כיצד קורס Full Stack הפך לאחד מהקורסים הפופולאריים ב-2021?

אם מסתכלים על ציר הזמן של האנושות, מעולם לא נרשמה התקדמות טכנולוגית כל כך מרשימה כמו בשני העשורים האחרונים. העולם הופך ליותר ויותר טכנולוגי, דיגיטלי ומתקדם. ובעידן כזה, סטודנטים רבים נרשמים למסלולי לימודי כמו קורס Full Stack, קורסי PYTHON, קורסים לתכנות, קוד ועוד.

אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בתחום פיתוח ה-WEB, השורות הבאות עבורכם. קורס פול סטאק הוא כנראה אחד מהקורסים הפופולאריים ביותר של 2021, כאשר בבסיסו הוא מותאם לסטודנטים שמגיעים עם רקע של פיתוח, תכנות, קוד ועוד. ב-12 מפגשים בלבד ובמתכונת הנקראת אקסטרים 70, יניב ארד, מנטור ומדריך פיתוח מנוסה – ישדרג משמעותית את ארגז הכלים שלכם.

לא מקבלים הצעות עבודה למרות שיש תואר BA במחשבים?

לא פעם, סטודנטים מסיימים לימודי תואר ראשון (BA), מתחילים לשלוח קורות חיים למשרדי הייטק נחשקים, אבל נתקלים במבוי סתום. מדוע? ובכן, ייתכנו לכך מספר סיבות שונות, כאשר אחת הסיבות האפשריות היא הסיבה של יכולות וכישורים לא עדכניים.

אם למשל אתם מגיעים עם רקע של פיתוח אבל לא עם רקע של פיתוח WEB, ישנן לחברות רבות וארגונים שיידחו על הסף את בקשתכם להתקבל לעבודה בהם. זאת, משום שבעידן של 2021 היכולות של פיתוח ווב הן הכרחיות במשרדי הייטק רבים, חברות דיגיטל, חברות פיתוח אפליקציות וכדומה. בפועל, קורס Full Stack הוא מה שיכול להקנות לכם את הכישורים והידע שאתם רוצים לרכוש.

מה חשוב לזכור לגבי קורס Full Stack עם יניב ארד

חשוב לזכור, אם אתם בוחרים ללמוד עם יניב ארד את הקורס, אתם צריכים לקחת בחשבון שהלימודים עומדים להיות אינטנסיביים. מעבר לכך שהמתכונת של 70EXTREME היא אינטנסיבית כשלעצמה, יניב ארד ידוע בתור מנטור ומדריך פיתוח שלא חוסך בכתיבת קוד.

במילים אחרות, אתם עומדים לאכול קוד לארוחת בוקר, לנשנש אותו בצהריים ולקנח אתו בערב. ומה אם אתם צריכים עזרה וליווי, או ייעוץ מהבית? גם לכך יש מענה. הנרשמים למסלולים כמו קורס Full Stack מקבלים הדרכה אישית מאת יניב ארד, ליווי צמוד והמון סובלנות ורצון לסייע.

סיוע צמוד מאת מנטור אישי ומדריך פיתח WEB מנוסה

נתקלים בקושי בפתרון תרגילים? תוכלו לפנות ליניב ולקבל סיוע נוסף. כמו כן, הסיוע של יניב ארד אינו מסתיים רק כאן. במהלך קורס Full Stack, אתם תעמלו קשה ותסיימו 5 פרויקטים מוגמרים. הפרויקטים האלו יכולים להשתלב בתיק העבודות שלכם.

כשאתם לוקחים את תיק העבודות שלכם כדי להתקבל למשרה נחשקת, תיק העבודות מדבר בעד עצמו. ואם אתם צריכים שמישהו נוסף ידבר בעד עצמכם, אז יש לכם המלצה מיניב ארד בדף הלינקדין שלו (אלפי עוקבים). אם אתם צריכים סיוע נוסף למצוא את עבודת החלומות שלכם, בשביל זה יש לכם מנטור אישי ומדריך פיתוח מנוסה עם שנות ניסיון רבות.

לאיזה קורס פיתוח כדאי לי להירשם?

מתלבטים בין קורס Full Stack לבין קורס אחר בתחומי הפיתוח? אנחנו ממליצים לקבל פרטים ישירות מיניב ארד, שעמו תוכלו ליצור קשר כאן דרך האתר. כמו כן, אפשר לחייג טלפונית ולקבל סיוע נוסף. זכרו, יש לא מעט מכללות פיתוח WEB הפזורות ברחבי הארץ, אבל אתם עומדים לרכוש את הידע שלכם לא ממכללה, אלא מהמדריך עצמו. לכן, בבחירת המכללה שבה תלמדו, יהיה חשוב לוודא את ניסיון המרצים והכישורים שלהם. בשורה התחתונה, חשוב לרכוש את הידע והכישורים מהגורמים המקצועיים דיה.

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן