פיתוח אתרים רספונסיבים – למה זה חשוב?

בניית אתרים רספונסיביים היא דבר מאוד חשוב בכל מה שקשור לבניית אתרים. בעל עסק המעוניין לבנות אתר לעסק שלו, יפנה לחברה המתמחה בתחום וזו תתאים לו את האתר לצרכיו העסקיים וכמו כן גם תבנה לו אתר רספונסיבי המתאים גם למחשב וגם לנייד. כשהלקוחות ייכנסו לאתר שלכם זו תהיה חווית המשתמש האולטימטיבית בשבילם וזה אף יגרום להם להישאר באתר שלכם.

חווית משתמש באמצעות בניית אתרים רספונסיביים

כיום, זו תקופה שונה לגמרי בעולם בניית האתרים. בעבר ניתן היה להסתפק בבניית אתר הנצפה דרך המחשב בלבד, אך כיום, עם שליטת הטלפונים החכמים בעולם הטכנולוגי, אנשים רבים גולשים באינטרנט דרך הנייד ומצפים לחוויה בהתאם, בדיוק כמו במחשב. ולכן הציפיות גבוהות ובסיסיות גם במקרה זה.

אין ספק – בניית אתרים רספונסיביים היא יתרון גדול וחובה שכל אתר יהיה רספונסיבי, אחרת חווית המשתמש עשויה להיות בעייתית, לקויה, ולהביא לו תוצאות לא טובות כלל. במידה והאתר אינו רספונסיבי, מרבית הלקוחות שיגלשו מהנייד פשוט יפרשו כי לא יהיה להם נוח לגלוש באתר דרך הסמארטפון שלהם.

כשחושבים על זה, למי מאיתנו זה לא קרה? החלטנו להיכנס לאתר שמעניין אותנו דווקא דרך הנייד, בגלל סיבות מסוימות, או כי סתם לא היה לנו כוח להיכנס במחשב, ופתאום האתר פשוט נראה מוזר ואינו מתאים לנייד. האתר אינו רספונסיבי. זוהי טעות חמורה של בעלי עסק, וזו סתם דרך לאבד לקוחות קיימים או פוטנציאליים.

בניית אתרים רספונסיביים – מאיפה להתחיל?

בעולם הטכנולוגי, חובה להתאים את האתר שלכם לכל חווית צפייה. ועם כל המכשירים הנמצאים כיום בשוק שהם לא מחשבים נייחים ובגדלים שונים – זה קריטי להתאים את האתר לחווית המשתמש. אתר רספונסיבי הוא אתר שמתאים את עצמו לכל גודל בו צופה הגולש, בין אם זה בטלוויזיה, טאבלט, מחשב נייח, מחשב נייד ובמיוחד במובייל דרך הסמארטפון. בעבר בוני אתרים היו בונים אתרים המותאים למחשב נייח, אך עברנו מזמן את התקופה הזו, וצריך להתאים את עצמנו בהתאם לטכנולוגיה החדשה הקיימת מזה שנים רבות.

ניתן לבנות אתר רספונסיבי בעזרת פיתוח תוכנה במגוון השפות הפופולריות: שפת ג’אווה סקריפט, שפת C, ו-HTML. בעזרת אתר רספונסיבי אפשר לקבל חווית משתמש אחרת לגמרי והאתר ישתנה בהתאם למכשיר בו הוא נצפה, מבחינת רוחביות, צבע, יישור טקסט, ועוד.

בעזרת חברה המתמחה בתחום בניית אתרים וספציפית בניית אתרים רספונסיביים, אתם והלקוחות שלכם יכולים לקבל את חווית המשתמש הטובה ביותר, וכך האתר יוצג בכל מכשיר בצורה מקצועית והרושם הראשוני יהיה מצוין. זוהי דרך מעולה לשווק את האתר שלכם ולדעת שהוא יוצג היטב לא משנה באיזו פלטפורמה או באיזה מכשיר.

במידה והחלטתם לבנות אתר אינטרנט, או שכבר יש לכם אתר ואתם מעוניינים בעוד אחד, חשוב שתוודאו שהאתר יהיה רספונסיבי ויתאים לכל מכשיר. אתם בוודאי לא מעוניינים בחווית משתמש שלילית, אלא בכמה שיותר לקוחות שיגללו ואף יישארו באתר שלכם.

בניית אתרים רספונסיביים היא החוויה האולטימטיבית ללקוח שלכם. בעזרת אתר רספונסיבי תוכלו להעניק ללקוח את מה שמגיע לו, תוך כדי נוחיות מירבית ודפדוף באתר בצורה יעילה ופשוטה מכל מכשיר שירצה, ללא כל טעויות. בעזרת אתר רספונסיבי תוכלו להגדיל את קהל היעד שלכם ואף להגיע לתוצאות טובות יותר.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן