כיצד קורס Angular יעזור לי להשתלב בעולם פיתוח ה-WEB?

קורס Angular הוא אחד מהקורסים המועברים במתכונת 70EXTREME, שנוסדה על ידי יניב ארד, מבכירי מדריכי פיתוח הWEB בארץ. בעזרת הקורס תוכלו לשפר משמעותית את הסיכויים שלכם להשתלב בתעשיית הפיתוח, בעוד שהקורס יכלול גם את תיק העבודות המקצועי שלכם. בואו נדבר על הקורס, על מה שהוא כולל וכל מה שבין לבין. הצטרפו ל-3 דקות קריאה:

מעוניינים לקחת את כישורי הפיתוח שלכם לשלב הבא של פיתוח WEB? אם כך, קורס Angular הוא קורס אשר מתמקד בפיתוח של יישומים מורכבים בדפדפן. קורס אנגולר למעשה מתמקד בגרסה העדכנית ביותר (גרסה 9) של ה-FRAMEWORK של גוגל. גרסת אנגולר 9 מאפשרת לכם לבנות את צד ה-FRONT END (צד הלקוח) בצורה יעילה במיוחד, אך גם מהירה. במהלך קורס Angular אנחנו נלמד כיצד הזיכרון החכם עובד, ניהול הנתונים, נלמד כיצד לעבוד עם טפסים, נלמד על שירותי HTTP שונים ועוד. הנה כמה דגשים לגבי קורס אנגולר, שמומלץ לדעת:

קורס ANGULAR במתכונת 70EXTREME

קורס אנגולר מועבר במתכונת 70EXTREME, מתכונת אשר נוסדה על ידי יניב ארד ואומצה ע”י חברות גדולות בתעשיית פיתוח הWEB, בתעשיית ההייטק ועוד. המתכונת נועדה למטרה של הקניית ידע מקסימאלי, תוך רכישת ידע בפועל, הלכה למעשה.

במילים אחרות, במהלך קורס Angular אנחנו כבר בהתחלה נתחיל עם כתיבת קוד. ואז, עוד כתיבת קוד. אתם לא עומדים להיחשף בפני מצגות מעניינות, גם לא בפני ידע תיאורטי שמועבר על ידי המרצה שלכם. הכירו את המרצה שלכם, יניב ארד, אחד מהמדריכים הבכירים ביותר בארץ בתחום פיתוח ה-WEB.

פחות מצגות יותר לימודים הלכה למעשה

יניב פחות מאמין בלימודים תיאורטיים, גם לא ממש במצגות של קורס Angular. יניב מעביר את הקורס תוך כדי פתרון תרגילים וסכמות, ותוך שהסטודנטים מעורבים באופן ישיר בפתרון התרגול. כמו כן, החומר הנלמד מועלה לענן והוא זמין במשך מספר חודשים לאחר סיום הקורס (עד חצי שנה).

כשיש לכם תמיכה וליווי של 7\24 מאחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-ווב, תוכלו לפתור את התרגילים שוב ושוב, עד שתרגישו שאתם שולטים בחומר ותדעו שתיק העבודות שלכם גמור. כדאי לדעת, לאחר סיום קורס Angular אתם תחזיקו בידיכם מספר פרויקטים מוגמרים, כשאלו יהיו חלק מתיק העבודות שלכם.

תמיכה וליווי עד קליטה במשרה בעולם פיתוח ה-WEB

את תיקי העבודות תוכלו לקחת אתכם עד המשרה הבאה שלכם בפיתוח או בהייטק. כמו כן, יש לכם את התמיכה של יניב ארד עד קליטתכם במשרת הפיתוח הבאה שלכם. קורס ANGULAR כולל, בשלב הראשון – הכרה עם סביבת הפיתוח והריצה והכרה של הכלים הטכנולוגיים שנלווים לתהליך הפיתוח מ-א’ ועד ת’.

לאחר מכן, אנו נעבור על נושאים שונים כמו המודול של שפת ה-TYPE SCRIPT, שעליה למעשה מבוסס כל תהליך הפיתוח ב-ANGULAR. קורס ANGULAR כולל התמקדות בנושאים רבים ונוספים, כשמשך הקורס הוא 32 שעות אקדמיות בלבד (4 ימים). ניתן לצלוח את הקורס באופן אינטנסיבי ומזורז, וזאת בזכות מתכונת אקסטרים70.

מה נדרש כדי להתקבל ללימודי ANGULAR?

כדי להתקבל לקורס הנ”ל, יהיה עליכם להציג רקע של פיתוח FRONT END ורצוי שיהיה לכם ידע או ניסיון ב-HTML וגם ג’אבה סקריפט. בעוד שניתן להירשם לקורס אונליין של ANGULAR, ניתן גם להזמין קורס בהתאמה אישית מיניב ארד. אם החלטתם שהגיע הזמן לעבור לפיתוח מורכב בדפדפן, אנחנו מזמינים אתכם לפנות ליניב ולקבל את כלל הפרטם הנדרשים לכם.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן