כל מה שלא ידעתם על קורס Node

אם אתם מעוניינים להירשם לקורסים כמו קורס Node, אתם כנראה לא מוכנים להישאר מאחורה בעולם הטכנולוגי שרק הולך ומתפתח, וטוב שכך. בעוד שאלפי מפתחי WEB משתמשים בפלטפורמת Node ברחבי העולם, עם השנים הפלטפורמה הזו הופכת ליותר ויותר נפוצה. בואו נכיר את הקורס לעומק, נבין למי הוא מתאים ומה לומדים בו.

אנשי פיתוח WEB לעולם לא מפסיקים ללמוד, וזה כנראה מה שכל כך יפה במקצוע הזה, האפשרות של למידה תמידית. חלק מאנשי פיתוח ה-WEB ניחנים ביכולת של אוטודידקטיות, מה שנקרא "למידה עצמית". אותם מפתחי WEB אוטודידקטים, מסוגלים לרכוש מיומנויות טכנולוגיות שונות בעודן מתפתחות ומשתנות, וחלק אחר מהמפתחים נרשמים לקורסים. והאמת היא, שגם מפתחים אוטודידקטים יכולים להפיק תועלת משמעותית מהירשמות לקורסי פיתוח וחידוש מיומנויות.

לימוד פיתוח WEB וקורס Node אצל יניב ארד

בסופו של דבר, תמיד יהיה עדיף ללמוד ממישהו בכיר ומנוסה. אם עדיין לא הכרתם רשמית, אז נעים מאוד, יניב ארד, מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל. הניסיון בעולם פיתוח ה-WEB הוביל את יניב ארד לייסד את מתכונת 70EXTREME, אותו מודל שנלמד בקורסים כמו קורס NODE וקורס FULL STACK, קורס פיית'ון ועוד.

מתכונת הלימוד, אקסטרים-70, היא מתכונת אשר מלמדת בפועל את הסטודנטים, ולא רק תיאורטית. אין ספק שהלימוד התיאורטי הוא חשוב, כמו גם הצעת המצגות והקרת השקופיות השונות. אבל הרבה יותר חשוב לצבור ניסיון בשטח, בפועל, ליישם ולהעמיק תוך כדי עשייה.

מתחילת הקורס ועד סופו – יישום בפועל של פיתוח וקוד

כאן זה הזמן להדגיש, החל מתחילת הקורס, אנחנו כבר נתחיל לכתוב קוד, לפתח, לבנות יישומים על פלטפורמת NODE ועוד. בפועל, זה אומר בעצם שכבר מיריית הפתיחה של הקורס, אתם צריכים להיות עם רקע מסוים של פיתוח, JAVA SCRIPT וכו'.

אם אתם מגיעים מרקע של פיתוח שאינו פיתוח ווב, יהיה אפשרי ורצוי להירשם לקורס המזורז של יניב ארד (לפני הרשמה לקורס NODE). במהלך הקורס המזורז אנחנו נעבור על הטכנולוגיות העדכניות, נחדד אותן ונגרד את החלודה מהתאים האפורים.

ליווי אישי של מנטור לפיתוח WEB וטכנולוגיות מתקדמות – יניב ארד

לאחר סיום הקורס המזורז וקורס ה-NODE, תוכלו לקבל ליווי ותמיכה ממנטור אישי בעולם פיתוח הווב, יניב ארד. יניב ילווה אתכם עד קליטתכם במשרה הראשונה בעולם פיתוח הווב, תוך שתקבלו גם המלצות בדף ה-LINKEDIN שלו (עם חשיפה מול למעלה מ-20,000 גורמים בעולם הפיתוח).

חשוב לציין, בכדי להתקדם בעולם פיתוח ה-WEB ולהתפרנס כמו שמפתחים מקצועיים מתפרנסים, תמיד יהיה צורך להשקיע וללמוד. בפועל, הלימוד לעולם אינו מסתיים, כשם שהטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח. אם אתם מרגישים שקורס NODE הוא לא הקורס בשבילכם, תוכלו להירשם לקורסים אחרים בהנחיתו של יניב ארד.

רקע קצר על יניב ארד – הדרכת תכנות, פיתוח WEB ועוד

יניב הכשיר אלפי מפתחים בישראל במהלך 10 השנים האחרונות, בעודו מייסד וממציא מודלים אינטנסיביים ואפקטיביים של לימוד פיתוחי WEB, קוד, תכנות, שפות תכנות ועוד. במהלך הקורס אתם תזכו לתמיכה מלאה וליווי צמוד, הכוללים את הזמינות המלאה של יניב לטובת הלימוד שלכם והקניית הידע המקצועי. אתם תעבדו ביחד עם יניב על קודים ותכתבו אותם, תייצרו מ-0 יישומי פיתוח אינטרנטיים שונים, תבנו פרויקטים מתחילתם ועד סופם, תבנו תיקי עבודות ועוד. כשתגיעו לשלב של חיפוש עבודה בעולם פיתוח ה-WEB, תיק העבודות ישרת אתכם נאמנות וייפתח לכם דלתות בעולם הפיתוח.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן