מידע למתלבטים: קורס Full Stack – דגשים ונושאים נלמדים 

מחפשים סילבוס של קורס Full Stack? אולי רוצים לברר היכן מומלץ ללמוד את המסלול? ככה או ככה, אתם מחפשים מידע בנוגע לקורס פול סטאק, מכיוון שאתם מכירים בחשיבות שבשדרוג הכישורים שלכם. ללא כישורי פיתוח WEB, המלאכה של מציאת עבודה נחשקת, עשויה להיות מורכבת. אם כך, בואו נעבור על חלק ניכר מהנושאים הנלמדים בקורס הנ”ל עם יניב ארד.

קורס פול סטאק הוא אחד מהקורסים המבוקשים ביותר ב-2021, זאת במקביל להתפתחות הטכנולוגית בעצומה של השנים האחרונות בעולם פיתוח ה-WEB. העולם שאנחנו חיים בו הוא עולם אינטרנטי ודיגיטלי, כאשר החברות הכי גדולות מגייסות לשורות כוח האדם שלהן אך ורק תותחים אמיתיים בתחום זה. אם אתם רוצים לקבל “חגורה שחורה” ולהיות נינג’ות פיתוח WEB לכל דבר ועניין, אנחנו מזמינים אתכם ללימודי FULL STACK – הכשרת מפתחי WEB בכל הטכנולוגיות הכי עדכניות בתחום.

מתכונת 70EXTREME ללימודי FULL STACK – מה חשוב לדעת?

אם אתם מחפשים אחר קורס ממוקד לפיתוח WEB, קיבלתם אותו. אתם מוזמנים להכיר את מתכונת אקסטרים70, מתכונת לימודי פיתוח WEB שנוסדה ע”י יניב ארד וכבר הכשירה אלפי מפתחים בארץ. מתכונת 70EXTREME אומצה על ידי חברות הייטק גדולות בארץ ומועבר בארגונים משמעותיים בתעשייה.

המתכונת היא מזורזת וממוקדת, מכיוון שהיא מועברת באופן אינטנסיבי למדי. תוך 12 שבועות בלבד, אתם תוכלו לשלוט בטכנולוגיות הכי עדכניות של עולם פיתוח ה-WEB של 2021. אתם תוכלו לשלוט בשפת JAVA SCRIPT מתקדמת, תוך כדי לימודי שפת PYTHON ועוד. כמו כן, קורס Full Stack ילמד אתכם גם לפתח ב-REACT, ANGULAR ובשכבת ה-FRONT END.

כתיבת קוד נון סטופ בקורס פול סטאק

במהלך הקורס, אנחנו נכתוב קוד בווליום מאוד גבוה. במילים אחרות, אנחנו הולכים לטחון קוד ביחד כל היום. אתם הולכים לפתור תרגילים, להתמודד עם אתגרים בפיתוחי יישומים אינטרנטיים, תלמדו כיצד להתמודד עם בעיות שונות בפיתוח WEB ועוד.

קורס Full Stack מתאים בד”כ לאלו שמגיעים עם ניסיון בפיתוח WEB. במקרים לא מעטים, אנשים מעוניינים גם לבצע הסבת עבודה. אם אתם מגיעים מתחום של תכנות למשל, ייתכן שבעידן של 2021 אתם מעוניינים להסב את המקצוע שלכם למקצוע של פיתוח WEB. אז אמנם קורס Full Stack לא מתאים לכם (כי אתם מגיעים בלי רקע בפיתוח ווב), אבל יש פתרונות אפשריים.

מה הפתרונות עבור מי שמעוניינת להירשם אך אין לה ניסיון?

למשל, אתם יכולים להירשם לקורס מזורז (ללא תוספת עלות). לאחר סיום הקורס המזורז, תוכלו להתחיל קורס Full Stack באופן מלא. לאחר שתסיימו את קורס פול סטאק, אתם עשויים לגלות שחלק מהמידע הנלמד פשוט חמק ממכם, חלקו נשכח, לעיתים לא לחלוטין הצלחתם להבין נושאים מסוימים ועוד.

אם כך, כדאי לדעת שאתם יכולים לחזור על הקורס ללא תוספת עלות. יניב ארד, אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בארץ, כאן כדי לסייע לכם גם במציאת העבודה הראשונה שלכם בתחום פיתוח WEB. במהלך הקורס, אתם תידרשו לבנות לעצמכם תיק עבודות שיעזור לכם במציאת העבודה הראשונה שלכם בתחום. במקביל לכך, יש לכם את הסיוע של יניב ארד במציאת העבודה הנכספת. עם המלצה חמה בדף הלינקדין של יניב ארד, כבר בסיום הקורס תהיה לכם חשיפה בפני אלפי עוקבים בדף שלו. נשארתם סקרנים? אם אתם מוכנים לעבוד קשה, תוך 12 שבועות גם אתם תיהפכו לנינג’ות פיתוח WEB. צרו קשר עם יניב ארד לפרטים נוספים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן