מידע על קורס Full Stack – הכשרות, נושאי לימוד ועוד

בעוד שחלק מהאנשים מוצאים את עצמם בפיתוח של מערכות מחשוב, מערכות נתונים, מאגרי מידע ועוד, חלק אחר מהאנשים יבחרו את עולם פיתוח ה-WEB. ואם אתם מתעניינים לגבי קורס Full Stack, כנראה שגם אתם מעוניינים להשתלב בעולם פיתוח היישומים האינטרנטיים, האתרים, אפליקציות ועוד. הנה כל מה שצריך לדעת בנושא הזה של רכישת ידע חדש ולימוד של כלים טכנולוגיים עדכניים.

מחפשים מידע לגבי קורס Full Stack? אם ככה, כנראה שעולם פיתוח ה-WEB קורץ לכם, ולא בכדי. בפועל, ישנם לא מעט קורסים טכנולוגיים שניתן להירשם אליהם, אבל כנראה שלא הרבה מהקורסים בימינו יכשירו אתכם בטכנולוגיות הכי עדכניות שיש. ואם מדברים על טכנולוגיות עדכניות בתחום פיתוח ה-WEB, אז קורס Full Stack הוא התשובה עבורכם. הקורס מועבר במתכונת אקסטרים 70 (בהמשך נסביר מה היא), והוא מעמיק בנושאים הבאים:

מה כולל קורס FULL STACK? מה לומדים בו?

אם אתם שואלים את עצמכם מה זה פיתוח Full Stack, מדובר בעצם בקורס שמכשיר אתכם בטכנולוגיות הכי עדכניות של פיתוח WEB. בשטח, התמונה היא כזאת: מפתחי Web הם בין אנשי המקצוע המבוקשים ביותר בתעשייה הטכנולוגית של 2021. בעוד שהמערכת של ה- Web בנויה ממספר שכבות, אותן שכבות למעשה המרכיבות את הארכיטקטורה הבאה: ראשית, במהלך קורס FULL STACK אנחנו נכיר את שכבת ה Front End. שכבה זו היא בעצם השכבה שמולה עובד המשתמש.

במקביל, במהלך קורס פול סטאק אנחנו נכיר גם את שכבת ה BackEnd. שכבה זו כוללת את מרכיבי הלוגיקה העסקית (BL-Business Logic). דבר נוסף שחשוב לדעת, במהלך הקורס אנחנו נכיר לעומק את שכבת הגישה למידה ( DAL -Data Access Layer). בנוסף, פיתוח פול סטאק כולל גם רכישת ידע בשכבת המידע עצמה, שמנוצלת לרוב ע״י מאגר נתונים (DATA BASE). כמו כן, ישנה שכבה של שירותים רוחביים. השירותים הרוחביים למעשה מקשרים בין ה Front End ל Back End, כאשר הם בעצם אחראים על נושא ההזדהות, על הנושא של ניהול ההרשאות, כמו גם אבטחה של יישומים ועוד.

קורס פול סטאק עם יניב ארד – מנטור אישי ומדריך מנוסה

אם אתם מעוניינים להירשם למסלולי לימוד של קורס FULL STACK, אתם צריכים לקחת בחשבון שהקורס מועבר במתכונת יחסית אינטנסיבית. בואו נגיד ככה, אם אתם מכורים לכתיבת קוד ואתם לא יכולים להעביר את היום בלי לכתוב אותו, המתכונת של אקסטרים70 מתאימה בדיוק עבורכם.

מתכונת הלימוד עם יניב ארד כוללת 12 שבועות בלבד של לימודי פיתוח פול סטאק, כאשר במהלך המפגשים האלו אתם תלמדו תיאורטית ותתנסו מעשית בתחום פיתוח ה-WEB. חשוב לציין, קורס פול סטאק מתאים לכל מי שמגיע מעולם פיתוח הווב, אבל מעוניין לשדרג את היכולות שלו ואת סט כלי העבודה שלו.

 

מתכנתים ללא רקע בפיתוח WEB?

אם אתם מגיעים עם רקע בתכנות ואין לכם שום רקע בפיתוח של WEB, תוכלו להירשם לקורס מזורז (ללא תשלום נוסף בד”כ). הקורס המזורז מומלץ לפני שנרשמים לקורס פול סטאק. הוא מיועד עבור מתכנתים, מהנדסי מחשב, אנשי מקצוע בתחום הנתונים ועוד.

בין אם אתם מעוניינים להירשם לקורס פול סטאק או לקורס מסוג אחר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יניב ארד. יניב ארד אמנם לא מוגדר בתור מכללת אונליין, אך הוא בהחלט מוגדר בתור אחד מהמדריכים המנוסים ביותר בארץ בתחום פיתוח ה-WEB ובתחומים נוספים. עם המון רצון לסייע עד כמה שניתן לכל סטודנט וסטודנטית, יניב ארד ילווה אתכם בבניית תיק העבודות שלכם ועד השתלבות בתחום ובמשרה.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן