מה לומדים בקורס React? מה משך הקורס וכל מה שבין לבין

תחום פיתוח ה-WEB הולך וצובר יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות, מה שמוביל להתפתחותם של כלים טכנולוגיים מסוגים שונים, שפות תכנות, קוד ועוד. אם אתם נמנים בין האנשים שאוהבים להתעורר בבוקר ו”לאכול” קוד יחד עם הקפה, מקומכם עם יניב ארד ובקורס של React, אחת מספריות הפיתוח הפופולאריות ביותר בתחום.

ספריית REACT נחשבת מאוד פופולארית, ולא בכדי. בפועל, חברות פיתוח והייטק עובדות עם ספרייה זו, מה שהופך את REACT למצרך חשוב במגוון חברות גדולות וארגונים. במילים אחרות, אם אתם מתכננים להתקבל למשרה ממש נחשקת בתחום של פיתוח WEB, כנראה שאתם תוכלו להפיק תועלת ענקית מהרשמה לקורסים כמו קורס REACT אשר מועבר על ידי יניב ארד. בואו נכיר את הקורס, את תחום פיתוח ה-WEB ואת אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל, יניב ארד.

נושאי קורס React למגיעים עם רקע בפיתוח WEB

אם אתם מגיעים עם רקע בפיתוח WEB, קורס React הוא קורס שייקח אתכם לשלב הבא של רכישת סט כלי עבודה חדשים. הקורס מועבר במתכונת אקסטרים 70, הוא מועבר בצורה מזורזת אך מעמיקה. הוא יכלול ראשית את המבוא React, כאשר נתמקד בעיקר ביסודות הבסיסיים של ספריית הפיתוח הזו.

השלבים השונים של הקורסים כוללים התמקדות ב-LIFECYCLE ו-STATE MANAGEMENT, כמו גם נושאי NESTED COMPONENTS. בהמשך קורס REACT אנחנו נכסה את הנושאים של ROUTING ו-SINGLE PAGE APPLICATIONS, COMMUNICATION WITH SERVER, REDUX ועוד.

מה משך קורס React?

משך קורס REACT הוא 6 שבועות, כאשר מפגשים אלו אינם כוללים את ההכנה לקורס ואת בניית הפרויקטים. בסוף קורס REACT, יהיו בידיכם מספר פרויקטים מוגמרים שניתן לקחת אתכם הלאה לראיונות העבודה. זה הזמן לציין כי בסוף הקורס, אתם למעשה תוכלו להציג תיק עבודות של אותם פרויקטים מוגמרים.

בסופו של דבר, המטרה של קורסים טכנולוגיים היא להכשיר את המפתחים בסט חדש של כישורים. בעוד שהטכנולוגיות לא מפסיקות להתפתח, סוגי הקורסים שתירשמו אליהם הם מהותיים להמשך ההתפתחות ולצמיחה שלכם בעולם פיתוח ה-WEB. וזו הסיבה לכך שכשאתם נרשמים לקורס טכנולוגי, תמיד יהיה חשוב לרכוש כישורים ויכולות עדכניות.

רכישת יכולות וכישורי פיתוח WEB עדכניים

אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע ואת הכישורים, מלבד קורס REACT למפתחי WEB, יש גם קורסים כמו FULL STACK (מכשיר בטכנולוגיות העדכניות ביותר בפיתוח WEB). בין אם אתם מחליטים להירשם לקורס REACT או לקורס מסוג אחר, חשוב להגיע עם הרקע הנכון.

בעידן שבו האינטרנט הופך לאיזו ישות בפני עצמה ומאוד עוצמתית, הרקע ה”נכון” יהיה רקע בפיתוח WEB. אם אתם מגיעים עם רקע בפיתוח שאינו פיתוח ווב, אתם יכולים לצמצם פערים בעזרת קורסים ייעודיים לכך. קורסים מזורזים אלו, שמיד נסביר מה הם בדיוק, יכולים בעצם להוות עבורכם את תחילת הסבת המקצוע שלכם.

הסבת קריירה לעולם פיתוח ה-WEB

אם אתם מגיעים מעולם הפיתוח או התכנות, ואתם מעוניינים כיום לבצע הסבת קריירה לתחום של פיתוח WEB, תוכלו להירשם לקורס מזורז שמהווה את כרטיס הכניסה לקורס ריאקט ואחרים. אם בכוונתכם להירשם לקורס ריאקט, פול סטאק, פיית’ון או קורסי פיתוח WEB אחרים, הקורס המזורז יהיה ללא תוספת עלות.

בין אם אתם מעוניינים להירשם לקורס React או לקורס פיתוח אחר, אתם מוזמנים לפנות ליניב ארד ולקבל את כל המידע הנדרש לכם. יניב ארד הוא בין מדריכי פיתוח ה-WEB הבכירים בארץ, בעוד שבהדרכותיו עברו כבר למעלה מ-7,000 מפתחי WEB מאוד מוכשרים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן