קורס Python – מידע שכדאי להכיר

בין אם אתם מעוניינים לחדד ולשדרג את המיומנויות שלכם בתחום התכנות, או שמא אתם מרגישים לא מעודכנים בטכנולוגיות התכנות שקיימות כיום, השורות הבאות עבורכם. קורס Python הוא אחד מהקורסים החשובים שתעברו, והוא כולל הרחבת הידע בתחום בתכנות והפיתוח.

קורס Python הוא אחד מהקורסים אשר מתבססים על שפות סקריפט (SCRIPT), כאשר הקורס מותאם עבור סטודנטים אשר מגיעים עם יכולות תכנות. אם אינכם מגיעים עם יכולות תכנות המתבססות על הטכנולוגיות העדכניות והנפוצות, יהיה אפשרי להירשם לקורס מזורז אשר יכלול במערכי שיעוריו את ההתעדכנות בסוגי הטכנולוגיות השונות כיום. במילים אחרות ופשוטות יותר, מי שמעוניין להירשם לקורס כמו קורס Python ואין לו או לה יכולות תכנות משנים עברו, יהיה אפשרי להדביק את הפערים באמצעות קורסים מזורזים אשר מקנים את חידוש היכולות בתחום התכנות.

יניב ארד קורס PYTHON – לא מכללה, כן מנטור אישי עד להצלחה

אם אתם מתעניינים בלימודים במכללה כזו או אחרת, אנחנו מזמינים אתכם לשכוח מהמושג "מכללה ללימוד קורסים טכנולוגיים או קורסי הייטק". אתם מוזמנים להכיר את יניב ארד, מקום הלימודים הבא שלכם שהוא הכול חוץ ממכללה.

יניב ארד הוא אמנם טכנולוג, מדריך ומנטור להצלחה מקצועית בתחום ההייטק, אבל יניב ארד הוא גם מי שילווה אתכם במהלך הדרך המקצועית הראשונית שלכם. כשאתם לומדים אצל יניב ארד, אתם מקבלים סיוע צמוד וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

יניב ארד – כל היתרונות בלמידה טכנולוגית והייטקיסטית

מעבר לכך שאתם נהנים מזמינות של 7\24 מטעמו של יניב ארד, אתם מקבלים סיוע בבניית תיק העבודות הבא שלכם. כמו כן, במהלך קורס PYTHON כותבים המון, אבל המון קוד! אם אתם רעבים לכתיבת קודים, לתכנות ופיתוח טכנולוגי, קורס פיית'ון הוא הקורס בשבילכם.

במהלך הקורס אתם תנשמו, תאכלו ותשתו קוד במשך כל רגע נתון. במקום הלימודים של יניב ארד אנחנו מאמינים ביישום, יישום ושוב יישום של החומר הנלמד בקורס. אנו לא מאמינים בהקרנת שקופיות, מצגות וכל מה שקשור ללימודים תאורטיים בלבד.

לימודים יישומיים ולא רק תיאורטיים – קורס Python

אמנם השקופיות והמצגות השונות הן חלק חשוב ועשוי להיות בלתי נפרד מהליך הלימוד, אבל אין ספק שצריך גם לתרגל בפועל את מה שאתם לומדים. וזה בדיוק מה שעושים עם יניב ארד – מתרגלים ושב מתרגלים את החומר הנלמד בקורס.

קורס Python מעמיק, ראשית, בשלב המבוא וההיכרות עם שפת הסקריפט הזו. השלב הזה נקרא שלב ה-INTRODUCTION והוא כולל את ההיכרות הראשונית עם שפת Python . לאחר שלב ההיכרות עם שפת הסקריפט הנפוצה, פיית'ון, נגיע יחדיו לשלב שמעמיק בכל מה שקשור ל-BASIC DATA & COLLECTIONS.

מה עוד נלמד בקורס Python ?

לאחר שלבי הלימוד הראשוניים שמעמיקים בהיכרות עם השפה וב-בייסיק דטה, נעמיק ביחד בשלב המלמד אותנו על ARRAYS & COLLECTIONS. לבסוף, נגיע לשלב שבו נתמודד עם פונקציות (FUNCTIONS), שימוש בפרמטרים משתנים, פונקציות אנונימיות ועוד. בין אם אתם מעוניינים ללמוד קורס כזה או אחר אצל יניב ארד, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם ולקבל מאיתנו את כל הפרטים הנדרשים לכם.

יניב ארד הוא אחד מבכירי המדריכים הטכנולוגיים בישראל, מייסד שיטת 70EXTREME אשר מועברת ונלמדת בחברות וארגונים גדולים בארץ. צריכים מידע נוסף ומעוניינים לשפר ולשדרג את המיומנויות הטכנולוגיות שלכם? אתם במקום הנכון, צרו קשר עם יניב ארד וקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לכם. בסופו של תהליך לימוד יחסית מזורז, גם אתם תדעו את שפת הסקריפט, פיית'ון.

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן