בניית אפליקציות באמצעות קורס Angular

 

גאווה מקצועית היא חלק מכל מקצוע וגם בעולם פיתוח התוכנה, מפתחים רבים מפתחים גאווה מקצועית סביב אופי הפעילות שלהם. בעיקר, באה לידי ביטוי גאווה זו סביב רמת ההיכרות היסודית עם שורות הקוד בכל שפה וסביב היכולת לבנות קוד תוכנה מא’ ועד ת’ באמצעות כתיבת שורות הקוד הלכה למעשה. גאווה זו היא גם המחסום שעומד בפני מפתחים רבים לרכישת כלים חדשים, המאפשרים לבנות יישומים ואפליקציות שלמות באמצעות פלטפורמות ייעודיות המאפשרות לבנות אפליקציות שלמות מבלי לכתוב כמעט שורות קוד. אחת הפלטפורמות הבולטות כיום למטרה זו היא פלטפורמת Angular, שהיא פלטפורמת קוד פתוח בשיתוף צוות Angular בגוגל ונשענת ברובה על AngularJS. העניין הוא, שמתישהו צריך לשים את הגאווה המקצועית בצד ולפחות להשלים קורס Angular אם רוצים לעמוד בזירה התחרותית שהולכת ונעשית מורכבת ומאתגרת יותר.

בניית אפליקציות ואתרים מבלי לכתוב קוד

היכולת לבנות אתר או אפליקציה מבלי לכתוב שורות קוד היא יכולת לא חדשה ולמעשה מוצעת היום לציבור הרחב באמצעות פלטפורמות ייעודיות, שמאפשרות לבנות את ממשק המשתמש ולעדכן אותו לפי שלבי היישום השונים, הכל באמצעות ממשק גרפי מלא ללא הצורך להכיר בכלל שפות תכנות. מן הסתם, פלטפורמות אלה הן בסיסיות למדי ואינן עונות על צרכי הפיתוח המורכב של מפתחים מקצועיים. במקרים האלה נכנסות פלטפורמות אחרות שהבולטת בהן כרגע היא פלטפורמת Angular, המספקת ממשק נוח ואינטואיטיבי לבניית אפליקציות מובייל ואתרי אינטרנט ברמות מורכבות גבוהות. האתגר המקצועי הכבד נמצא אמנם בעבודת הפיתוח הנשענת על כתיבת שורות הקוד הלכה למעשה, אלא שככל שהסטנדרטים להם מצפה השוק הולכים ועולים, כך נדרשים גם ארגוני הפיתוח לעדכן את דרכי פעולתם ולהיעזר בפלטפורמות, שמאפשרות פיתוח מהיר ברמת מורכבות גבוהה ועם היכולות המתקדמות ביותר.

אז מי צריך קורס Angular?

ובכן, אם אתם עוסקים בפיתוח ווב ו/או מובייל, אתם רוצים להשלים קורס Angular בהקדם האפשרי. סביר להניח שעל הפלטפורמה עצמה כבר שמעתם וסביר להניח שאתם גם יודעים להעריך את הקלות הרבה בה ניתן ליצור באמצעותה יישומים שלמים עם כתיבת קוד מצומצמת יחסית. מה שחשוב לכם עוד להבין הוא שהתמחות בפלטפורמות Angular יכולה לייצר ערך גבוה הרבה יותר לכל ארגון ולכל לקוח שהוא משרת, מאשר ההיכרות המעמיקה עם הפקודות הספציפיות ועם שורות הקוד האינסופיות. זה לא אומר שאין צורך לפתח את ההיכרות עם פקודות השפה וזה לא אומר שאין ערך ליכולת לפתור אתגרי קוד מורכבים. נהפוך הוא – כל מפתח מקצועי ורציני חייב להכיר את כל הפקודות וחייב לדעת להתמודד עם כל משימה ברמת שורות הקוד וללא ממשק גרפי נוח, אבל זה לא מונע את השימוש בפלטפורמה כזאת וזה לא צריך לבוא על חשבונה.

היכן ניתן ללמוד את הקורס?

קורס Angular מוצע היום על ידי מסגרות לימודיות שונות בתחומי הטכנולוגיה. כמפתחים מקצועיים בעלי ניסיון, אתם רוצים לוודא שאתם נרשמים למסלול מקצועי למפתחים מנוסים ולבטח לא לפנות למסלול הפונה לציבור הרחב העושה את צעדיו הראשונים בעולם הפיתוח. כמו כן, במסגרות הלימודיות המובילות, תוכלו למצוא את המסלול הארגוני בו ניתן לערוך הכשרה היקפית לכל צוות הפיתוח בארגון בצורה מאוחדת ובהתאמה אישית גבוהה לצרכי הארגון. למעשה, אם אתם מחפשים את האפיק המקצועי ביותר לעבור קורס Angular ולהיות מסוגלים לשחות בפלטפורמה כבר בסיום הקורס, מסגרות לימודיות המציעות מסלולים למפתחים מקצועיים מחד ולארגוני פיתוח מאידך, הן ללא ספק המסגרות המקצועיות ביותר, בהן כדאי לכם לעבור את הקורס, שנמשך לא יותר ממספר שבועות בודדים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן