מה לומדים בקורס React?

בעוד שפלטפורמות מסוימות מתבססות ונשענות על ספריית React (כמו פייסבוק למשל), כיום רכישת המיומנות הזו היא כמעט בגדר חובה. יניב ארד מזמין אתכם ללמוד את מספריות ה-Java Script החשובות בימינו. הנה כמה דברים שכדאי לדעת בנושא.

הספרייה הנקראת ריאקט (React), היא מה שלמעשה מאפשר למפתח ה-WEB לבנות, ליצור ולייצר יישומי אינטרנט גדולים. יישומי האינטרנט הגדולים עשויים להשתמש ולהישען על נתונים שבמשך הזמן גם משתנים. מבלי שיהיה צורך לטעון את הדף, אנו נלמד כיצד ליצור את היישומים האלו, שמאופיינים בנתונים משתנים – מבלי לטעון את דף היישום. בסופו של דבר, קורס React ילמד אתכם כיצד לפתח את היישומים האלו בקלות ובמהירות, ביעילות ובמקצועיות רבה.

מידע על קורס React – יניב ארד

ספריית React היא ספריה אשר מאופיינת ביכולת לבנות יישומים חכמים, מה שאנחנו נלמד כיצד לנהל. נלמד כיצד לנהל את המידע המתקבל לאורך חיי המחזור של הרכיבים השונים, ונלמד גם מדוע עובד ניהול הזיכרון החכם באופן שבו הוא עובד.

זאת ועוד, אנחנו במהלך הקורס נממש גם יישומי HTTP ונלמד כיצד עובדת התקשורת בין הפקדים השונים. במהלך קורס ריאקט אנחנו נלמד לפתח אפליקציות אשר מבוססות על SINGLE PAGE APPLICATIONS, ונבין גם מה הם האתגרים השונים שבניהול כל המידע הזה.

מה לומדים בשלבים המתקדמים של קורס ריאקט?

במשך הקורס ובשלביו המתקדמים יותר, אנחנו נלמד גם כיצד לפתור בעיות שונות שיכולות לצוץ במהלך העבודה שלנו עם ספריית REACT. במערכת המורכבת עשויות לצוץ בעיות שונות, שאותן נלמד לנהל ולפתור באמצעות REDUX ופתרונות שונים.

בעוד שחלק מהמכללות אינן נכנסות לעובי הקורה של לימודי קורס ריאקט, עם יניב ארד תוכלו להעמיק בכל מה שקשור לריאקט, אבל לא בלבד. מעבר להעמקה בנושא של ספריית ריאקט, במהלך הקורס אנחנו גם נגע בטכנולוגיות לוויין שונות אשר נחשבות קרובות לספריה.

לימודי REACT תוך כדי יישום בפועל

יש לציין, את כל מה שנלמד בקורס, אנחנו נלמד תוך כדי עבודה יישומית, עבודה בפועל, פתרון סכמות טכניות שונות ועוד. על כף המאזניים, הלמידה התיאורטית פחותה במשקל מאשר הלמידה המעשית. אנחנו נעבוד ונעבוד קשה, נפתור בעיות שונות, נשאל שאלות ונקבל תשובות.

עוד יש לציין, קורס REACT מיועד עבור מי שמגיע מהבית עם רקע בפיתוח WEB. אם יש לכם רקע בעולם הפיתוח, אבל אין לכם רקע מעשי או תיאורטי בפיתוח של ווב, ההמלצה היא להירשם לקורס נפרד. בשלב זה, קורס REACT כנראה לא יתאים לכם, אבל קורס מבוא לפיתוח WEB כן יכול להתאים לכם.

למי מתאים קורס מבוא לפיתוח WEB?

זהו קורס יחסית מזורז אשר עובר אתכם על כל הטכנולוגיות העדכניות בעולם פיתוח ה-WEB. שימו לב, לא מדובר בקורס אשר מלמד את הטכנולוגיות האלו מ-0, מדובר בקורס מבוא בלבד. לאחר סיום קורס זה, ייתכן שתוכלו להירשם גם לקורס ריאקט.

קורס REACT מועבר במתכונות שנקראת אקסטרים-70 (70EXTREME). המתכונת הזו נוסדה על ידי יניב ארד, שכיום נחשב אחד ממדריכי פיתוח ה-WEB הכי בכירים בארץ. יניב ארד הכשיר אלפי מפתחים בחברות גדולות וארגונים, מפתחים עצמאים ועוד. עם המון ידע וניסיון מקצועי, יניב ארד מלווה את הסטודנטים שלו עד רגע קליטתם במשרה החדשה שלהם. אם אתם מתקשים למצוא עבודה ואתם מרגישים שאתם צריכים להרחיב את הידע המקצועי שלכם, הגיע הזמן לנקוט בצעדים. צרו קשר, השאירו פרטים וקבלו מיניב את כל המידע הנדרש לכם כדי להתפתח מקצועית.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן