יתרונות ה- Angular

פלטפורמת Angular מסייעת בבניית אפליקציות Single Page דינמיות ואינטראקטיביות באמצעות HTML ו-Type Script. פלטפורמת ה- Angular נחשבת לפלטפורמה המועדפת על מפתחים כבר מהשקתה בשנת 2010, אך בשנים האחרונות מתמודדת הפלטפורמה עם כניסתה של פלטפורמה אחות נוספת בשם React שנוגסת יותר ויותר מהזירה. יחד עם זאת, פלטפורמת Angular עומדת בכבוד במשימה וממשיכה להוביל את הזירה בראש מורם. בכל מקרה, אם אתם שוקלים לעבור קורס Angular, הנה מספר סיבות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה כבר עכשיו.

תמיכה של גוגל

Angular היא למעשה פלטפורמת קוד פתוח בשותפות עם צוות Angular בגוגל. המשמעות היא שגוגל מספקת תמיכה לפלטפורמה, תמיכה שבאה לידי ביטוי גם בשיפור ושדרוג תמידיים של הפלטפורמה, גם בחיזוק היציבות שלה ותרומה לקהילת הקוד הפתוח וגם בעצם העובדה שמרבית אפליקציות גוגל עושות שימוש בפלטפורמה זאת, מה שמבטיח תאימות נהדרת לכל אפליקציה המפותחת באמצעותה.

תכנות בשפת Type Script

אחד הדברים הראשונים שתלמדו במסגרת קורס Angular, הוא שמדובר בפלטפורמה שעושה שימוש בשפת תכנות Type Script המבוססת על JS ומציעה רמה גבוהה יותר של אבטחה. כמו כן, שפת תכנות זו יודעת לאתר ולתקן תקלות בזמן כתיבת הקוד. לשימוש בשפת תכנות זו ישנם יתרונות רבים נוספים לרבות ביצוע debugging בדפדפן והשלמות קוד אוטומטיות, שמסייעות מאוד בתהליך הפיתוח.

קלות בדיקה Testing

פלטפורמות Angular, כחלק ממטרתה לספק סביבת פיתוח נוחה ויעילה, מאפשרת Testing קל ואינטואיטיבי, שאינו מצריך אפילו לזכור את סדר טעינת המודולים לצורך ביצוע הטסט. ביחס לפלטפורמות אחרות, ביצוע טסטים לאפליקציות באמצעות פלטפורמת Angular, נחשב לתהליך קל במיוחד ומהווה נדבך נוסף שבגינו אוהבים מפתחים לעבוד עם הפלטפורמה.

Angular או React

ככלל, כאשר אתם בוחרים בין האופציה לעבור קורס Angular או React, חשוב לבחון היטב מה אופי משימות הפיתוח שלכם ובמיוחד מהם הצרכים הספציפיים של הארגון בו אתם עובדים. ככלל, Angular יודעת לספק לכם את כל היכולות הנדרשות לכם כמפתחי אפליקציות ווב ומובייל ומעניקה לכם גם את הערך המוסף של תמיכת גוגל, שאין להמעיט בערכה. מן הצד השני, אם הארגון שלכם מחליט לעבור לפלטפורמת React, יהיה עליכם כמובן להשלים את הידע הנדרש לפלטפורמה החדשה. בכל מקרה, אין להתייחס לשתי האפשרויות האלה כשתי אלטרנטיבות שאחת מהן טובה יותר מהשנייה. המדובר בהעדפה ספציפית של ארגון או מפתח, כששתי הפלטפורמות יודעות לספק לכם סביבת פיתוח יעילה ומקצועית, כל אחת עם הדגשים שלה, עם היתרונות שלה ועם החסרונות שלה.

היכן ניתן ללמוד את הקורס?

קורס Angular מוצע היום על ידי מוסדות לימוד טכנולוגיים שונים, אם כי מרביתם מציעים את הקורס במסגרת תוכניות לימוד רחבות יותר לציבור הרחב. כמפתחים בעלי רקע וניסיון, אתם כמובן לא מעוניינים להשתלב במסלולי לימוד למתחילים ולכן יהיה עליכם ללמוד מסגרות לימוד מקצועיות, הפונים למפתחים עצמאיים וארגונים. במסגרות אלה תוכלו למצוא מסלולים מהירים, שיאפשרו לכם לרכוש את הידע הנדרש בתוך שבועות ואף ימים ולצאת אל השוק עם יכולת מיידית להתחיל ולעבוד עם Angular. כמו כן, ארגונים המעוניינים לבצע הכשרה רוחבית של צוותי הפיתוח שלהם סביב פלטפורמת Angular, יוכלו לעשות זאת באמצעות מסלול ארגוני בהתאמה אישית לצרכי הארגון. אתם רק צריכים למצוא את המסגרת הלימודית שאכן מציעה את האפשרויות האלה וגם יודעת להעמיד מולכם סגל מרצים מובילים, שיודעים לעמוד מול כיתה של מפתחים מנוסים וללמד אותם בגובה העיניים וגם להתמודד עם כל התקלה שיכולה להגיע ממפתחים בעלי רקע וניסיון.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן