האם קורס Python מתאים לחברות וארגונים?

 קורס פייתון מתבסס על שפת ה-SCRIPT הנפוצה ביותר כיום, שפת Python. שפת הסקריפט הזו היא מהשפות הנפוצות והוותיקות ביותר, כנראה גם בין שפות הסקריפט העשירות ביותר שקיימות. אם יש לכם רקע בתכנות, ייתכן כי קורס Python יתאים גם לכם.

בין אם אתם עצמאים ומעוניינים להעשיר את הידע והמיומנויות שלכם, או שמא אתם בעלי חברה או ארגון בתחום הפיתוח והתכנות, השורות הבאות עבורכם. קורס Python מתאים עבור מי שמגיע עם רקע בתכנות, והוא מכסה מגוון נושאים חשובים. החל מההתקנה, דרך סוגי הנתונים ויצירת המשתנים וכלה בקלט, פלט, קבלת החלטות ועוד, הקורס יכסה את אלו. כמו כן, תעבדו עם פונקציות, מבני נתונים מתקדמים, תעבדו עם מודולים, תטפלו בשגיאות ועוד.

נושאי קורס PYTHON עבור בעלי רקע בתכנות

באחד השלבים הראשונים במהלך קורס פייתון, אנו ניכנס לעובי הקורה בכל מה שקשור למבוא של קורס PYTHON. שלב זה נקרא PYTHON INTRODUCTION, ובמודול זה אנו נפענח ביחד מהי שפת הפייתון. כמו כן, אנו נעמיק בייחוד שלה על פני שפות הסקריפט השונות, ונדגיש גם את ההבדלים המהותיים שבין שפות סטטיות ודינמיות. זאת ועוד, קורס PYTHON מעמיק גם בהבדלים בין Compiler ו Interpreter ועוד.

בשלב הבא שלאחר שלב ההיכרות והמבוא עם שפת פייתון, קורס PYTHON יעמיק במודול של BASIC DATA TYPES ו-OPERATORS. מודול זה מרחיב בכל הנוגע לסוגי ה-“שפצ”, האופרטורים, לולאות, פונקציות ועוד. לאחר שלב לימוד המודול הנ”ל, נעבור ללימוד מודל ה-ARRAYS ו-COLLECTIONS. במודול זה, אנו נעמיק בכמה מהמבנים של הנתונים הנפוצים של שפת ה Python. נעמיק במערכים, אוספים, מילונים ועוד. כל זאת, תוך כדי שנלמד לשלב אותם לכדי מצבים של מבני נתונים מורכבים.

קורס PYTHON למידת FUNCTIONS

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס PYTHON, מודול FUNCTIONS יכלול כיסוי של כל הנושאים הקשורים לפונקציות. אנחנו נלמד ונעמיק בכל הקשור למימוש פונקציות פשוטות, דרך שימוש בפרמטרים המשתנים, בפונקציות אנונימיות ע”י Lambda Expressions, ועד פונקציות פנימיות ו Callback Functions.

מודול FUNCTIONS נלמד באחד מהשלבים האחרונים של קורס PYTHON, ולאחר שלב זה תוכלו להרגיש כבר שהרחבתם משמעותית את סט הכישורים והמיומנויות שלכם. במקביל ללימודים בקורס, אתם תוכלו לבנות את תיק העבודות שלכם ולהציג אותו אחר כך כשתרצו לאתר את מקום העבודה הבא שלכם.

קורסים נוספים 

אם אתם מעוניינים להתפתח בתחום התכנות, פיתוח ה-WEB, קוד ועוד, אנחנו ממליצים לכם על מגוון קורסים נוספים במכללת יניב ארד. ובכדי להדגיש, נציין כי מדובר בהרבה יותר מאשר עוד מכללה. עם יניב ארד אתם מקבלים ליווי צמוד, סיוע בקליטה בעבודה הראשונה שלכם, והמלצה מאחד מבכירי מדריכי הפיתוח בארץ, יניב ארד.

לאיזה קורס כדאי לי להירשם?

אם אתם מתלבטים בין קורס כזה או אחר, אנחנו מזמינים אתכם לבחון את מצב השוק ועלם פיתוח ה-WEB בימינו, את עולם התכנות והקוד. בסופו של דבר, הטכנולוגיות הכי עדכניות בימינו מפותחת תחת המעטפת של עולם פיתוח ה-WEB, וזאת בזכות האינטרנט שחדר כל כך עמוק לחיינו.

יש לכם את האפשרות הירשמות לקורס PYTHON, כמו גם לקורס FULL STACK, קורס JAVA SCRIPT ועוד. בעוד שחלק מהקורסים מתאימים לאנשים המגיעים ללא רקע מקצועי ולימודי, קורסים אחרים יצריכו ממכם רקע בפיתוח, תכנות, פיתוח WEB ועוד. צרו קשר בכדי לקבל פרטים נוספים, ליווי צמוד במהלך הקורס וסיוע במציאת העבודה הראשונה שלכם בעולם הפיתוח והתכנות.

 

 

 

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן