קורס FULL STACK: מכללת אונליין VS מנטור אישי – מה עדיף?

נדמה שככל שהעולם הטכנולוגי מתקדם, ככה נוצרות משרו חדשות, מקצועות חדשים ואנשי מקצוע שהם נינג'ות טכנולוגיות לכל דבר. ואם אתם מעוניינים להפוך לנינג'ות בתחום פיתוח WEB, קורס FULL STACK הוא מסלול הלימודים שאנחנו הולכים לדבר עליו כאן. בואו נבין את ההבדלים בין מכללות לבין מנטורים אישיים, נכיר את מתכונת אקסטרים 70 ואת יניב ארד.

למדתם כמה שנים טובות, סיימתם תואר BA במחשבים, שלחתם קורות חיים ולפתע גיליתם: אף אחד כמעט לא חוזר אליכם. בעוד שישנן כל מיני סיבות מגוונות לכך שראיונות עבודה לא צולחים, סיבה אחת אפשרית היא, שאתם אולי צריכים "עדכון מערכת". במילים אחרות, ייתכן שאתם צריכים עדכון של הידע והכישורים הטכנולוגיים שלכם. ואפשר להשיג את זה תוך 12 שבועות בלבד. זאת, תצליחו לעשות באמצעות מתכונת 70EXTREME ובעזרת אחד מבכירי מדריכי הפיתוח בארץ, יניב ארד.

מתכונת 70EXTREME ללימודי FULL STACK

חשוב לציין, מתכונת אקסטרים 70 היא מתכונת אינטנסיבית. קורס FULL STACK אמנם נמשך 12 שבועות בלבד, אבל חשוב לזכור שבמהלך 12 השבועות האלו אתם הולכים לעבוד, ולעבוד קשה. במהלך הקורס, יהיה דגש רב על פרקטיקה יישומית, פתרון תרגילים, התמודדות עם אתגרים ועוד.

למעשה, כאן מתבטא ההבדל הראשון ואולי הכי חשוב בין מכללות לבין מנטור אישי. כשאתם הולכים ללמוד קורס FULL STACK במכללה, הדגש בדרך כלל יהיה על העברת מצגות, שקופיות, לימודים תיאורטיים מקיפים וכו'.

יניב ארד FULL STACK – למידה שמיישמים הלכה למעשה

כשאתם הולכים ללמוד אצל מנטור אישי, אתם יכולים לשכוח מהלמידה התאורטית, זה לא כאן. יניב ארד לא מגדיר את עצמו "מכללה", אבל אם תשאלו את אלפי המפתחים המוכשרים שעברו אצלו, הם יגידו לכם שמדובר באחד מהמדריכים הכי מנוסים בארץ.

וכשהולכים ללמוד קורס FULL STACK אצל אחד מבכירי מדריכי פיתוי ה-WEB בארץ, יש לכך יתרונות. התרגולים, כתיבת הקוד, פתרון האתגרים, ההתמודדויות עם בעיות שונות בפיתוח WEB, כולם מובילים לדבר אחד. כמובן, אנחנו מדברים על בניית תיק עבודות.

הבדלים בין מכללה טכנולוגית לבין מנטור אישי – תיק עבודות

כשאתם מסיימים קורס FULL STACK עם יניב ארד, כל הפרקטיקה היישומית שעברתם, מטרתה תהיה לגבש את תיק העבודות שלכם, זה שילך אתכם הלאה לראיונות עבודה. וכאן מגיע הבדל נוסף ומשמעותי בין מכללה טכנולוגית לבין לימודי פול סטאק עם מנטור אישי.

ההבדל הוא – סיוע במציאת מקום עבודה נחשק. בפועל, ישנם יתרונות רבים ללמידה אצל מנטור אישי, אבל כנראה שההבדל הכי מהותי הוא הנושא של היחס האישי והליווי המקצועי הצמוד. יניב ארד יסייע לכם במציאת מקום העבודה הראשון שלכם, זה שיהווה עבורכם את כרטיס הכניסה לעולם פיתוח ה-WEB. וכעת חשוב לציין, קורס FULL STACK אינו מתאים לכל סטודנט וסטודנטית.

אז למי קורס Full Stack מתאים?

הקורס מתאים אך ורק למי שמגיעים עם רקע בפיתוח WEB ומעוניינים לשדרג את הכישורים שלהם. אם אין לכם רקע בפיתוח ווב, אבל כן יש לכם רקע במערכות מחשוב, הנדסת מחשבים, תכנות, קוד ועוד, יש לכם אפשרות להירשם לקורס מזורז. לאחר שתסיימו את הקורס המזורז, תוכלו להירשם למסלול פול סטאק.

אם נותרתם סקרנים ואתם צריכים פרטים נוספים, אנחנו ממליצים על פנייה ליניב וקבלת כל המידע הרלוונטי לכם. תוכלו להירשם למסלולי FULL STACK בלימודי אונליין, כמו גם לקבל תמיכה מיניב במשך רוב רובן של שעות היממה.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן