מה לומדים בקורס Full Stack?

אם אתם שואלים את עצמכם אילו מיומנויות רוכשים במהלך קורס Full Stack ומה לומדים, ריכזנו עבורכם כאן את כל מה שצריך לדעת בנושא. במכללת יניב ארד תעברו קורס מעמיק הנועד עבור מי שמגיע כבר מהבית עם מיומנויות פיתוח WEB. במהלך הקורס, תוכלו לחדד, לחדש ולשדרג את יכולות הפיתוח שלכם, התכנות והקוד. הנה כל מה שצריך לדעת.

אם אתם “נסחבים” מאחורה ומרגישים תקועים, יכול להיות שזה בגלל שמיומנויות פיתוח ה-WEB שלכם אינן עדכניות. וייתכן אפילו שאתם לא פחות ממעולים במה שאתם עושים ועוסקים בו, אבל מה לעשות, השנים מתקדמות ואיתן הטכנולוגיה יד ביד. בסופו של דבר, כל יום שעובר הוא הזדמנות חדשה ללמוד מיומנויות חדשות בעולם טכנולוגי שלא מפסיק להתפתח. ואם מדברים על פיתוח מיומנויות טכנולוגיות ופיתוח WEB, מדברים על קורסים כמו קורס Full Stack אשר מכשיר אתכם ב-12 מפגשים. מכשיר למה? הנה הפרטים עבורכם, נתחיל עם מידע כללי על קורס FULL STACK.

מידע על קורס Full Stack

קורס Full Stack במכללת יניב ארד, הוא הקורס היחידי בארץ שמכשיר אתכם ב-12 מפגשים לפיתוח מיומנויות ה-WEB הכי עדכניות שיש. הקורס במכללה מועבר במתכונת אשר נקראת EXTREME70 והוא מיועד עבור אילו המגיעים עם ניסיון מקצועי. ואם לא ניסיון מקצועי בפועל, אז נדרש לפחות רקע לימודי בתכנות, פיתוח WEB, קוד ועוד.

במהלך הקורס, הסטודנטים מקבלים ליווי צמוד כאשר הם צולחים 5 פרויקטים המרכיבים את תיק העבודות שלהם. אותו תיק עבודות שכשהם יגיעו למעמד של חיפוש עבודה, הוא ישרת אותם מול המעסיקים הפוטנציאליים. כמו כן, במכללת יניב ארד יוצמד אליכם מנטור אישי אשר ילווה אתכם עד הקליטה במשרה הראשונה שלכם.

מה היא מתכונת 70EXTREME?

מתכונת 70EXTREME היא שיטה אשר משתמשים בה ברחבי הארץ ובחברות הגדולות בישראל. באמצעות שיטה זו, שמייסדה הוא יניב ארד – בכיר מדריכי הפיתוח בארץ, ניתן לצבור ניסיון מקסימלי במהלך זמן יחסית מזורז. וקצר. השיטה מתמקדת בטכנולוגיות פיתוח ה-WEB הכי לוהטות בתחום והכי עדכניות. בכדי להיות מסוגלים לשדרג את יכולות הפיתוח שלכם, יש להגיע עם רקע קודם.

שיטת 70EXTREME נועדה עבור מי שמגיע עם רקע בפיתוח WEB, או רקע בפיתוח שאינו בתחום ה-WEB. עבור מי שמגיע עם רקע בפיתוח שאינו פיתוח WEB, ישנו קורס מזורז ללא עלות נוספת. הקורס המזורז מתמקד בפיתוח WEB בלבד, מה שיתאים למי שמגיע עם רקע פיתוחי בתחומים אחרים. לאחר הקורס המזורז של פיתוח ה-WEB, יהיה ניתן להתקדם הלאה לקורס FULL STACK מלא (12 שבועות בלבד).

קורס FULL STACK והטכנולוגיות הנלמדות בו

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס הנ”ל, חשוב לדעת אילו טכנולוגיות נלמדות בו טרם הירשמותכם למכללה.  במכללת יניב ארד הקורס יתמקד בפיתוח ב React או ב Angular, בשכבת ה Front End, פיתוח ב-Node.JS משולב עם Express בצד ה Back End. כמו כן, תצברו ניסיון בעבודה מול MongoDB Data Base. כל זה ועוד, תוך כדי שאתם לומדים Java Script מתקדם, השפה שכיום נחשבת השלטת בתחום פיתוח ה-WEB.

במהלך הקורס אתם תצברו ניסיון בפיתוח בפועל, כלומר ניסיון יישומי. הלימודים במכללת יניב ארד אינם מבוססים על העברת מצגות ושקופיות, אלא למידה תוך כדי צבירת ניסיון מקסימלי בפועל. אם אתם צריכים פרטים נוספים ומרגיש לכם שאתם מוכנים לראות רק קוד מול עיניכם במשך 12 שבועות, צרו קשר וקבלו את כל המידע הנדרש לכם.

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן