מידע על קורס Python והנושאים הנלמדים בו

במהלך חיפושיכם אחר מכללה טכנולוגית ללימודי קורס Python , אתם ודאי תיתקלו בלא מעט מוסדות לימודיים. בין מוסד לימודי כזה לאחר אחר, תוכלו למצוא גם את המנטורים האישיים שנרתמים להצלחתכם, שהיא ההצלחה שלהם.

יניב ארד הוא מנטור אישי המעביר קורס Python לסטודנטים עם רקע בתכנות ופיתוח. בעוד שהצלחתם של הסטודנטים היא ההצלחה האישית של יניב, הקורס מועבר במתכונת ייחודית לו. המתכונת נקראת 70EXTREME והיא אומצה על ידי חברות גדולות וארגונים משמעותיים בתעשייה של פיתוח WEB. עם ניסיון של שנים בהדרכה של פיתוח ווב, יניב ארד מעביר את קורס Python במתכונה הנ”ל, שמוגדרת בתור מתכונת לימודים אינטנסיבית ויעילה במיוחד.

מה כוללים לימודי קורס Python?

מתכונת הלימודים של קורס Python כוללת המון תרגול בפועל, כתיבת קוד בכמויות “בלתי נסבלות”, תכנות ופיתוח. כל עוד אתם מעוניינים להרחיב את סט הכישורים שלכם, ואתם מגיעים עם הרקע הנכון, אתם מוזמנים ללמוד ולהעמיק באחת משפות הסקריפט הכי פופולאריות, Python.

במהלך הקורס, אנחנו נעבור ונכסה מנעד רחב של נושאים. אנחנו נתחיל בשלבים של ההתקנה, ולאחר מכן נמשיך להעמיק בנושאים של סוגי נתונים ויצירת משתנים. כמו כן, נתרגל ונלמד קלט ופלט, תוך כדי לימוד של קבלת החלטות וחזרה.

פירוט ומידע לגבי קורס Python ב-2021

קורס PYTHON כולל עבודה לא מעטה עם פונקציות, כמו גם מבני נתונים מתקדמים. במהלך הקורס המועבר במתכונת מזורזת ואינטנסיבית, אנחנו נעבור גם על מודולים. בהמשך, נעסוק בתכנות מונחה עצמים, ירושה, טיפול בשגיאות, שימוש בקבצים בפורמטים מגוונים ועוד.

בשלב הראשוני ביותר של הקורס, אנחנו נלמד על המבוא לשפת ה-SCRIPT הייחודית הזו. אנחנו נבין מהי השפה שנקראת Python  ונבין גם מה ההבדלים בין השפה הזו לבין שפות סטטיות ודינאמיות. כמו כן, אנו נעמיק בהבדלים בין COMPILER לבין INTERPRETER.

מה לומדים במודולים של הקורס?

בשלבים הבאים של קורס Python  אנו נלמד את המודול של BASIC DATA ו-OPERATORS. שלב זה יכלול את לימודי כל יסודות ה-DATA FLOWS, התניות, פונקציות ולולאות. המודולים הבאים שנלמדים בקורס הם מודולים של ARRAYS ו-COLLECTIONS ו- מודול FUNCTIONS .

משך הקורס הוא 32 שעות אקדמיות (4 ימים), כאשר ניתן להזמין גם קורסים בהתאמה אישית. אם אתם מרגישים שאתם צריכים הקניית ידע רחבה יותר, או שמא אתם מעוניינים בהדרכה בהתאמה אישית, ניתן ליצור קשר עם יניב ארד דרך אתר האינטרנט ובאופן טלפוני.

קורס אונליין ללימודי Python

רוב רובם של הקורסים של יניב ארד הם מוקלטים, ככה שאתם יכולים תמיד למצוא את הזמן הנכון עבור לימודי פיית’ון. כמו כן, יש לכם תמיכה מלאה וליווי אישי מאחד מהמנטורים הטכנולוגיים הבכירים בארץ. ליניב ארד יש שנות ניסיון רבות, בעוד שבמהלך מרוצת השנים עברו אצל יניב אלפי מפתחים מוכשרים.

מתכונת אקסטרים 70, זו שקורס Python נשען עליה ומועבר דרכה, היא מתכונת לימודית שאומצה על ידי חברות ענק בתעשיית ההייטק ובעולם פיתוח ה-WEB. המתכונת היא מזורזת במיוחד, אבל קחו בחשבון שבכדי להפיק ממנה תועלת, אתם צריכים לעבוד קשה.

כתיבת קוד, עבודה קשה ותמורה גדולה – Python

במהלך קורס Python תם תכתבו המון קוד, תתרגלו המון ותסיימו פרויקטים מוגמרים. עם עבודה קשה והרבה רצון להתפתח בתחום, אתם תסיימו קורס פיית’ון ותוכלו להציג את תיק העבודות שלכם בראיונות עבודה פוטנציאליים. אם אתם מתכנתים או מפתחים ואינכם בקיאים באחת משפות ה-SCRIPT הכי פופולאריות, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לחדד ולשדרג את סט הכלים שלכם. צרו קשר.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן