כל מה שחשוב לדעת על קורס Java Script

JavaScript היא אחת משפות התכנות שמניעות את הרשת. מצד הממשק של המשתמש והן מהצד של השרת, האינטרנט למעשה מבוסס על שפת תכנות זו. בפועל, שפת ג’אבה סקריפט נמצאת בכל אחד מהשלבים של פיתוח יישומי האינטרנט.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורסים המלמדים את שפת הג’אבה סקריפט, אתם בעצם מעוניינים ללמוד את אחת מאבני הדרך הכי חשובות שיש בתחום התכנות ופיתוח האתרים, יישומים של אינטרנט, אפליקציות אינטרנטיות וכדומה. הן מצד ממשק המשתמש (ספריות UI מתקדמות) והן מצד השרתים (מנוע NODE), בעצם שפת הג’אבה סקריפט נמצאת כמעט ב”כל מקום”.

קורס Java Script במתכונת 70EXTREME

בקורס זה, יניב ארד מעביר את הדגשים החשובים ביותר בתחום זה של שפת הג’אבה סקריפט, כולל התמקדות בנושאים כמו תחביר שפת הג’אבה סקריפט, נושא העבודה על מבני נתונים מתקדמים, דגש על שימוש בפונקציות מסוגים מתקדמים, עבודה משולבת עם HTML ועוד.

כמו כן, במהלך קורס Java Script אנחנו נלמד ביחד על עבודה עם ספריות כמו JQUERY, נתמקד במבוא ל-FRAMEWORKS, REACT, ANGULAR ועוד. כאמור, קורס ג’אבה סקריפט הוא קורס אשר מותאם לאנשי פיתוח, תכנות, קוד, פיתוח WEB וכדומה.

מה אם אין לי רקע בתכנות ופיתוח?

אם אין לכם שום רקע פיתוחי או רק תכנותי משום סוג, קורס ג’אבה סקריפט לא יתאים לכם ולא תוכלו להירשם אליו. בכדי להירשם לקורס מהסוג של ג’אבה סקריפט, יהיה עליכם להיות בעלי רקע וניסיון עם פיתוח וידע ב-HTML.

אם אתם נמצאים מתאימים לקורס ומתקבלים אליו, תתחילו ללמוד ג’אבה סקריפט במתכונת מזורזת ויחסית אינטנסיבית הנקראת אקסטרים 70. 70EXTREME היא מתכונת לימודים אשר נוסדה על ידי יניב ארד, אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-ווב בישראל.

מתכונת 70EXTREME המשומשת בחברות הייטק גדולות

שיטת EXTREME70 משומשת בחברות הייטק שונות בתעשיות הישראליות, ובאמצעותה הוכשרו כבר למעלה מ-7,000 מפתחים בישראל בשנים האחרונות. עם ניסיון מקצועי של שנים וידע יקר-ערך, יניב ארד ילווה אתכם בדרככם הלימודית, אבל לא בלבד.

מעבר לליווי צמוד וסיוע במהלך הלימודים שלכם בקורס ג’אבה סקריפט, יניב ארד ילווה אתכם באופן צמוד עד שאתם נקלטים בעבודתכם הראשונה. זאת, בהנחה שאתם מייעדים לעצמכם את המטרה של חיפוש עבודה לאחר סיום קורס JAVA SCRIPT.

 

מי הוא יניב ארד?

יניב ארד הוא טכנולוג, מנטור טכנולוגי ומדריך מנוסה אשר ישמח לבנות לכם את הקורס בהזמנה אישית. הקורס נשען על מודל 70EXTREME, שמטרתו היא ריכוז החומר הלימודי והעברתו באופן יעיל ומהיר. ניתן אמנם ללמוד את הקורס בקבוצות קטנות, אך גם ניתן לברר מול יניב ארד לגבי לימודים של אחד על אחד של שפת הג’אבה סקריפט.

בין אם אתם מעוניינים להירשם לקורס מתוך התכווננות עצמאית, או שמא אתם מעוניינים להכשיר את העובדים בארגון שלכם, אנחנו ממליצים על יצירת קשר ובירור פרטים נוספים. ניתן ליצור קשר עם יניב ארד דרך אתר האינטרנט, להשאיר פרטים ולהמתין שנציג יחזור אליכם בהקדם.

סיוע וליווי עד קליטתכם בעבודה הראשונה

לאחר סיום קורס JAVA SCRIPT, אתם תזכו לסיוע מלא וצמוד עד לקליטתכם בעבודתכם הראשונה בשוק. כמו כן, מתכונת אקסטרים 70 היא מודל לימודי אשר מצייד אתכם גם בפרויקט מוגמר, בסוף הקורס. עם פרויקט הגמר ניתן להגיע לראיונות עבודה ולנסות להתקבל באמצעות תיק העבודות שיצרתם במהלך הקורס ובעזרת פרויקט הגמר שלכם. עם המון ניסיון מקצועי של שנים, ידע רב ואמביציה להפוך אתכם למפתחים מוכשרים, יניב ארד ישמח ללוות את דרככם המקצועית. צרו קשר וקבלו פרטים נוספים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן