מה לומדים בקורס Angular?

אם אתם מחפשים מידע בנוגע לקורסים כמו קורס Angular, כנראה שאתם מעוניינים לחדד ולשדרג את מיומנויות פיתוח ה-WEB שלכם. ומאחר שחברות גדולות כיום מקבלות לשורות כוח האדם שלהן רק מפתחי WEB בעלי ידע עדכני, החלטתם להגיע לכאן. קורס אנגולר מועבר על ידי יניב ארד במתכונת של EXTREME70, מודל לימודי שמשומש בחברות גדולות ובארגונים.

זה לא סוד שהאינטרנט השתלט כבר מזמן על חיי כולנו, בין אם אנחנו מרבים לגלוש בגוגל או פחות. אנחנו רוכשים באינטרנט, מפרסמים בו, מחפשים בו מידע ולא ברור מה היינו עושים בלעדיו. קורס Angular הוא קורס אשר מעמיק בכל מה שקשור לבניית יישומים מורכבים בדפדפן, תוך שימוש בגרסה העדכנית ביותר של FRAMEWORK של GOOGLE. יניב ארד, מבכירי מפתחי הווב בישראל, מלמד גרסה זו של פריים-וורק במתכונת של EXTREME70, מודל לימודים אמנם אינטנסיבי, אבל מניב פירות. חברות גדולות בארץ וארגונים משתמשים בשיטת אקסטרים70, שיטה שייסד יניב ארד. במהלך קורס ANGULAR אנחנו נלמד כיצד לבנות את צד הלקוח (FRONT END) בצורה המהירה ביותר והכי יעילה.

מה עוד נלמד בקורס אנגולר?

אנחנו נלמד כיצד לבנות את הפרונט-אנד עם ניהול של זיכרון חכם, תוך שימוש במערכת ניהול נתונים ושירותי HTTP, נלמד לעבוד עם טפסים ועוד. ספריית ה-Angular היא ספריה בעלת יכולות מתקדמות במיוחד, אותן אנחנו נלמד ונחדד במהלך הקורס. אנחנו נלמד נושאים כלליים, אבל במקביל לכך גם נעמיק בנושאים ספציפיים לספרייה זו.

הנושאים הכלליים הנלמדים בקורס אנגולר הם נושאים כמו תכנון של הארכיטקטורה של מערכת ה-WEB. במהלך הלימודים של נושאים אלו, אנחנו נשים דגש חשוב על פיתוח ה-WEB בעידן המודרני. כמו כן, אנחנו נלמד ונבין כיצד לבנות פקדים בסיסיים ומתקדמים. בניית הפקדים מתבצעת על ידי מימוש של מודלים כמו מודל MVVM. זאת ועוד, נלמד על תקשורת בין פקדים ועבודה עם הטפסים החכמים המאופיינים עם ספריית אנגולר.

מה נלמד בשלבים המתקדמים של קורס Angular

בשלבים המתקדמים יותר של קורס אנגולר, אנחנו נלמד כיצד עובדת תקשורת אסינכרונית, וגם נלמד כיצד לעבוד מול השרת. כאמור כאן בשורות למעלה, קורס ANGULAR מועבר על ידי יניב ארד ובמתכונת של אקסטרים70, שהיא בעצם מתכונת ומודל של מעבדה מתקדמת לכל דבר. כיאה למודל אקסטרים70, בסוף אתם גם תסיימו עם פרויקט גמר ותיק עבודות שאפשר לקחת אתכם הלאה.

במהלך הקורס, אנחנו גם נעביר את המידע הנלמד לענן ייעודי שאליו תהיינה לכם גישה (גם לאחר סיום הקורס). ואולי הכי חשוב, תהיינה לכם זמינות מלאה של אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל, יניב ארד, שיהיה זמין אליכם 7\24 גם אם יהיה צורך. במסגרת הקורס תהיה לכם תמיכה מלאה וגם לאחר סיום הקורס, עד קליטתכם במשרה הראשונה שלכם.

מתכונת 70EXTREME ללימודי אנגולר

אתם מסיימים קורס אנגולר עם תיק עבודות (פרויקט גמר), מה שיסייע לכם רבות במציאת העבודה הבאה שלכם. כמו כן, יש לכם המלצה מיניב ארד ופרסום בדף הלינקדין שלו (חשיפה מול 20,000 משתמשים). אם אתם לאחרונה מרגישים שאתם צועדים במקום בעקבות מיומנויות פיתוח WEB לא עדכניות, הגיע הזמן לשנות את המצב. עולם פיתוח הווב כל הזמן מתקדם ומתפתח, מה שמחייב אותנו, המפתחים – לעקוב ולהיות עם היד על הדופק.

קורס אנגולר ילמד אתכם כיצד לבנות יישומים מורכבים בדפדפן, אבל חשוב לדעת שאתם צריכים להגיע עם רקע פיתוחי משלכם. קורס ANGULAR לא ילמד לפתח מ-0, אלא ירחיב וישפר את יכולות פיתוח הווב הקיימים שלכם.

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן