומר שהם יגיעו עם רקע שונה ממה שציינו כאן בשורה למעלה. במקרים אלו, למשל במקרים בהם הסטודנט מגיע עם רקע בפיתוח שאינו פותח WEB, ניתן להירשם לקורס מזורז ללא תוספת עלות.

הקורס המזורז בהנחיית יניב ארד, כאשר בתום הקורס יהיה אפשרי להשתלב בקורס אנגולר. עוד כדאי לדעת, ניתן גם לתאם קורס בהתאמה אישית עם יניב ארד. קורס Angular הוא אחד מהקורסים המבוקשים ב-2021, וזאת בצמוד להתפתחות האסטרונומית בעולם פיתוח ה-ווב.

עולם פיתוח ה-WEB לא מפסיק להתקדם ולייצר יישומים מורכבים

בואו נודה בעובדות הברורות, הרוח נושבת לכיוון הדיגיטלי יותר ויותר. ובעולם בו התחום הטכנולוגי-דיגיטלי לא מפסיק להתפתח, אתם צריכים את הרקע הלימודי הנכון כדי להתקבל לעבודה הבאה שלכם. בעזרת הליווי הצמוד והסיוע האישי של יניב ארד 7\24, תוכלו גם לאתר את העבודה הבאה שלכם בתחום.

יניב ארד יסייע לכם במציאת העבודה הבאה שלכם, ויהיה שם עבורכם עד שתיקלטו בה. במהלך קורס ANGULAR אנו נעמיק במודול הראשוני שנקרא DEVELOPMENT ESSENTIALS, בו נכיר את סביבת הפיתוח, את הכלים שדרושים לתהליך של פיתוח WEB מורכב ועוד.

מה כולל קורס אנגולר 9?

אנו נתחיל בכתיבת התהליך ונמשיך לבדיקות והתקנה של יישומים מורכבים שונים. לאחר העמקה במודול זה, נעבור למודול TYPE SCRIPT, המודול עליו מבוסס כל תהליך הפיתוח באמצעות אנגולר 9. קורס ANGULAR מעמיק גם במודול MODERN WEB ARCHITECTURE, מודול המתמקד במימוש ארכיטקטורת WEB מודרנית. אנו נבין כיצד אנגולר 9 מספק לנו מענה לתהליך הזה.

כל זאת ועוד, אנו נלמד במסגרת של אקסטרים70, המתכונת היעילה שנוסדה על ידי יניב ארד ואומצה על ידי חברות גדולות וארגונים מובילים בתעשיית הפיתוח. המתכונת כוללת כתיבת קוד מרגע תחילת הקורס ועד סופו, בעוד שהתרגולים השונים עולים לענן וזמינים עבורכם עד חצי שנה מרגע סיום הקורס. אם אתם צריכים פרטים נוספים, יניב ארד זמין לייעוץ דרך אתר האינטרנט ובאמצעות הטלפון. השאירו פרטים וקבלו מענה בהקדם.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן