לימודי Angular לפיתוחי WEB בדור החדש

כלי הבסיס בפיתוחי ווב הוא כמובן ה-HTML הישן והטוב. יחד עם זאת, HTML היא שפת תכנות בסיסית למדי ביחס לחוויית המשתמש האינטרנטית המודרנית והיא מגיעה עם חיסרון מובנה משמעותי – חוסר התאמה לפיתוח דפי אינטרנט דינמיים. אז ישנן כמובן אלטרנטיבות, שמסייעות להשלים את החסרים המובנים של ה-HTML, אבל אף אחת מהן אינה משנה את הבעיה הבסיסית – HTML אינו מתאים לדפים דינמיים. כל זה עד שמגיעים לפלטפורמת הפיתוח החדשה של גוגל – Angular, שמרחיבה הלכה למעשה את יכולות ה-HTML לטובת יצירת תצוגות דינמיות הן בעולם האינטרנט והן בעולמות המובייל.

 

לימודי Angular – למה זה מתאים?

ובכן, התשובה היא שהיכולת לעבוד עם פלטפורמת Angular של גוגל, לא רק מתאימה לכל מפתח או ארגון פיתוח בתחום ה-WEB, אלא שהיא גם דרושה להם. כפי שכל איש פיתוח יודע, לכל תוצר תכנות ובכלל זה יישום, אפליקציה, אתר או אפילו תצוגת דף, ניתן להגיע בשורה של דרכים ותוך שימוש במגוון רחב של כלי פיתוח ושפות תכנות. אלא שמדובר באותו תוצר רק לכאורה. עצם העובדה שהצלחנו ליצור תצוגת דף דינמית באמצעים מיושנים ומוגבלים מאוד כמו HTML ו-CSS, זה עדיין לא אומר שהשגנו את המטרה. בעידן המודרני, על כל הסטנדרטים הגבוהים שרק הולכים ומצטברים בו, ישנה משמעות לדרך בה מבצע היישום או הדף את תפקידו, למהירות העלייה שלו, לרוחב הפס שהוא תופס, לעומס שהוא משית על מערכות הקליינט ולבטח על השרת שמטפל בו זמנית במספר רב של קליינטים. על כך אפשר להוסיף את חוויית המשתמש ועל התפעול החלק של הדף עם יכולת התאמה לכל קליינט. כדי להגיע לשלמות תפעולית כזאת, זה לא מספיק שהגענו לתוצר הנדרש. צריך גם את פלטפורמת הפיתוח הנדרשת ועבור כל מי שעוסק בפיתוח של תצוגות דף ותוכן דינמיות – לימודי Angular זו לא רק אופציה, אלא הכרח.

 

היכן ניתן להשלים לימודי Angular?

לימודי Angular מוצעים היום במסגרת לימודי WEB מורחבים עבור ציבור המתכנתים הפרטיים ובמסגרות מתקדמות עבור אנשי פיתוח בעלי רקע מקצועי. כמו כן, קיים גם מסלול הכשרה ארגוני, שעליו נרחיב מייד והוא המתאים ביותר לארגוני פיתוח המעוניינים להכשיר את צוותי הפיתוח שלהם בפלטפורמת Angular. בצד הציבורי, מדובר במסלולי לימוד מערכתיים וארוכים, המשלבים בתוכם את כל הידע הנדרש לאדם מן השורה, בכדי להפוך למפתח ווב מקצועי. מסלולים אלה מועברים במסגרת תוכניות לימוד קשיחות, שאורכות זמן רב ויכולות להשתרע על פני שנה ויותר. ישנם כמובן גם קורסי Angular למפתחים ואלו הם מסלולים מקוצרים ומזורזים, שלוקחים בחשבון את הרקע המקצועי של קהל היעד, אך אם המטרה שלכם היא להכשיר את צוות אנשי הפיתוח בארגון, אתם רוצים לבחור במסלול הארגוני אותו מציעים מוסדות לימוד נבחרים בלבד.

 

מסלולי הכשרה ארגוניים בלימודי Angular

מסלול ההכשרה הארגוני הוא בראש ובראשונה מסלול מותאם אישית בהתאם לצרכי הארגון. ארגוני פיתוח עשויים להידרש ליכולות פיתוח באמצעות Angular ברמות שונות ועם דגשים שונים, בהתאם לפעילות הפיתוח בליבת הפעילות של הארגון. במסלולים אלה מבוצעת בחינה של צרכי הארגון ובהתאם לכך נבנה סילבוס תפור אישית, שכולל בתוכו את כל רכיבי הלימוד של Angular, החל ממושגי היסוד וכלי התכנות ועד הדגשים הספציפיים הנדרשים עבור הארגון הספציפי. לאחר מכן מבוצעת הכנה של המשתתפים על מנת שניתן יהיה לקצר מאוד את תהליך ההכשרה עצמו וכמובן להשיג בו תוצאות טובות יותר בקרב המשתתפים. תהליך ההכשרה עצמו או בעצם קורס Angular במסלול הארגוני, הוא תהליך שנמשך מספר ימים בלבד ומסתכם בכמה עשרות שעות לימוד בלבד, בסופן מקבלים המשתתפים הסמכה כמפתחי Angular מן המניין.

לאורך הקורס מקבלים המשתתפים תמיכה וליווי מסביב לשעון וגם לאחר סיום הקורס, עומדות לרשותם שורה של אפשרויות העשרה, הן סביב פלטפורמת Angular באופן ספציפי והן סביב כלי פיתוח משיקים, באמצעותם יכול הארגון לבנות יכולות Full Stack בקרב צוות הפיתוח שלו. אם אתם רוצים להכשיר איש פיתוח אחד בארגון, תוכלו לבחור כמובן במסלול המתקדם הפונה לאנשי פיתוח בעלי רקע מקצועי, אבל אם חשוב לכם להטמיע את פלטפורמת Angular בקרב צוות הפיתוח כולו, מומלץ מאוד לבחור במסלול הארגוני ולבחור מוסד לימוד מובחר בלבד.

 

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן