מה אומרים בוגרי קורס NODE שמשתלבים בתעשייה?

אם אתם שואלים את עצמכם מה אומרים בוגרי קורס NODE שמנסים להשתלב בתעשייה, כנראה שגם אתם מעוניינים לגדול בעולם פיתוח ה-WEB. למעשה, קורס נוד הוא אחד מהקורסים שמכסים את טכנולוגיות פיתוח ה-WEB העדכניות ביותר.

בעוד שחלק מהסטודנטים נרשמים לקורס FULL STACKK, סטודנטים אחרים יירשמו לקורס NODE. קורס נוד מכסה שלושה מתוך 4 חלקים אשר מרכיבים את ה-FULL STACK. נדגיש כבר עכשיו כי, קורס NODE אינו מיועד לכלל הסטודנטים המבקשים ללמוד טכנולוגיות פיתוח WEB עדכניות. בפועל, יש צורך להגיע עם רקע בפיתוח WEB כדי להירשם לקורס הנ”ל. אם אתם מגיעים עם רקע בפיתוח שאינו WEB בהכרח, ישנם קורסים מזורזים שאפשרי להירשם אליהם כדי להדביק ולצמצם את הפערים.

קורס NODE ומה שהבוגרים של הקורס יגידו עליו בד”כ

בוגרי קורס NODE אשר מנסים להשתלב בתעשייה של פיתוח WEB, הייטק וכו’, בד”כ יגידו לכם שישנן השלכות מסוימות להחלטת הרשמה למוסד לימוד כזה או אחר. במילים יותר פשוטות, בין אם תחליטו להירשם למוסד לימודי כזה או אחר, מקום הלימוד ישליך על העבודה שתתקבלו עליה.

בעוד שישנם מקומות לימוד שנחשבים נחשקים ואיכותיים, ישנן מכללות טכנולוגיות פחות מוכרות או ידועות. בפועל, ככל שהמכללה נחשבת יותר איכותית, ככה הסיכויים להתקבל למשרת החלומות שלכם, גוברים. ואם אתם מעוניינים להתקבל למשרה נכספת בתחום פיתוח WEB, אתם צריכים לידכם מנטור אישי וצמוד. וזה משהו שבדרך כלל לא באמת אפשר לקבל דרך מכללה טכנולוגית.

מנטור אישי ומדריך מנוסה או מכללה טכנולוגית?

בעוד שרוב המכללות הטכנולוגיות מעבירות קורסים קבוצתיים או קורסים של 1 על 1, ישנן גם שיטות לימוד במתכונות אחרות. וזו ההזדמנות להכיר לכם את מתכונת 70EXTREME, מתכונת מזורזת ויעילה במיוחד ללימוד של קורס NODE וקורסים טכנולוגיים אחרים.

מתכונת 70EXTREME נוסדה על ידי אחד מבכירי הפיתוח של WEB בישראל, יניב ארד. יניב ארד מעביר קורסים טכנולוגיים מסוגים שונים, כאשר מה שמייחד את הקורסים של יניב היא העובדה שהקורסים האלו ממוקדים בסוגי הטכנולוגיות הכי עדכניות שיש בימינו.

קורס NODE – טכנולוגיות עדכניות בפיתוח WEB

בין אם אתם מעוניינים להיכנס לתעשייה בתור מפתחי WEB בתחום כזה או אחר, קורס NODE הוא אחד מהקורסים שיכשירו אתכם בטכנולוגיות העדכניות שקיימות כיום. הקורס מיועד עבור מי שמגיע עם רקע בפיתוח WEB, אבל ניתן להירשם לקורס גם עם רקע במערכות מחשוב מסוגים שונים.

יש לציין, אם אתם מגיעים עם רקע בפיתוח שהוא לא בהכרח פיתוח WEB, אתם בדרך כלל תצטרכו להירשם לקורס מזורז של מבוא וצמצום פערים מסוימים. לאחר הסיום של הקורסים המזורזים, קורס נוד יכשיר אתכם בטכנולוגיות העדכניות שיש כיום בתחום פיתוח ה-WEB. ואנחנו ממליצים לשכוח מכל מה שחשבתם, ידעתם והכרתם על קורסים טכנולוגיים.

שכחו מתיאוריה ומצגות – קוד ופיתוח WEB בפועל!

עם יניב ארד, קורס NODE יכלול המון תרגול בפועל, פתרון תרגילים, התמודדויות עם אתגרים שונים ועוד. יש לציין, הקורס יכלול כתיבת קוד נון סטופ. אתם תתרגלו עד שייצא לכם קוד מהאף, ככה שחשוב להיות מוכנים לקורסים כמו קורס NODE.

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יניב ארד. תוכלו להתעדכן בטכנולוגיות פיתוח ה-WEB העדכניות ביותר שש כיום, וזאת במתכונת לימוד מזורזת של אקסטרים 70. ניתן ליצור קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר, העיקר שתגיעו להחלטה שאתם מעוניינים לשדרג את הכישורים הטכנולוגיים שלכם ואת הידע בפיתוח WEB.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן